Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 sport heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
május 31. szerda
.
?
június 1. csütörtök
.
?
június 2. péntek
.
?
június 3. szombat
.
?
június 4. vasárnap
.
?
június 5. hétfő
.
?
június 6. kedd
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
febr.
19
K
febr.
20
SZE
febr.
21
CS
febr.
22
P
febr.
23
SZO
febr.
24
V
febr.
25
H
febr.
26
K
febr.
27
SZE
febr.
28
CS
febr.
29
P
márc.
1
SZO
márc.
2
V
márc.
3
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
m4 sport
2023. május 31. szerda
00:40 UEFA Európa Liga: AS Monaco FC - Ferencvárosi TC csoportkör mérkőzés(ismétlés) (2018)8 (1)
02:25 UEFA Európa Liga: Ferencvárosi TC - Crvena Zvezda csoportkör mérkőzés(ismétlés) (2018)8 (1)
04:15 3x3-as kosárlabda világbajnokság: Mongólia - Magyarország női csoportkör mérkőzés(ismétlés)
04:40 3x3-as kosárlabda világbajnokság: Egyesült Államok - Magyarország női csoportkör mérkőzés(ismétlés)
05:05 UEFA Európa Liga: Ferencvárosi TC - AS Monaco FC csoportkör mérkőzés(ismétlés) (2018)8 (1)
07:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:30 Fradi Tv(ismétlés)
08:00 UEFA Európa Liga: Juventus - Sevilla FC elődöntő 1. mérkőzés(ismétlés) (2018)8 (1)
10:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
10:15 UEFA Európa Liga: Ferencvárosi TC - Bayer 04 Leverkusen nyolcaddöntő visszavágó mérkőzés(ismétlés)
12:00 3x3-as kosárlabda világbajnokság: Mongólia - Magyarország férfi csoportkör mérkőzés
12:30 CHI - A belső erő
13:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
13:30 Kézilabda-magazin(ismétlés)
14:25 3x3-as kosárlabda világbajnokság: Magyarország - Svájc férfi csoportkör mérkőzés
15:05 UEFA Európa Liga: Sevilla FC - Juventus elődöntő visszavágó mérkőzés(ismétlés) (2018)8 (1)
17:40 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
18:00 UEFA Európa Liga és Európa Konferencia Liga magazin(ismétlés)
18:30 48 - Álomból valóság7,5 (2)
19:30 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
21:00 UEFA Európa Liga: Sevilla FC - AS Roma döntő
23:00 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
m4 sport
2023. június 1. csütörtök
00:00 Vízilabda Bajnokok Ligája: Nyolcas döntő, negyeddöntő: Pro Recco - FTC Telekom mérkőzésÉlő közvetítés (ismétlés)Közvetítés felvételről
01:15 Triatlon: Cagliari, Női verseny(ismétlés)
02:30 Triatlon: Cagliari, férfi verseny(ismétlés)
03:40 3x3-as kosárlabda világbajnokság: Mongólia - Magyarország férfi csoportkör mérkőzés(ismétlés)
04:05 3x3-as kosárlabda világbajnokság: Magyarország - Svájc férfi csoportkör mérkőzés(ismétlés)
04:40 Női röplabda Arany Liga: Magyarország-Ukrajna mérkőzés
07:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:30 Bringasport(ismétlés)
07:50 UEFA Európa Liga: Sevilla FC - AS Roma döntő(ismétlés)
07:51 Simple Liga: Ferencvárosi TC - ETO FC Győr bajnoki döntő 1. mérkőzés
10:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
10:05 Rangadó díjátadó(ismétlés)
