Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 sport heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
július 4. hétfő
.
?
július 5. kedd
.
?
július 6. szerda
.
?
július 7. csütörtök
.
?
július 8. péntek
.
?
július 9. szombat
.
?
július 10. vasárnap
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
nov.
28
K
nov.
29
SZE
nov.
30
CS
dec.
1
P
dec.
2
SZO
dec.
3
V
dec.
4
H
dec.
5
K
dec.
6
SZE
dec.
7
CS
dec.
8
P
dec.
9
SZO
dec.
10
V
dec.
11
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
m4 sport
2022. július 4. hétfő
00:45 Tollaslabda: Malaysia Open 2022Felvételről
02:35 Lendület(ismétlés)
03:05 Vizes világbajnokság - Vízilabda: Egyesült Államok - Szerbia férfi mérkőzés az 5. helyért(ismétlés)
04:25 Pecatúra(ismétlés)10 (1)
04:55 Strandkézilabda(ismétlés)
05:10 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Szatmári Lajos román válogatott labdarúgóval(ismétlés) (2020)
05:35 Vizes világbajnokság - Műugrás: Női 1 m döntő(ismétlés)
06:45 Vizes világbajnokság - Műugrás: Férfi 1 m döntő(ismétlés)
08:15 Női futsal Európa-bajnokság: Magyarország - Ukrajna bronzmérkőzés(ismétlés)
10:00 Férfi kosárlabda világbajnoki selejtező: Magyarország - Portugália mérkőzés(ismétlés) (2018)
12:00 Atlétika Gyémánt Liga: Stockholm(ismétlés)
14:10 Vizes világbajnokság - Vízilabda: Görögország - Horvátország férfi bronzmérkőzés(ismétlés)
15:35 Szabadidő(ismétlés)
16:05 Vizes világbajnokság - Vízilabda: Egyesült Államok - Magyarország női döntő(ismétlés)
17:30 Öttusa
18:05 Forma-2: Nagy-Britannia - Főfutam(ismétlés)8,3 (3)
19:30 Boxutca(2016)
20:00 Felvezető műsor: Kosárlabda
20:30 Férfi kosárlabda világbajnoki selejtező: Franciaország - Magyarország mérkőzés(2018)
22:15 Értékelő műsor: Kosárlabda
22:30 Vizes világbajnokság - Vízilabda: Olaszország - Spanyolország férfi döntő(ismétlés)
m4 sport
2022. július 5. kedd
00:00 Vizes világbajnokság - Műugrás: Női szinkrontorony döntő(ismétlés)
00:55 Vizes világbajnokság - Műugrás: Női 3m szinkronugrás döntő(ismétlés)
02:15 Vizes világbajnokság - Vízilabda: Spanyolország - Ausztrália női mérkőzés az 5. helyért(ismétlés)
03:15 Vívás(ismétlés)
03:40 Napos Oldal - DVTK(ismétlés)
04:05 Pecatúra(ismétlés)10 (1)
04:30 Lendület(ismétlés)
05:00 Öttusa(ismétlés)
05:25 Vollé!(ismétlés)
05:55 CSIO***-W Budapest Díjugrató Világkupa: Nemzetek díja csapatverseny(ismétlés)
06:50 Tollaslabda: Malaysia Open 2022(ismétlés)
08:50 Vizes világbajnokság - Műugrás: Női torony döntő(ismétlés)
10:10 Forma-3: Nagy-Britannia - Főfutam(ismétlés)7 (1)
11:15 Férfi kosárlabda világbajnoki selejtező: Franciaország - Magyarország mérkőzés(ismétlés) (2018)
13:10 Vizes világbajnokság - Műugrás: Vegyes szinkron toronyugrás döntő(ismétlés)
14:10 Forma-2: Nagy-Britannia - Főfutam(ismétlés)8,3 (3)
15:30 Hajime
16:00 Asztalitenisz magazin
16:35 Vizes világbajnokság - Vízilabda: Egyesült Államok - Magyarország női döntő(ismétlés)
18:05 Boxutca(ismétlés) (2016)
18:40 FIFA VB 2022 magazin
19:15 Fradi Tv
19:45 Vizes világbajnokság - Vízilabda: Olaszország - Spanyolország férfi döntő(ismétlés)
21:20 Vizes világbajnokság - Vízilabda: Magyarország - Montenegró férfi mérkőzés a 7. helyért(ismétlés)
22:30 Vizes világbajnokság - Műugrás: Férfi toronyugrás döntő(ismétlés)

Dr. Joe Dispenza
Válj természetfelettivé!
