Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 sport heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
november 8. péntek
.
?
november 9. szombat
.
?
november 10. vasárnap
.
?
november 11. hétfő
.
?
november 12. kedd
.
?
november 13. szerda
.
?
november 14. csütörtök
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
nov.
23
K
nov.
24
SZE
nov.
25
CS
nov.
26
P
nov.
27
SZO
nov.
28
V
nov.
29
H
nov.
30
K
dec.
1
SZE
dec.
2
CS
dec.
3
P
dec.
4
SZO
dec.
5
V
dec.
6
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2,
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild , Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon,
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
m4 sport
2019. november 8. péntek
00:00 U-17-es labdarúgó világbajnokság: Paraguay - Argentína nyolcaddöntő mérkőzés
01:50 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa: Salt Lake City
02:45 Napos Oldal magazin(2019)
03:15 Pecatúra magazin
03:40 Kézilabda közvetítés: K&H férfi kézilabda liga: MOL-Pick Szeged - HE-DO B. Braun Gyöngyös mérkőzés8,5 (2)
05:05 Hungaroring magazin
05:30 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Furkó Kálmán 8 danos karate mesterrel(2020)
06:00 Hajime magazin
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Puskás Akadémia FC - Budapest Honvéd mérkőzés8 (2)
09:30 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 UEFA Bajnokok Ligája: Real Madrid - Galatasaray csoportmérkőzés3,5 (2)
12:30 Napos Oldal magazin(2019)
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa: Salt Lake City
14:30 Startfejes magazin
14:55 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló: FC Barcelona - Slavia Praha csoportmérkőzés
16:00 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló: Lokomotiv Moszkva - Juventus csoportmérkőzés
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Futsal magazin
17:45 Stúdió: Kosárlabda
18:00 Kosárlabda közvetítés: Férfi kosárlabda NBI: Oroszlány SE - Szolnoki Olajbányász mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
19:45 Stúdió: Kosárlabda
20:00 Boxutca
20:30 BL-péntek
21:15 Női labdarúgó magazin6 (2)
21:45 SporthíradóÉlő műsor
22:15 U-17-es labdarúgó világbajnokság: Ecuador - Olaszország nyolcaddöntő mérkőzés
m4 sport
2019. november 9. szombat
00:10 U-17-es labdarúgó világbajnokság: Paraguay - Argentína nyolcaddöntő mérkőzés
02:00 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló: Lokomotiv Moszkva - Juventus csoportmérkőzés
03:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVTK - Kisvárda Master Good mérkőzés8 (2)
04:45 Asztalitenisz magazin
05:15 Startfejes magazin
05:40 Futsal magazin
06:15 Női labdarúgó magazin6 (2)
06:45 Kosárlabda közvetítés: Férfi kosárlabda NBI: Oroszlány SE - Szolnoki Olajbányász mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
08:45 Szabadidő magazin
09:15 BL-péntek
10:00 U-17-es labdarúgó világbajnokság: Ecuador - Olaszország nyolcaddöntő mérkőzés
12:00 Boxutca
12:30 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló: Lokomotiv Moszkva - Juventus csoportmérkőzés
13:30 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló: FC Barcelona - Slavia Praha csoportmérkőzés
14:30 Játékoskijáró
15:30 Vízilabda közvetítés: Női OBI: UVSE - BVSC mérkőzés4 (3)
16:45 Stúdió: Labdarúgás
17:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Paksi FC - Kisvárda Master Good mérkőzés8 (2)
18:45 Stúdió: Labdarúgás
19:00 Stúdió: Labdarúgás
19:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Budapest Honvéd - DVTK mérkőzés8 (2)
21:15 Stúdió: Labdarúgás
21:30 Góóól!Dráma film (2005)8,3 (3)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
22:30 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa: Montreal