11:25 3x3-as kosárlabda világbajnokság: Magyarország - Csehország női csoportkör mérkőzés
11:55 PecatúraHorgászmagazin7 (2)
12:30 Napos Oldal - DVTK
13:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
13:30 Forma 2 - Főfutam: Monaco(ismétlés)
15:00 3x3-as kosárlabda világbajnokság: Magyarország - Kanada női csoportkör mérkőzés
15:30 Szabadidő(ismétlés)
16:00 48 - Álomból valóság(ismétlés)7,5 (2)
17:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
17:15 Vízilabda magazin
17:35 Simple Liga: ETO FC Győri - Ferencvárosi TC bajnoki döntő 2. mérkőzés
19:50 Futsal NBI: Haladás VSE - MVFC Berettyóújfalu döntő 3. mérkőzés
22:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
22:30 UEFA Európa Liga: Sevilla FC - AS Roma döntő(ismétlés)

m4 sport
2023. június 2. péntek
00:45 3x3-as kosárlabda világbajnokság: Magyarország - Csehország női csoportkör mérkőzés(ismétlés)
01:20 3x3-as kosárlabda világbajnokság: Magyarország - Kanada női csoportkör mérkőzés(ismétlés)
01:45 Strandkézilabda Európa-bajnokság: Magyarország - Németország férfi döntő mérkőzés(ismétlés)
02:35 Szerb Szuper Liga: Topolyai SC - Vojvodina mérkőzés(ismétlés)
04:15 Evezős Európa-bajnokság: Bled(ismétlés)
05:15 Futsal NBI: Haladás VSE - MVFC Berettyóújfalu döntő 3. mérkőzés(ismétlés)
07:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:30 Simple Liga: ETO FC Győri - Ferencvárosi TC bajnoki döntő 2. mérkőzés(ismétlés)
09:30 Női labdarúgó magazin6 (2)
10:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
10:15 Vízilabda Bajnokok Ligája: AN Brescia - FTC-Telekom helyosztó mérkőzés(ismétlés)Közvetítés felvételről
11:25 Napos Oldal - DVTK(ismétlés)
11:55 Puskás Akadémia magazin
12:25 3x3-as kosárlabda világbajnokság: Japán - Magyarország férfi csoportkör mérkőzés
13:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
13:25 Forma-1 - 1. szabadedzés: Spanyol Nagydíj▶ Forma-1 TV
14:35 3x3-as kosárlabda világbajnokság: Magyarország - Hollandia férfi csoportkör mérkőzés
15:00 Forma 3 - Időmérő-edzés: Spanyolország8,8 (4)
15:30 Boxutca(2016)7 (2)
15:55 Forma 2 - Időmérő-edzés: Spanyolország8,8 (4)
16:30 Boxutca(2016)7 (2)
17:00 Forma-1 – 2. szabadedzés: Spanyol Nagydíj▶ Forma-1 TV
18:00 Felvezető műsor: KézilabdaSportközvetítés (2019)Élő műsor
18:15 K&H férfi kézilabda liga: OTP Bank-Pick Szeged - Telekom Veszprém döntő 1. mérkőzés
19:45 Értékelő műsor: KézilabdaÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
20:00 U17-es labdarúgó Európa-bajnokság: Németország - Franciaország döntőÉlő közvetítés
22:30 Bajnokok Klubja
23:15 Vízilabda Bajnokok LigájaÉlő közvetítés (9. rész)Közvetítés felvételről
m4 sport
2023. június 3. szombat
00:40 UEFA Európa Liga: Sevilla FC - AS Roma döntő(ismétlés)
03:30 3x3-as kosárlabda világbajnokság: Japán - Magyarország férfi csoportkör mérkőzés(ismétlés)
04:00 3x3-as kosárlabda világbajnokság: Magyarország - Hollandia férfi csoportkör mérkőzés(ismétlés)
04:25 Puskás Akadémia magazin(ismétlés)