21% kedvezmény!4 990 Ft helyett: 3 942 Ft
m4 sport
2022. július 6. szerda
00:00 Vizes világbajnokság - Vízilabda: Olaszország - Hollandia női bronzmérkőzés(ismétlés)
01:05 Vizes világbajnokság - Műugrás: Női 3 m döntő(ismétlés)
02:20 Vizes világbajnokság - Vízilabda: Egyesült Államok - Szerbia férfi mérkőzés az 5. helyért(ismétlés)
03:30 Hajime(ismétlés)
03:55 Asztalitenisz magazin(ismétlés)
04:25 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Szatmári Lajos román válogatott labdarúgóval(ismétlés) (2020)
05:00 Vizes világbajnokság - Műugrás: Női 3m szinkronugrás döntő(ismétlés)
06:20 Vizes világbajnokság - Vízilabda: Magyarország - Montenegró férfi mérkőzés a 7. helyért(ismétlés)
07:30 Atlétika Gyémánt Liga: Stockholm(ismétlés)
09:45 Fradi Tv(ismétlés)
10:20 Vizes világbajnokság - Műugrás: Női szinkrontorony döntő(ismétlés)
11:15 Vizes világbajnokság - Műugrás: Férfi toronyugrás döntő(ismétlés)
12:50 Forma-3: Nagy-Britannia - Főfutam(ismétlés)7 (1)
13:50 Forma-2: Nagy-Britannia - Főfutam(ismétlés)8,3 (3)
15:10 Boxutca(ismétlés) (2016)
15:45 Felvezető műsor: Labdarúgás
16:00 UEFA Bajnokok Ligája 1. selejtezőkör: FC Tobol – Ferencvárosi TC mérkőzés
17:45 Értékelő műsor: Labdarúgás
18:10 Sportpercek(2018)
18:30 Férfi kosárlabda világbajnoki selejtező: Franciaország - Magyarország mérkőzés(ismétlés) (2018)
20:15 Aranyoroszlánok
20:45 Felvezető műsor: Labdarúgás
21:00 UEFA női labdarúgó Európa-bajnokság: Anglia - Ausztria csoportkör mérkőzés
22:45 Értékelő műsor: Labdarúgás
23:15 UEFA Bajnokok Ligája 1. selejtezőkör: FC Tobol – Ferencvárosi TC mérkőzés(ismétlés)
m4 sport
2022. július 7. csütörtök
01:10 Női futsal Európa-bajnokság: Magyarország - Ukrajna bronzmérkőzés(ismétlés)
02:45 FIFA VB 2022 magazin(ismétlés)
03:15 Vizes világbajnokság - Műugrás: 3 m vegyes szinkronugrás döntő(ismétlés)
04:25 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Szatmári Lajos román válogatott labdarúgóval(ismétlés) (2020)
04:55 Hajime(ismétlés)
05:20 Asztalitenisz magazin(ismétlés)
05:50 Vizes világbajnokság - Műugrás: Női torony döntő(ismétlés)
07:10 Vizes világbajnokság - Műugrás: Női 1 m döntő(ismétlés)
08:15 Vizes világbajnokság - Műugrás: Férfi 1 m döntő(ismétlés)
09:35 Vizes világbajnokság - Műugrás: Férfi toronyugrás döntő(ismétlés)
11:05 UEFA női labdarúgó Európa-bajnokság: Anglia - Ausztria csoportkör mérkőzés(ismétlés)
13:05 Férfi kosárlabda világbajnoki selejtező: Franciaország - Magyarország mérkőzés(ismétlés) (2018)
14:45 Vizes világbajnokság - Vízilabda: Olaszország - Spanyolország férfi döntő(ismétlés)
16:20 Strandkézilabda
16:40 PecatúraHorgászmagazin10 (1)
17:15 Skipper
17:45 Aranyoroszlánok(ismétlés)
18:20 Fradi Tv(ismétlés)
18:50 UEFA Bajnokok Ligája 1. selejtezőkör: FC Tobol – Ferencvárosi TC mérkőzés(ismétlés)
21:00 UEFA női labdarúgó Európa-bajnokság: Norvégia - Észak-Írország csoportkör mérkőzés
23:05 Atlétika Gyémánt Liga: Stockholm(ismétlés)

m4 sport
2022. július 8. péntek
01:20 Vizes világbajnokság - Vízilabda: Görögország - Horvátország férfi bronzmérkőzés(ismétlés)
02:30 Vizes világbajnokság - Műugrás: Vegyes szinkron toronyugrás döntő(ismétlés)
03:20 CSIO***-W Budapest Díjugrató Világkupa: Nemzetek díja csapatverseny(ismétlés)
04:15 Pecatúra(ismétlés)10 (1)
04:45 Bringasport(ismétlés)
05:00 Tollaslabda: Malaysia Open 2022(ismétlés)
06:50 UEFA női labdarúgó Európa-bajnokság: Anglia - Ausztria csoportkör mérkőzés(ismétlés)
08:50 UEFA Bajnokok Ligája 1. selejtezőkör: FC Tobol – Ferencvárosi TC mérkőzés(ismétlés)
10:50 UEFA női labdarúgó Európa-bajnokság: Norvégia - Észak-Írország csoportkör mérkőzés(ismétlés)