Mary L. Trump
Túl sok és sosem elég
22% kedvezmény!4 475 Ft helyett: 3 490 Ft
m4 sport
2019. november 10. vasárnap
00:15 Rally Európa-bajnokság: nap
00:40 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Paksi FC - Kisvárda Master Good mérkőzés8 (2)
02:30 Futsal magazin
03:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Budapest Honvéd - DVTK mérkőzés8 (2)
04:45 Startfejes magazin
05:15 Női labdarúgó magazin6 (2)
05:40 Vízilabda közvetítés: Női OBI: UVSE - BVSC mérkőzés4 (3)
07:00 Szabadidő magazin
07:30 Pecatúra magazin
08:00 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Steinhacker Róbert rúdugróval(2020)
08:30 Jövünk! magazin(2019)
09:00 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa: Montreal
10:00 Góóól!Dráma film (2005)8,3 (3)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
11:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Paksi FC - Kisvárda Master Good mérkőzés8 (2)
13:05 Rally Európa-bajnokság: nap
13:30 UEFA Bajnokok Ligája magazin
14:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Budapest Honvéd - DVTK mérkőzés8 (2)
16:00 Sport7
17:00 Stúdió: Labdarúgás
17:15 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVSC - FTC mérkőzés8 (2)
19:00 Stúdió: Labdarúgás
19:15 Góóól!26,5 (2)
20:15 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa: Montreal
m4 sport
2019. november 11. hétfő
00:15 Rally Európa-bajnokság: nap
00:45 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Budapest Honvéd - DVTK mérkőzés8 (2)
02:35 Futsal magazin
03:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVSC - FTC mérkőzés8 (2)
05:00 Boxutca
05:30 Szabadidő magazin
06:00 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Steinhacker Róbert rúdugróval(2020)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Góóól!26,5 (2)
08:30 Sport7
09:30 Rally Európa-bajnokság: nap
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVSC - FTC mérkőzés8 (2)
12:30 Startfejes magazin
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 UEFA Bajnokok Ligája magazin
14:15 Tollaslabda: Magyar Nemzetközi Bajnokság - Vegyespáros
15:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Puskás Akadémia FC - Újpest FC mérkőzés8 (2)
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa: Montreal
18:25 Kosárlabda magazin
19:25 Kézilabda magazin
20:30 U-17-es labdarúgó világbajnokság: Spanyolország - Franciaország negyeddöntő mérkőzés
22:30 SporthíradóÉlő műsor
23:00 3x83x8 Három sportoló egy napja
23:25 UEFA Bajnokok Ligája magazin

Vámos Miklós
Dunapest
22% kedvezmény!4 699 Ft helyett: 3 665 Ft
m4 sport
2019. november 12. kedd
00:00 U-17-es labdarúgó világbajnokság: Olaszország - Brazília negyeddöntő mérkőzés
01:50 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa: Montreal
02:50 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Puskás Akadémia FC - Újpest FC mérkőzés8 (2)
04:35 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Steinhacker Róbert rúdugróval(2020)
05:05 Startfejes magazin
05:45 Tollaslabda: Magyar Nemzetközi Bajnokság - Vegyespáros
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Kosárlabda magazin
08:30 Kézilabda magazin
09:30 UEFA Bajnokok Ligája magazin
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 U-17-es labdarúgó világbajnokság: Spanyolország - Franciaország negyeddöntő mérkőzés
12:30 Jövünk! magazin(2019)
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Szabadidő magazin
14:00 Tollaslabda: Magyar Nemzetközi Bajnokság - Női egyes
15:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Kaposvári Rákóczi FC - MOL Fehérvár FC mérkőzés8 (2)
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Hungaroring magazin
17:45 Fradi Tv
18:15 Stúdió: Vízilabda
