Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 sport heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
november 15. péntek
.
?
november 16. szombat
.
?
november 17. vasárnap
.
?
november 18. hétfő
.
?
november 19. kedd
.
?
november 20. szerda
.
?
november 21. csütörtök
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
dec.
9
K
dec.
10
SZE
dec.
11
CS
dec.
12
P
dec.
13
SZO
dec.
14
V
dec.
15
H
dec.
16
K
dec.
17
SZE
dec.
18
CS
dec.
19
P
dec.
20
SZO
dec.
21
V
dec.
22
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2,
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild , Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, Humor+, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
m4 sport
2019. november 15. péntek
00:00 U-17-es labdarúgó világbajnokság: Franciaország - Brazília elődöntő mérkőzés
01:45 U-17-es labdarúgó világbajnokság: Mexikó - Hollandia elődöntő mérkőzés
03:35 Vízilabda közvetítés: Női vízilabda NBI: FTC - UVSE Margitsziget mérkőzés4 (3)Élő közvetítés
05:00 Bringasport magazin
05:20 Pecatúra magazin
05:45 Tollaslabda: Magyar Nemzetközi Bajnokság - Férfi páros
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Puskás Akadémia FC - Újpest FC mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
09:30 DVSC Tv
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Jégkorong magazin
11:00 Aranyoroszlánok
11:30 Skipper magazin
12:00 Puskás Aréna avató előtt - A magyar válogatott edzése
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:25 Tollaslabda: Magyar Nemzetközi Bajnokság - Női páros
14:20 Futsal magazin
14:55 Forma-1: Forma-1 Brazil Nagydíj - 1. szabadedzés(2019) 7 (1)Felvételről
16:45 BoxutcaForma-1 magazin (2016)
17:30 Stúdió: Labdarúgás
18:00 Stúdió: Labdarúgás
19:00 Puskás Aréna stadionavató mérkőzés: Magyarország – Uruguay
20:50 Stúdió: Labdarúgás
21:30 Forma-1: Forma-1 Brazil Nagydíj - 2. szabadedzés(2019) 7 (1)Felvételről
23:10 Startfejes magazin
23:40 Puskás Aréna stadionavató mérkőzés: Magyarország – Uruguay
m4 sport
2019. november 16. szombat
01:35 Skipper magazin
02:00 Futsal magazin
02:30 Kerékpártúra magazin
02:55 U-17-es labdarúgó világbajnokság: Franciaország - Brazília elődöntő mérkőzés
04:45 Startfejes magazin
05:15 Tollaslabda: Magyar Nemzetközi Bajnokság - Női páros
06:10 Kézilabda közvetítés: K&H férfi kézilabda liga: Balatonfüred - Grundfos-Tatabánya mérkőzés8,5 (2)Felvételről
07:55 Wtcr: Makaó - 1. futamFelvételről
08:50 Szabadidő magazin
09:20 BoxutcaForma-1 magazin (2016)
10:05 U-17-es labdarúgó világbajnokság: Mexikó - Hollandia elődöntő mérkőzés
11:55 Vízilabda közvetítés: Férfi Vízilabda Világliga: Magyarország - Oroszország mérkőzés4 (3)Élő közvetítés
13:20 Wtcr: Makaó - 1. futamFelvételről
14:00 Puskás Aréna stadionavató mérkőzés: Magyarország – Uruguay
15:55 Forma-1: Forma-1 Brazil Nagydíj - 3. szabadedzés(2019) 7 (1)Felvételről
17:05 Stúdió: Vízilabda
17:15 Vízilabda közvetítés: Férfi vízilabda OBI: Szolnok - Ferencváros mérkőzés4 (3)Élő közvetítés
18:25 Stúdió: Vízilabda
18:45 Stúdió: Forma-1
19:00 Forma-1: Forma-1 Brazil Nagydíj - Időmérő edzés(2019) 7 (1)Felvételről
20:10 Stúdió: Forma-1
20:20 Kosárlabda közvetítés: Férfi kosárlabda NBI: PVSK-VEOLIA - Kaposvári KK mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
22:15 Forma-1: Forma-1 Brazil Nagydíj - Időmérő edzés(2019) 7 (1)Felvételről
23:35 Puskás Aréna stadionavató mérkőzés: Magyarország – Uruguay
m4 sport
2019. november 17. vasárnap
01:25 Bringasport magazin
01:45 WtcrFelvételről
02:25 Kosárlabda közvetítés: Férfi kosárlabda NBI: PVSK-VEOLIA - Kaposvári KK mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
04:25 Wtcr: Makaó - 3. futamFelvételről
05:00 Jégkorong magazin
05:30 Puskás Aréna stadionavató mérkőzés: Magyarország – Uruguay
07:30 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Hegedűs Csaba olimpiai bajnok birkózóval
07:55 Jövünk! magazin(2019)
08:25 Wtcr: Makaó - 2. futamFelvételről
09:10 Wtcr: Makaó - 3. futamFelvételről
09:50 U-17-es labdarúgó világbajnokság: Franciaország - Brazília elődöntő mérkőzés
11:50 Startfejes magazin
12:20 UEFA Bajnokok Ligája magazinSportműsor (2018)Összefoglalók, háttéranyagok, interjúk és kulisszatitkok!