05:00 U17-es labdarúgó Európa-bajnokság: Németország - Franciaország döntő(ismétlés)
05:01 K&H férfi kézilabda liga: OTP Bank-Pick Szeged - Telekom Veszprém döntő 1. mérkőzés
06:45 Atlétika – Gyémánt Liga: FirenzeÉlő közvetítés (ismétlés)Atlétika élő közvetítés
08:50 Szabadidő
09:20 Kékek
09:45 Forma 3 - Időmérő-edzés: Spanyolország(ismétlés)8,8 (4)
10:25 Forma 3 - Sprintfutam: Spanyolország6 (1)
11:35 Napos Oldal - DVTK(ismétlés)
12:05 Bringasport
12:25 Forma-1 – 3. szabadedzés: Spanyol Nagydíj▶ Forma-1 TV
13:35 Forma 2 - Időmérő-edzés: Spanyolország(ismétlés)8,8 (4)
14:10 Forma 2 - Sprintfutam: Spanyolország6 (1)
15:30 M4 Sport Stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
16:00 Forma-1 - Időmérő edzés: Spanyol Nagydíj8,8 (4)▶ Forma-1 TV
17:15 M4 Sport Stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
17:30 K&H férfi kézilabda liga: OTP Bank-Pick Szeged - Telekom Veszprém döntő 1. mérkőzés(ismétlés)
19:00 Vízilabda Bajnokok Ligája: BronzmérkőzésÉlő közvetítésKözvetítés felvételről
20:15 Bajnokok Klubja(ismétlés)
21:00 Vízilabda Bajnokok Ligája: DöntőÉlő közvetítésKözvetítés felvételről
22:25 Puskás Akadémia magazin(ismétlés)
23:00 FIFA U20-as labdarúgó-világbajnokság: Kolumbia - Olaszország negyeddöntő mérkőzés

m4 sport
2023. június 4. vasárnap
01:00 FIFA U20-as labdarúgó-világbajnokság: Izrael - Brazília negyeddöntő mérkőzés(ismétlés)
02:50 Bringasport(ismétlés)
03:10 Forma 3 - Sprintfutam: Spanyolország(ismétlés)6 (1)
04:05 Forma 2 - Sprintfutam: Spanyolország(ismétlés)6 (1)
05:00 FIFA U20-as labdarúgó-világbajnokság: Kolumbia - Olaszország negyeddöntő mérkőzés(ismétlés)
06:50 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Pálvölgyi Miklós volt öttusa szövetségi kapitánnyal(2020)
07:25 FIFA U20-as labdarúgó-világbajnokság: Izrael - Brazília negyeddöntő mérkőzés(ismétlés)
09:20 UEFA Bajnokok Ligája magazin
09:50 Forma 3 - Főfutam: Spanyolország
11:05 Vízilabda magazin(ismétlés)
11:20 Forma 2 - Főfutam: Spanyolország
12:40 Forma-1 - Időmérő edzés: Spanyol Nagydíj(ismétlés)8,8 (4)▶ Forma-1 TV
14:00 Forma-1 - Pilótaparádé: Spanyol Nagydíj▶ Forma-1 TV
14:30 M4 Sport Stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
15:00 Forma-1 - Futam: Spanyol Nagydíj8,5 (2)▶ Forma-1 TV
17:00 M4 Sport Stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
17:20 Labdarúgó NBII-es osztályozó: Nyíregyháza Spartacus FC - Practical VLS Veszprém mérkőzés
19:30 FIFA U20-as labdarúgó-világbajnokság: Dél-Korea - Nigéria negyeddöntő mérkőzés
21:40 Sport7
22:25 UEFA Bajnokok Ligája magazin(ismétlés)
23:00 FIFA U20-as labdarúgó-világbajnokság: Egyesült Államok - Uruguai negyeddöntő mérkőzés
m4 sport
2023. június 5. hétfő
01:05 3x3-as kosárlabda világbajnokság: Női döntő mérkőzés(ismétlés)
01:35 3x3-as kosárlabda világbajnokság: Férfi döntő mérkőzés(ismétlés)
02:00 3x3-as kosárlabda világbajnokság: Női bronzmérkőzés(ismétlés)
02:25 3x3-as kosárlabda világbajnokság: Férfi bronzmérkőzés(ismétlés)