18:30 Vízilabda közvetítés: Férfi Vízilabda Világliga: Magyarország - Oroszország mérkőzés4 (3)
19:40 Stúdió: Vízilabda
19:50 Stúdió: Labdarúgás
20:00 Labdarúgó közvetítés: Női labdarúgó Eb-selejtező: Magyarország - Lettország mérkőzés8 (2)
21:50 Stúdió: Labdarúgás
22:15 SporthíradóÉlő műsor
22:50 U-17-es labdarúgó világbajnokság: Olaszország - Brazília negyeddöntő mérkőzés
m4 sport
2019. november 13. szerda
00:45 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Kaposvári Rákóczi FC - MOL Fehérvár FC mérkőzés8 (2)
02:35 3x83x8 Három sportoló egy napja
03:00 Labdarúgó közvetítés: Női labdarúgó Eb-selejtező: Magyarország - Lettország mérkőzés8 (2)
05:00 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Steinhacker Róbert rúdugróval(2020)
05:30 Tollaslabda: Magyar Nemzetközi Bajnokság - Női egyes
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Vízilabda közvetítés: Férfi Vízilabda Világliga: Magyarország - Oroszország mérkőzés4 (3)
09:00 3x83x8 Három sportoló egy napja
09:25 Jövünk! magazin(2019)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 U-17-es labdarúgó világbajnokság: Olaszország - Brazília negyeddöntő mérkőzés
12:30 Fradi Tv
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Kerékpártúra magazin
14:00 Tollaslabda: Magyar Nemzetközi Bajnokság - Férfi egyes
15:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: ZTE FC - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzés8 (2)
16:45 Sportpercek(2018)
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Aranyoroszlánok
17:45 Stúdió: Kézilabda
18:00 Kézilabda közvetítés: K&H férfi kézilabda liga: Balatonfüred - Grundfos-Tatabánya mérkőzés8,5 (2)
19:30 Stúdió: Kézilabda
19:45 Vízilabda közvetítés: Férfi Vízilabda Világliga: Magyarország - Oroszország mérkőzés4 (3)
21:15 UEFA 2020-as Labdarúgó Európa-bajnoki selejtező: Előzetes
21:45 SporthíradóÉlő műsor
22:15 Aranyoroszlánok
22:45 Labdarúgó közvetítés: Női labdarúgó Eb-selejtező: Magyarország - Lettország mérkőzés8 (2)

m4 sport
2019. november 14. csütörtök
00:40 Kézilabda közvetítés: K&H férfi kézilabda liga: Balatonfüred - Grundfos-Tatabánya mérkőzés8,5 (2)
02:15 UEFA 2020-as Labdarúgó Európa-bajnoki selejtező: Előzetes
02:40 Kerékpártúra magazin
03:05 Bringasport magazin
03:25 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: ZTE FC - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzés8 (2)
05:05 Hungaroring magazin
05:30 Tollaslabda: Magyar Nemzetközi Bajnokság - Férfi egyes
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Kerékpártúra magazin
08:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVSC - FTC mérkőzés8 (2)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Budapest Honvéd - DVTK mérkőzés8 (2)
12:25 UEFA 2020-as Labdarúgó Európa-bajnoki selejtező: Előzetes
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Kézilabda közvetítés: K&H férfi kézilabda liga: Balatonfüred - Grundfos-Tatabánya mérkőzés8,5 (2)
15:15 Pecatúra magazin
15:45 Tollaslabda: Magyar Nemzetközi Bajnokság - Férfi páros
16:30 Puskás Aréna avató előtt - A magyar válogatott edzése
17:15 Gera Zoltán, a pályafutás és ami mögötte vanGera Zoltán, a pályafutás és ami mögötte van Pályatársak, edzők…
17:45 Puskás Aréna avató előtt - Az uruguayi válogatott edzése
18:20 DVSC Tv
19:00 Vízilabda közvetítés: Női vízilabda NBI: FTC - UVSE Margitsziget mérkőzés4 (3)
20:15 Stúdió: Labdarúgás
20:30 U-17-es labdarúgó világbajnokság: Mexikó - Hollandia elődöntő mérkőzés
22:15 Stúdió: Labdarúgás
22:30 SporthíradóÉlő műsor
22:55 Jégkorong magazin
23:25 Skipper magazin
Számítógép-hálózatokEz a könyv a hálózatépítés módszereibe vezeti be Olvasóját. Célunk az elméleti alapok megismertetése után olyan széleskörű, gyakorlatban is használható…