12:45 Puskás Aréna stadionavató mérkőzés: Magyarország – Uruguay
14:45 Stúdió: Röplabda
15:00 Röplabda közvetítés: Röplabda férfi NB I: Kaposvár - Pénzügyőr mérkőzés
16:45 Stúdió: Röplabda
16:55 UEFA Bajnokok Ligája magazinSportműsor (2018)Összefoglalók, háttéranyagok, interjúk és kulisszatitkok!
17:30 Stúdió: Forma-1
18:10 Forma-1: Forma-1 Brazil Nagydíj - Futam(2019) 7 (1)Felvételről
20:10 Stúdió: Forma-1
20:20 Stúdió: Kosárlabda
20:30 Kosárlabda közvetítés: Női kosárlabda Európa-bajnoki selejtező: Magyarország - Szlovákia mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
22:15 Stúdió: Kosárlabda
22:45 Stúdió: Labdarúgás
23:00 U-17-es labdarúgó világbajnokság: Döntő
m4 sport
2019. november 18. hétfő
00:45 Stúdió: Labdarúgás
01:30 U-17-es labdarúgó világbajnokság: Bronzmérkőzés
03:20 UEFA Bajnokok Ligája magazinSportműsor (2018)Összefoglalók, háttéranyagok, interjúk és kulisszatitkok!
03:45 Vízilabda közvetítés: Férfi vízilabda OBI: Szolnok - Ferencváros mérkőzés4 (3)Élő közvetítés
05:05 Startfejes magazin
05:30 Szabadidő magazin
06:00 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Hegedűs Csaba olimpiai bajnok birkózóval
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Forma-1: Forma-1 Brazil Nagydíj - Futam(2019) 7 (1)Felvételről
09:30 Pecatúra magazin
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 U-17-es labdarúgó világbajnokság: Bronzmérkőzés
12:30 Jövünk! magazin(2019)
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Startfejes magazin
14:00 Kosárlabda közvetítés: Női kosárlabda Európa-bajnoki selejtező: Magyarország - Szlovákia mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
16:00 Kosárlabda magazin
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 UEFA Bajnokok Ligája magazinSportműsor (2018)Összefoglalók, háttéranyagok, interjúk és kulisszatitkok!
17:45 Kézilabda magazinÉlő műsor
18:45 Stúdió: Labdarúgás
19:00 Labdarúgó közvetítés: U21-es labdarúgó mérkőzés: Magyarország - Ausztria8 (2)Élő közvetítés
20:45 Stúdió: Labdarúgás
21:15 Wales - Magyarország Európa-bajnoki selejtező előtt
22:15 SporthíradóÉlő műsor
22:45 Puskás Aréna stadionavató mérkőzés: Magyarország – Uruguay
m4 sport
2019. november 19. kedd
00:45 Röplabda közvetítés: Röplabda férfi NB I: Kaposvár - Pénzügyőr mérkőzés
02:35 Startfejes magazin
03:05 Bringasport magazin
03:20 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Hegedűs Csaba olimpiai bajnok birkózóval
03:50 Vízilabda közvetítés: Férfi vízilabda OBI: Szolnok - Ferencváros mérkőzés4 (3)Élő közvetítés
05:00 BoxutcaForma-1 magazin (2016)
05:45 Wtcr: Makaó - 3. futamFelvételről
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Kosárlabda magazin
08:30 Kézilabda magazinÉlő műsor
09:30 Jövünk! magazin(2019)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Labdarúgó közvetítés: U21-es labdarúgó mérkőzés: Magyarország - Ausztria8 (2)Élő közvetítés
12:30 UEFA Bajnokok Ligája magazinSportműsor (2018)Összefoglalók, háttéranyagok, interjúk és kulisszatitkok!
