Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 sport heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
december 2. hétfő
.
?
december 3. kedd
.
?
december 4. szerda
.
?
december 5. csütörtök
.
?
december 6. péntek
.
?
december 7. szombat
.
?
december 8. vasárnap
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
okt.
19
K
okt.
20
SZE
okt.
21
CS
okt.
22
P
okt.
23
SZO
okt.
24
V
okt.
25
H
okt.
26
K
okt.
27
SZE
okt.
28
CS
okt.
29
P
okt.
30
SZO
okt.
31
V
nov.
1
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2,
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild , Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon,
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
m4 sport
2019. december 2. hétfő
00:30 Forma-2: Forma-2 Abu Dhabi Nagydíj - 2. futam8,3 (3)
01:35 FIFA strandlabdarúgó világbajnokság: Bronzmérkőzés
02:40 Jövünk! magazin(2019)
03:10 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: ZTE FC - DVSC mérkőzés8 (2)
05:00 Szabadidő magazin
05:30 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa: Nagoya
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 Női kézilabda világbajnokság: Argentína - Oroszország mérkőzés
07:45 SporthíradóÉlő műsor
08:35 Jövünk! magazin(2019)
09:00 Lovas Világkupa összefoglaló
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Női kézilabda világbajnokság: Spanyolország - Magyarország mérkőzés
12:30 Női kézilabda világbajnokság: Szlovénia - Norvégia mérkőzés
13:15 SporthíradóÉlő műsor
14:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Puskás Akadémia FC - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzés8 (2)
16:00 Kosárlabda magazin
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 UEFA Bajnokok Ligája magazin
17:45 Stúdió: Jégkorong
18:00 Jégkorong közvetítés: Erste Liga, alapszakasz: FTC-Telekom - Corona Brasov mérkőzésFelvételről
20:05 Stúdió: Jégkorong
20:30 Labdarúgó közvetítés: Futsal felkészülési mérkőzés: Magyarország - Oroszország8 (2)
21:10 SporthíradóÉlő műsor
22:10 Forma-1: Forma-1 Abu Dhabi Nagydíj - Futam8,3 (3)▶ Forma-1 TV
m4 sport
2019. december 3. kedd
00:20 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Kaposvári Rákóczi FC - FTC mérkőzés8 (2)
02:15 Sport7
02:55 Jégkorong közvetítés: Erste Liga, alapszakasz: FTC-Telekom - Corona Brasov mérkőzésFelvételről
04:55 Bringasport magazin
05:10 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Kassai György sportvezetővel(2020)
05:45 Forma-2: Forma-2 Abu Dhabi Nagydíj - 2. futam8,3 (3)
06:40 Stúdió: Kézilabda
07:00 Női kézilabda világbajnokság: Magyarország - Montenegro mérkőzés
08:30 Stúdió: Kézilabda
08:55 Női kézilabda világbajnokság: Korea - Brazília mérkőzés
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:25 Asztalitenisz magazin
11:00 Női kézilabda világbajnokság: Románia - Kazahsztán mérkőzés
12:30 Női kézilabda világbajnokság: Dánia - Németország mérkőzés
13:15 SporthíradóÉlő műsor
14:15 Hajime magazin
14:45 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Kisvárda Master Good - Budapest Honvéd mérkőzés8 (2)
16:45 Stúdió: Labdarúgás
17:00 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Magyar Kupa: MTK Budapest - DVTK mérkőzés8 (2)
18:50 Stúdió: Labdarúgás
19:30 Stúdió: Labdarúgás
20:00 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Magyar Kupa: Szeged Csanád GA - MOL Fehérvár mérkőzés8 (2)