02:55 Vízilabda Bajnokok Ligája: Zodiac CNAB - NC Vouliagmeni bronzmérkőzés(ismétlés)Közvetítés felvételről
04:00 Pecatúra(ismétlés)7 (2)
04:30 Jövünk!(ismétlés)6 (2)
05:00 Forma 3 - Sprintfutam: Spanyolország(ismétlés)6 (1)
05:55 Forma 2 - Sprintfutam: Spanyolország(ismétlés)6 (1)
07:00 Szabadidő(ismétlés)
07:35 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:45 Atlétika – Gyémánt Liga: FirenzeÉlő közvetítés (ismétlés)Atlétika élő közvetítés
09:55 UEFA Európa Liga és Európa Konferencia Liga magazin
10:25 K&H férfi kézilabda liga: OTP Bank-Pick Szeged - Telekom Veszprém döntő 1. mérkőzés(ismétlés)
12:00 Forma 3 - Főfutam: Spanyolország(ismétlés)
13:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
13:15 Forma 2 - Főfutam: Spanyolország(ismétlés)
14:30 Labdarúgó NBII-es osztályozó: Nyíregyháza Spartacus FC - Practical VLS Veszprém mérkőzés(ismétlés)
16:30 Boxutca(2016)7 (2)
17:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
17:15 Kézilabda-magazin
18:05 Felvezető műsor: KézilabdaSportközvetítés (2019)Élő műsor
18:30 K&H férfi kézilabda liga: Telekom Veszprém - OTP Bank-Pick Szeged döntő 2. mérkőzés
20:00 Értékelő műsor: KézilabdaÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
20:45 Sport7(ismétlés)
21:30 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
21:45 Forma-1 - Futam: Spanyol Nagydíj(ismétlés)8,5 (2)▶ Forma-1 TV
23:55 Vízilabda Bajnokok Ligája: VK Novi Beograd - PRO Recco döntő mérkőzés(ismétlés)Közvetítés felvételről

m4 sport
2023. június 6. kedd
01:20 Öttusa(ismétlés)Öttusa magazin.
01:50 CHI - A belső erő(ismétlés)
02:20 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Pálvölgyi Miklós volt öttusa szövetségi kapitánnyal(ismétlés) (2020)
02:45 Puskás Akadémia magazin(ismétlés)
03:15 FIFA U20-as labdarúgó-világbajnokság: Kolumbia - Olaszország negyeddöntő mérkőzés(ismétlés)
04:50 FIFA U20-as labdarúgó-világbajnokság: Izrael - Brazília negyeddöntő mérkőzés(ismétlés)
07:35 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:50 Futsal NBI: Haladás VSE - MVFC Berettyóújfalu döntő 3. mérkőzés(ismétlés)
09:45 FIFA U20-as labdarúgó-világbajnokság: Dél-Korea - Nigéria negyeddöntő mérkőzés(ismétlés)
12:20 Hajime
12:55 Asztalitenisz magazin
13:15 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
13:30 FIFA U20-as labdarúgó-világbajnokság: Egyesült Államok - Uruguai negyeddöntő mérkőzés(ismétlés)
15:40 Forma 2 - Főfutam: Spanyolország(ismétlés)
17:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
17:15 Sport7(ismétlés)
18:10 Boxutca(ismétlés) (2016)7 (2)
18:40 K&H férfi kézilabda liga: Telekom Veszprém - OTP Bank-Pick Szeged döntő 2. mérkőzés(ismétlés)
20:20 Fradi Tv
20:50 Rangadó Díjátadó Simple Liga női NB I.
21:30 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
21:45 Simple Liga: ETO FC Győri - Ferencvárosi TC bajnoki döntő 2. mérkőzés(ismétlés)
23:45 UEFA Európa Liga és Európa Konferencia Liga magazin(ismétlés)