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Puskás Aréna stadionavató mérkőzés: Magyarország – Uruguay
15:25 Wales - Magyarország Európa-bajnoki selejtező előtt
16:30 Hungaroring magazin
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Fradi Tv(2019)
17:45 Stúdió: Labdarúgás
18:00 Labdarúgó közvetítés: Futsal NB1: Haladás - Berettyóújfalu mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
19:35 Stúdió: Labdarúgás
20:00 Stúdió: Labdarúgás
20:45 UEFA 2020-as Labdarúgó Európa-bajnoki selejtező: Wales - Magyarország mérkőzés
22:35 Stúdió: Labdarúgás
23:30 Wtcr: Makaó - 3. futamFelvételről
m4 sport
2019. november 20. szerda
00:15 Kosárlabda közvetítés: Női kosárlabda Európa-bajnoki selejtező: Magyarország - Szlovákia mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
02:05 Hungaroring magazin
02:30 Fradi Tv(2019)
03:00 Startfejes magazin
03:30 Labdarúgó közvetítés: Futsal NB1: Haladás - Berettyóújfalu mérkőzés8 (2)Élő közvetítés
05:05 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Hegedűs Csaba olimpiai bajnok birkózóval
05:30 Tollaslabda: Magyar Nemzetközi Bajnokság - Női páros
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 UEFA 2020-as Labdarúgó Európa-bajnoki selejtező: Wales - Magyarország mérkőzés
09:25 Szabadidő magazin
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 U-17-es labdarúgó világbajnokság: Mexikó - Brazília döntő
12:25 UEFA Bajnokok Ligája magazinSportműsor (2018)Összefoglalók, háttéranyagok, interjúk és kulisszatitkok!
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Evezős magazin
14:00 Fradi Tv(2019)
14:30 Labdarúgó közvetítés: U21-es labdarúgó mérkőzés: Magyarország - Ausztria8 (2)Élő közvetítés
16:30 Kétváll magazin
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:10 Röplabda magazin
17:40 3x83x8 Három sportoló egy napja
18:10 UEFA Bajnokok Ligája magazinSportműsor (2018)Összefoglalók, háttéranyagok, interjúk és kulisszatitkok!
18:40 Fradi Tv(2019)
19:15 Eb-selejtezők 2019
20:15 Stúdió: Vízilabda
20:30 Férfi Vízilabda Bajnokok Ligája: Pro Recco – FTC Telekom Waterpolo mérkőzés
21:40 Stúdió: Vízilabda
22:00 SporthíradóÉlő műsor
22:30 UEFA 2020-as Labdarúgó Európa-bajnoki selejtező: Wales - Magyarország mérkőzés
m4 sport
2019. november 21. csütörtök
00:25 Wtcr: Makaó - 3. futamFelvételről
01:10 Röplabda magazin
01:40 Férfi Vízilabda Bajnokok Ligája: Pro Recco – FTC Telekom Waterpolo mérkőzés
02:55 Labdarúgó közvetítés: U21-es labdarúgó mérkőzés: Magyarország - Ausztria8 (2)Élő közvetítés
04:45 Bringasport magazin
05:00 Tollaslabda: Magyar Nemzetközi Bajnokság - Női páros
06:00 Jövünk! magazin(2019)
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Röplabda magazin
08:00 Férfi Vízilabda Bajnokok Ligája: Pro Recco – FTC Telekom Waterpolo mérkőzés
09:30 Evezős magazin
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Labdarúgó közvetítés: U21-es labdarúgó mérkőzés: Magyarország - Ausztria8 (2)Élő közvetítés
12:25 Hungaroring magazin
13:00 SporthíradóÉlő műsor
13:30 Eb-selejtezők 2019
14:25 UEFA 2020-as Labdarúgó Európa-bajnoki selejtező: Wales - Magyarország mérkőzés
16:25 Vívó magazin
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Pecatúra magazin
18:00 Röplabda közvetítés: Női röplabda NB I: Békéscsaba - Nyíregyháza mérkőzés
19:45 Sportpercek(2018)
20:15 FIFA strandlabdarúgó világbajnokság: Olaszország - Tahiti mérkőzés
21:15 Napos Oldal magazin(2019)
21:50 FIFA strandlabdarúgó világbajnokság: Svájc - USA mérkőzés
22:50 Pecatúra magazin
23:25 FIFA strandlabdarúgó világbajnokság: Uruguay - Mexikó mérkőzés