Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 sport heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
szeptember 17. kedd
.
?
szeptember 18. szerda
.
?
szeptember 19. csütörtök
.
?
szeptember 20. péntek
.
?
szeptember 21. szombat
.
?
szeptember 22. vasárnap
.
?
szeptember 23. hétfő
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
szept.
28
K
szept.
29
SZE
szept.
30
CS
okt.
1
P
okt.
2
SZO
okt.
3
V
okt.
4
H
okt.
5
K
okt.
6
SZE
okt.
7
CS
okt.
8
P
okt.
9
SZO
okt.
10
V
okt.
11
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2,
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild , Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon,
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
m4 sport
2019. szeptember 17. kedd
00:50 Férfi kosárlabda világbajnokság: Bronzmérkőzés
02:40 Jégkorong közvetítés: Erste Liga, alapszakasz: UTE – FTC-Telekom mérkőzésFelvételről
04:45 Bringasport magazin
05:00 Startfejes magazin
05:30 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Ocskay Gábor sportvezetővel(2020)
06:00 Szabadidő magazin
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVTK - ZTE FC mérkőzés8 (2)
09:25 Jövünk! magazin(2019)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Kézilabda magazin
11:30 Wtcr: Kína - 3. futamFelvételről
12:15 UEFA Bajnokok Ligája magazin
12:45 Birkózó világbajnokság
14:00 Birkózó világbajnokság
16:30 Hungaroring magazin
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Fradi Tv
17:45 Stúdió: Kosárlabda
18:00 Férfi Kosárlabda BL-selejtező: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - CSM CSU Oradea mérkőzés
19:45 Stúdió: Kosárlabda
20:15 Stúdió: Labdarúgás
21:00 UEFA Bajnokok Ligája: Csoportmérkőzés3,5 (2)
22:50 Stúdió: Labdarúgás
23:15 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
23:45 Birkózó világbajnokság
m4 sport
2019. szeptember 18. szerda
00:40 Férfi Kosárlabda BL-selejtező: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - CSM CSU Oradea mérkőzés
02:30 Hungaroring magazin
03:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Újpest FC - DVSC mérkőzés8 (2)
04:55 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Ocskay Gábor sportvezetővel(2020)
05:25 Bringasport magazin
05:40 Wtcr: Kína - 3. futamFelvételről
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 UEFA Bajnokok Ligája: Borussia Dortmund - Barcelona csoportmérkőzés3,5 (2)
09:30 Fradi Tv
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:25 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Kisvárda Master Good - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzés8 (2)
12:20 Hungaroring magazin
12:55 Birkózó világbajnokság
14:00 Birkózó világbajnokság
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Fradi Tv
17:45 Stúdió: Labdarúgás
18:00 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: Vasas FC - MTK Budapest mérkőzés8 (2)
19:50 Stúdió: Labdarúgás
20:15 Stúdió: Labdarúgás
21:00 UEFA Bajnokok Ligája: Atlético Madrid - Juventus csoportmérkőzés3,5 (2)
22:50 Stúdió: Labdarúgás
23:15 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
23:40 Birkózó világbajnokság

Bartos Erika
Bogyó és Babóca - Hónapok meséi
22% kedvezmény!3 990 Ft helyett: 3 112 Ft
m4 sport
2019. szeptember 19. csütörtök
00:40 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: Vasas FC - MTK Budapest mérkőzés8 (2)
02:30 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Ocskay Gábor sportvezetővel(2020)
03:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Kisvárda Master Good - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzés8 (2)
04:45 Bringasport magazin
05:05 Hungaroring magazin
05:30 Szabadidő magazin
06:00 Jövünk! magazin(2019)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 UEFA Bajnokok Ligája: Atlético Madrid - Juventus csoportmérkőzés3,5 (2)
09:30 Startfejes magazin
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:25 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Paksi FC - Ferencvárosi TC mérkőzés8 (2)
12:15 Fradi Tv
12:45 Birkózó világbajnokság
14:00 Birkózó világbajnokság
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Pecatúra magazin
17:50 Vívó magazin
18:20 DVSC Tv
18:50 Jégkorong magazin
19:30 UEFA Bajnokok Ligája: Borussia Dortmund - Barcelona csoportmérkőzés3,5 (2)
21:30 SporthíradóÉlő műsor
22:00 Birkózó világbajnokság
23:00 UEFA Bajnokok Ligája: Atlético Madrid - Juventus csoportmérkőzés3,5 (2)
m4 sport
2019. szeptember 20. péntek
00:50 Fradi Tv
01:20 Hungaroring magazin
01:50 Skipper magazin
02:15 Vívó magazin
02:45 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Ocskay Gábor sportvezetővel(2020)
03:10 Férfi Kosárlabda BL-selejtező: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - CSM CSU Oradea mérkőzés
04:45 Bringasport magazin
05:00 Jégkorong magazin
05:30 Pecatúra magazin
05:55 DVSC Tv
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Újpest FC - DVSC mérkőzés8 (2)
09:25 Vívó magazin
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:25 Forma-1: Forma-1 Szingapúri Nagydíj - 1. szabadedzés8,3 (3)▶ Forma-1 TV
12:15 Jégkorong magazin
12:45 Birkózó világbajnokság
13:55 Startfejes magazin
14:25 Forma-1: Forma-1 Szingapúri Nagydíj - 2. szabadedzés8,3 (3)▶ Forma-1 TV
16:10 Birkózó világbajnokság
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:10 MTK magazin
17:40 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló: SSC Napoli - Liverpool FC csoportmérkőzés
18:40 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló: PSG - Real Madrid csoportmérkőzés
19:45 Boxutca
20:15 BL- péntek
21:00 Női labdarúgó magazin6 (2)
21:30 SporthíradóÉlő műsor
22:00 Futsal magazin
22:30 Birkózó világbajnokság
23:30 UEFA Bajnokok Ligája: Atlético Madrid - Juventus csoportmérkőzés3,5 (2)