21:50 Stúdió: Labdarúgás
22:15 Női kézilabda világbajnokság: Magyarország - Montenegro mérkőzés
23:50 Fradi Tv

Pam Grout
A csodák tanítása egyszerűen
22% kedvezmény!5 490 Ft helyett: 4 282 Ft
m4 sport
2019. december 4. szerda
00:20 Hungaroring magazin
00:50 Női kézilabda világbajnokság: Dánia - Németország mérkőzés
02:25 Labdarúgó közvetítés: Futsal felkészülési mérkőzés: Magyarország - Oroszország8 (2)
03:55 Hajime magazin
04:20 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Kassai György sportvezetővel(2020)
04:50 Női kézilabda világbajnokság: Magyarország - Montenegro mérkőzés
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 Női kézilabda világbajnokság: Montenegro - Románia mérkőzés
07:35 SporthíradóÉlő műsor
08:30 Hungaroring magazin
09:00 Jövünk! magazin(2019)
09:30 Hajime magazin
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Stúdió: Kézilabda
11:00 Női kézilabda világbajnokság: Magyarország - Szenegál mérkőzés
12:30 Stúdió: Kézilabda
12:45 Női kézilabda világbajnokság: Dánia - Brazília mérkőzés
14:20 Rövidpályás Úszó Európa-bajnokság: Előfutamok
15:20 Fradi Tv
15:50 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Paksi FC - Újpest FC mérkőzés8 (2)
17:35 Stúdió: Úszás
18:00 Rövidpályás Úszó Európa-bajnokság: Döntők
19:45 Stúdió: Úszás
19:55 Stúdió: Labdarúgás
20:00 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Magyar Kupa: Békéscsaba 1912 Előre - FTC mérkőzés8 (2)
21:45 Stúdió: Labdarúgás
22:00 Góóól!Dráma film (2005)8,3 (3)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
23:05 Női kézilabda világbajnokság: Magyarország - Szenegál mérkőzés
m4 sport
2019. december 5. csütörtök
00:30 Vízilabda LEN Bajnokok Ligája: FTC-Telekom Waterpolo - Mladost Zagreb mérkőzés
01:50 Női kézilabda világbajnokság: Dánia - Brazília mérkőzés
03:15 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Magyar Kupa: Szeged Csanád GA - MOL Fehérvár mérkőzés8 (2)
05:05 Hungaroring magazin
05:30 Hungaroring magazin
05:55 Asztalitenisz magazin
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 SporthíradóÉlő műsor
07:30 Rövidpályás Úszó Európa-bajnokság: Döntők
08:35 Vízilabda LEN Bajnokok Ligája: FTC-Telekom Waterpolo - Mladost Zagreb mérkőzés
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Rövidpályás Úszó Európa-bajnokság: Előfutamok
13:35 Női kézilabda világbajnokság: Szerbia - Hollandia csoportmérkőzés
15:15 Női kézilabda világbajnokság: Norvégia - Angola csoportmérkőzés
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Napos Oldal magazin(2019)
17:45 Stúdió: Úszás
18:00 Rövidpályás Úszó Európa-bajnokság: Döntők
20:10 Stúdió: Úszás
20:30 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Magyar Kupa: Békéscsaba 1912 Előre - FTC mérkőzés8 (2)
22:30 SporthíradóÉlő műsor
23:00 Pecatúra magazin
23:30 Labdarúgó Fortuna Liga: Szlovák Labdarúgó Fortuna Liga: DAC - Nyitra mérkőzés

m4 sport
2019. december 6. péntek
01:15 Vízilabda LEN Bajnokok Ligája: FTC-Telekom Waterpolo - Mladost Zagreb mérkőzés
02:35 Labdarúgó közvetítés: Labdarúgó Magyar Kupa: MTK Budapest - DVTK mérkőzés8 (2)
05:00 Pecatúra magazin
05:30 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Kassai György sportvezetővel(2020)
05:55 Hajime magazin
06:30 SporthíradóÉlő műsor
07:00 Női kézilabda világbajnokság: Montenegro - Spanyolország mérkőzés