12:50 Pecatúra(ismétlés)10 (1)
13:25 Forma-1 – 1. szabadedzés: Osztrák Nagydíj▶ Forma-1 TV
14:40 Bringasport(ismétlés)
14:55 Forma-3: Ausztria - Időmérő edzés7 (1)
15:30 Strandkézilabda(ismétlés)
15:50 Forma-2: Ausztria - Időmérő edzés8,3 (3)
16:35 M4 Stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
17:00 Forma-1 – Időmérő edzés: Osztrák Nagydíj9 (2)▶ Forma-1 TV
18:15 M4 Stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
18:30 UEFA női labdarúgó Európa-bajnokság: Spanyolország - Finnország csoportkör mérkőzés
20:25 Vitorlázás - Vendée Adriatique - Les Sables d'Olonne 2022 döntő
21:00 UEFA női labdarúgó Európa-bajnokság: Németország - Dánia csoportkör mérkőzés
22:55 UEFA női labdarúgó Európa-bajnokság: Spanyolország - Finnország csoportkör mérkőzés(ismétlés)
m4 sport
2022. július 9. szombat
00:55 Forma-3: Ausztria - Időmérő edzés(ismétlés)7 (1)
01:35 Forma-2: Ausztria - Időmérő edzés(ismétlés)8,3 (3)
02:15 Férfi kosárlabda világbajnoki selejtező: Franciaország - Magyarország mérkőzés(ismétlés) (2018)
03:45 FIFA VB 2022 magazin(ismétlés)
04:10 Aranyoroszlánok(ismétlés)
04:40 UEFA női labdarúgó Európa-bajnokság: Norvégia - Észak-Írország csoportkör mérkőzés(ismétlés)
06:35 UEFA női labdarúgó Európa-bajnokság: Németország - Dánia csoportkör mérkőzés(ismétlés)
08:35 Szabadidő
09:05 Forma-1 – Időmérő edzés: Osztrák Nagydíj(ismétlés)9 (2)▶ Forma-1 TV
10:30 Forma-3: Ausztria - Sprintfutam7 (1)
11:25 Vitorlázás - Vendée Arctique - Les Sables d'Olonne 2022 döntő(ismétlés)
11:55 Építők
12:25 Forma-1 – 2. szabadedzés: Osztrák Nagydíj▶ Forma-1 TV
13:40 Boxutca(2016)
14:10 UEFA Bajnokok Ligája 1. selejtezőkör: FC Tobol – Ferencvárosi TC mérkőzés(ismétlés)
16:10 M4 Stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
16:30 Forma 1 - Futam: Osztrák Nagydíj - Sprintkvalifikáció8,5 (2)▶ Forma-1 TV
17:15 M4 Stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
17:25 Világjátékok: Összefoglaló
18:00 UEFA női labdarúgó Európa-bajnokság: Portugália - Svájc csoportkör mérkőzés
19:55 Forma-2: Ausztria - Sprintfutam(ismétlés)8,3 (3)
21:00 UEFA női labdarúgó Európa-bajnokság: Hollandia - Svédország csoportkör mérkőzés
23:00 Forma 1 - Futam: Osztrák Nagydíj - Sprintkvalifikáció(ismétlés)8,5 (2)▶ Forma-1 TV
23:55 Forma-3: Ausztria - Sprintfutam(ismétlés)7 (1)

Joe Dispenza
Engedd el önmagad - ...és válj új emberré!
21% kedvezmény!5 490 Ft helyett: 4 337 Ft
m4 sport
2022. július 10. vasárnap
01:00 UEFA női labdarúgó Európa-bajnokság: Spanyolország - Finnország csoportkör mérkőzés(ismétlés)
02:50 UEFA női labdarúgó Európa-bajnokság: Portugália - Svájc csoportkör mérkőzés(ismétlés)
04:40 Aranyoroszlánok(ismétlés)
05:05 Építők(ismétlés)
05:30 Szabadidő(ismétlés)
05:55 UEFA női labdarúgó Európa-bajnokság: Hollandia - Svédország csoportkör mérkőzés(ismétlés)
07:55 Múlt és Jelen: München 50 év után /(2020) (1. rész)
08:30 Forma-3: Ausztria - Főfutam7 (1)
09:40 Bringasport(ismétlés)
10:00 Forma-2: Ausztria - Főfutam8,3 (3)
11:15 Jövünk!
11:45 Triatlon: Hamburg - Női sprintverseny(ismétlés)
12:50 Triatlon: Hamburg - Férfi sprintverseny(ismétlés)
14:00 Pilótaparádé
14:25 M4 Stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
15:00 Forma 1 - Futam: Osztrák Nagydíj8,5 (2)▶ Forma-1 TV
17:00 M4 Stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
17:20 Világjátékok: Összefoglaló
18:00 UEFA női labdarúgó Európa-bajnokság: Belgium - Izland csoportkör mérkőzés
19:55 Forma-3: Ausztria - Főfutam(ismétlés)7 (1)
21:00 UEFA női labdarúgó Európa-bajnokság: Franciaország - Olaszország csoportkör mérkőzés
22:55 Forma 1 - Futam: Osztrák Nagydíj(ismétlés)8,5 (2)▶ Forma-1 TV