Wanted DVD12% kedvezmény!2 490 Ft helyett: 2 190 Ft
m4 sport
2019. szeptember 21. szombat
01:15 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Budapest Honvéd - MOL Fehérvár FC mérkőzés8 (2)
03:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVTK - ZTE FC mérkőzés8 (2)
04:45 Vívó magazin
05:10 Startfejes magazin
05:40 Pecatúra magazin
06:10 MTK magazin
06:40 BL-péntek
07:20 Futsal magazin
07:50 Női labdarúgó magazin6 (2)
08:20 Bringasport magazin
08:40 Szabadidő magazin
09:10 Boxutca
09:40 UEFA Bajnokok Ligája: Borussia Dortmund - Barcelona csoportmérkőzés3,5 (2)
11:30 Stúdió: Labdarúgás
11:45 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Magyar Kupa: Eger SE - MOL Fehérvár FC mérkőzés8 (2)
13:30 Stúdió: Labdarúgás
13:40 Forma-1: Forma-1 Szingapúri Nagydíj - 3. szabadedzés8,3 (3)▶ Forma-1 TVFelvételről
14:45 Stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
15:00 Forma-1: Forma-1 Szingapúri Nagydíj - Időmérő edzés8,3 (3)▶ Forma-1 TV
16:15 Stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
16:30 Stúdió: Kézilabda
17:00 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: Siófok KTC KFT - FTC-Rail Cargo Hungária mérkőzés8,5 (2)
18:30 Stúdió: Kézilabda
18:45 Stúdió: Labdarúgás
19:00 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Magyar Kupa: DEAC - Aqvital FC Csákvár mérkőzés8 (2)
20:45 Stúdió: Labdarúgás
21:00 Góóól!Dráma film (2005)8,3 (3)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
22:00 Birkózó világbajnokság
23:00 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Magyar Kupa: Eger SE - MOL Fehérvár FC mérkőzés8 (2)
m4 sport
2019. szeptember 22. vasárnap
00:50 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: Siófok KTC KFT - FTC-Rail Cargo Hungária mérkőzés8,5 (2)
02:25 Szabadidő magazin
02:55 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Magyar Kupa: DEAC - Aqvital FC Csákvár mérkőzés8 (2)
04:55 MTK magazin
05:20 Startfejes magazin
05:50 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Magyar Kupa: Eger SE - MOL Fehérvár FC mérkőzés8 (2)
07:45 Vívó magazin
08:15 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Fábiánné Rozsnyói Katalin kajak-kenu mesteredzővel(2020)
08:45 Jövünk! magazin(2019)
09:15 BL-péntek
09:55 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: Siófok KTC KFT - FTC-Rail Cargo Hungária mérkőzés8,5 (2)
11:35 Góóól!Dráma film (2005)8,3 (3)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
12:30 Út Tokióba
13:00 UEFA Bajnokok Ligája magazin
13:30 Stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
14:10 Forma-1: Forma-1 Szingapúri Nagydíj - Futam8,3 (3)▶ Forma-1 TV
16:10 Stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
16:30 Stúdió: Labdarúgás
17:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: ZTE FC - Ferencvárosi TC mérkőzés8 (2)
18:50 Stúdió: Labdarúgás
19:15 Góóól!26,5 (2)
20:15 Forma-1: Forma-1 Szingapúri Nagydíj - Futam8,3 (3)▶ Forma-1 TV
22:25 Birkózó világbajnokság
23:25 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: ZTE FC - Ferencvárosi TC mérkőzés8 (2)

A sötét lovag Blu-ray8% kedvezmény!7 790 Ft helyett: 7 190 Ft
m4 sport
2019. szeptember 23. hétfő
01:20 3x83x8 Három sportoló egy napja
01:45 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: Siófok KTC KFT - FTC-Rail Cargo Hungária mérkőzés8,5 (2)
03:20 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Magyar Kupa: Eger SE - MOL Fehérvár FC mérkőzés8 (2)
05:15 Bringasport magazin
05:30 Birkózó világbajnokság
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Jövünk! magazin(2019)
08:00 BL-péntek
09:00 Góóól!26,5 (2)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Magyar Kupa: DEAC - Aqvital FC Csákvár mérkőzés8 (2)
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:25 Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: Siófok KTC KFT - FTC-Rail Cargo Hungária mérkőzés8,5 (2)
15:05 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: ZTE FC - Ferencvárosi TC mérkőzés8 (2)
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Kosárlabda magazin
18:00 Kézilabda magazin
19:00 FIFA Legjobbjai Díjátadó: FIFA Legjobbjai Díjátadó – A zöld szőnyegről
20:30 FIFA Legjobbjai Díjátadó
22:05 SporthíradóÉlő műsor
22:35 Jégkorong közvetítés: Erste Liga, alapszakasz: Schiller Vasas HC – DEAC mérkőzésFelvételről