07:45 SporthíradóÉlő műsor
08:35 Rövidpályás Úszó Európa-bajnokság: Döntők
09:30 Napos Oldal magazin(2019)
10:00 SporthíradóÉlő műsor
10:30 Stúdió: Kézilabda
11:00 Női kézilabda világbajnokság: Románia - Magyarország mérkőzés
12:30 Stúdió: Kézilabda
12:40 Női kézilabda világbajnokság: Csoportmérkőzés
14:15 Rövidpályás Úszó Európa-bajnokság: Előfutamok
15:15 Női kézilabda világbajnokság: Románia - Magyarország mérkőzés
17:00 SporthíradóÉlő műsor
17:15 Boxutca
17:45 Stúdió: Úszás
18:00 Rövidpályás Úszó Európa-bajnokság: Döntők
20:30 Stúdió: Úszás
20:45 BL-péntek
21:30 Női kézilabda világbajnokság: Románia - Magyarország mérkőzés
23:15 Női labdarúgó magazin6 (2)
23:45 Startfejes magazin
m4 sport
2019. december 7. szombat
00:20 Rövidpályás Úszó Európa-bajnokság: Döntők
01:20 Női kézilabda világbajnokság: Románia - Magyarország mérkőzés
02:50 Női kézilabda világbajnokság: Montenegro - Spanyolország mérkőzés
04:25 Női labdarúgó magazin6 (2)
04:55 Pecatúra magazin
05:20 Boxutca
05:50 BL-péntek
06:35 Szabadidő magazin
07:00 Kékek
07:30 UTE Tv(2019)
08:00 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa
10:20 Stúdió: Úszás
10:30 Rövidpályás Úszó Európa-bajnokság: Előfutamok
12:10 Stúdió: Úszás
12:20 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa
13:30 Játékoskijáró
14:15 Stúdió: Labdarúgás
14:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Mezőkövesd Zsóry FC - DVTK mérkőzés8 (2)
16:15 Stúdió: Labdarúgás
16:30 Stúdió: Labdarúgás
17:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVSC - Budapest Honvéd mérkőzés8 (2)
18:45 Stúdió: Labdarúgás
19:00 Stúdió: Kézilabda
19:30 Kézilabda közvetítés: K&H férfi kézilabda liga: Telekom Veszprém - MOL-Pick Szeged mérkőzés8,5 (2)
21:05 Stúdió: Kézilabda
21:30 Góóól!Dráma film (2005)8,3 (3)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
22:45 Labdarúgó Fortuna Liga: Slovan Bratislava - DAC mérkőzés

Alvin és a mókusok - Rokkermókus változat Blu-ray8% kedvezmény!7 790 Ft helyett: 7 190 Ft
m4 sport
2019. december 8. vasárnap
00:45 Rövidpályás Úszó Európa-bajnokság: Döntők
01:45 Bringasport magazin
02:05 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Mezőkövesd Zsóry FC - DVTK mérkőzés8 (2)
03:55 UTE Tv(2019)
04:30 Női kézilabda világbajnokság: Magyarország - Argentína helyosztómérkőzés
05:55 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa
07:00 Női kézilabda világbajnokság: Középdöntő mérkőzés
08:30 Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa
10:30 Rövidpályás Úszó Európa-bajnokság: Előfutamok
12:20 Stúdió: Kézilabda
12:30 Női kézilabda világbajnokság: Magyarország - Argentína helyosztómérkőzés
13:30 Jövünk! magazin(2019)
14:00 UEFA Bajnokok Ligája magazin
14:30 Góóól!26,5 (2)
15:45 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: FTC - Puskás Akadémia FC mérkőzés8 (2)
17:30 Stúdió: Labdarúgás
17:45 Stúdió: Úszás
18:00 Rövidpályás Úszó Európa-bajnokság: Döntők
20:15 Stúdió: Úszás
20:30 Vízilabda közvetítés: Vízilabda magyar kupa férfi döntő4 (3)
21:55 Vízilabda közvetítés: Vízilabda magyar kupa női döntő4 (3)
23:25 Rövidpályás Úszó Európa-bajnokság: Döntők
A csodák tanítása egyszerűenHa mindig is el akartad olvasni A csodák tanítását, de túl nehéznek találtad és túl vaskosnak az eredeti könyvet, imádni fogod a klasszikusnak ezt az egyszerű…