Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 sport heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
június 10. szombat
.
?
június 11. vasárnap
.
?
június 12. hétfő
.
?
június 13. kedd
.
?
június 14. szerda
.
?
június 15. csütörtök
.
?
június 16. péntek
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
febr.
19
K
febr.
20
SZE
febr.
21
CS
febr.
22
P
febr.
23
SZO
febr.
24
V
febr.
25
H
febr.
26
K
febr.
27
SZE
febr.
28
CS
febr.
29
P
márc.
1
SZO
márc.
2
V
márc.
3
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
m4 sport
2023. június 10. szombat
01:00 Atlétika – Gyémánt Liga: Párizs(ismétlés)Atlétika élő közvetítés
03:05 Női labdarúgó magazin(ismétlés)6 (2)
03:35 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Pálvölgyi Miklós volt öttusa szövetségi kapitánnyal(ismétlés) (2020)
04:00 Strandkézilabda(ismétlés)
04:20 UEFA Labdarúgó Konferencia Liga: Fiorentína - West Ham United döntő(ismétlés)
06:25 Szabadidő
06:55 Bringasport
07:20 K&H férfi kézilabda liga: OTP Bank-Pick Szeged - Telekom Veszprém mérkőzés(ismétlés)
09:05 Építők
09:30 Bajnokok Klubja(ismétlés)
13:25 Kamion Európa-bajnokság: Slovakia Ring 1. futam
14:30 Atlétika – Gyémánt Liga: Párizs(ismétlés)Atlétika élő közvetítés
16:45 Felvezető műsor: KosárlabdaSportközvetítés (2019)Élő műsor
17:00 Magyarország-Spanyolország női kosárlabda felkészülési mérkőzés
18:45 Értékelő műsor: KosárlabdaÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
19:00 Út az Eb-re
19:30 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
21:00 UEFA Labdarúgó Bajnokok Ligája: Manchester City FC - FC Internazionale Milano döntő
23:00 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
23:45 Férfi röplabda Ezüst Liga: Magyarország - Ausztria mérkőzésÉlő közvetítés (ismétlés)
m4 sport
2023. június 11. vasárnap
01:45 Női röplabda Arany Liga: Magyarország - Franciaország mérkőzésÉlő közvetítés (ismétlés)
03:40 Szabadidő(ismétlés)
04:05 Fradi Tv(ismétlés)
04:30 Pecatúra(ismétlés)7 (2)
05:05 Építők(ismétlés)
05:30 FIFA U20-as labdarúgó-világbajnokság: Olaszország - Dél-Korea elődöntő mérkőzés(ismétlés)
07:30 Jövünk!6 (2)
08:00 Tollaslabda: Szingapúr Open
12:45 Kamion Európa-bajnokság: Slovakia Ring 3. futam
13:45 Strandkézilabda(ismétlés)
14:05 Út az Eb-re(ismétlés)
14:40 UEFA Európa Liga és Európa Konferencia Liga magazin(ismétlés)
15:30 UEFA Labdarúgó Bajnokok Ligája: Manchester City FC - FC Internazionale Milano döntő(ismétlés)
17:50 Bajnokok Klubja
18:30 Sport7
19:20 FIFA U20-as labdarúgó-világbajnokság: Izrael - Dél-Korea bronzmérkőzés
21:30 Bajnokok Klubja(ismétlés)
22:00 Sport7(ismétlés)
22:50 FIFA U20-as labdarúgó-világbajnokság: Uruguay - Olaszország döntő

m4 sport
2023. június 12. hétfő
01:00 Atlétika – Gyémánt Liga: Párizs(ismétlés)Atlétika élő közvetítés
03:05 K&H férfi kézilabda liga: OTP Bank-Pick Szeged - Telekom Veszprém mérkőzés(ismétlés)
04:55 Tollaslabda: Szingapúr Open(ismétlés)Tollaslabda. Szingapúr open, döntők.
07:00 Női labdarúgó magazin(ismétlés)6 (2)
07:35 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:45 Pecatúra(ismétlés)7 (2)
08:15 Jövünk!(ismétlés)6 (2)
08:45 Szabadidő(ismétlés)
09:15 Magyarország-Olaszország női vízilabda felkészülési mérkőzés(ismétlés)
10:30 Építők(ismétlés)
11:00 FIFA U20-as labdarúgó-világbajnokság: Uruguay - Olaszország döntő(ismétlés)
13:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
13:15 Sportlövészet(ismétlés)
13:35 UEFA Labdarúgó Konferencia Liga: Fiorentína - West Ham United döntő(ismétlés)
15:45 Bajnokok Klubja(ismétlés)
16:25 Út az Eb-re(ismétlés)
17:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
17:10 Sport7(ismétlés)
18:00 Kézilabda-magazin
19:00 UEFA Labdarúgó Bajnokok Ligája: Manchester City FC - FC Internazionale Milano döntő(ismétlés)
21:15 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
21:30 FIFA U20-as labdarúgó-világbajnokság: Izrael - Dél-Korea bronzmérkőzés(ismétlés)
23:30 Férfi röplabda Ezüst Liga: Magyarország - Ausztria mérkőzésÉlő közvetítés (ismétlés)
m4 sport
2023. június 13. kedd
01:30 Magyarország-Spanyolország női kosárlabda felkészülési mérkőzés(ismétlés)
03:20 Női röplabda Arany Liga: Magyarország - Franciaország mérkőzés(ismétlés)
05:10 Hajime(ismétlés)
05:45 Magyarország-Spanyolország női kosárlabda felkészülési mérkőzés(ismétlés)
07:35 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:50 Kamion Európa-bajnokság: Slovakia Ring 2. futam(ismétlés)
08:40 Atlétika – Gyémánt Liga: Párizs(ismétlés)Atlétika élő közvetítés
10:50 UEFA Labdarúgó Bajnokok Ligája: Manchester City FC - FC Internazionale Milano döntő(ismétlés)
13:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
13:15 Bajnokok Klubja(ismétlés)
13:55 K&H férfi kézilabda liga: OTP Bank-Pick Szeged - Telekom Veszprém mérkőzés(ismétlés)
16:00 Kézilabda-magazin(ismétlés)
17:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
17:10 Sport7(ismétlés)
18:00 Út az Eb-re(ismétlés)
18:30 Fradi Tv
19:00 Kosárlabda-magazin
20:00 FIFA U20-as labdarúgó-világbajnokság: Uruguay - Olaszország döntő(ismétlés)
22:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
22:15 Magyarország-Olaszország női vízilabda felkészülési mérkőzés(ismétlés)
23:35 Női röplabda Arany Liga: Magyarország - Franciaország mérkőzésÉlő közvetítés (ismétlés)

m4 sport
2023. június 14. szerda
01:35 Építők(ismétlés)
02:00 Kamion Európa-bajnokság: Slovakia Ring 3. futam(ismétlés)
02:50 Tollaslabda: Szingapúr Open(ismétlés)Tollaslabda. Szingapúr open, döntők.
04:50 Női labdarúgó magazin(ismétlés)6 (2)
05:20 Pecatúra(ismétlés)7 (2)
05:45 Férfi röplabda Ezüst Liga: Magyarország - Ausztria mérkőzésÉlő közvetítés (ismétlés)
07:35 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:55 K&H férfi kézilabda liga: OTP Bank-Pick Szeged - Telekom Veszprém mérkőzés(ismétlés)
10:00 Millió lépés az iskoládért - sorsolás
11:05 Labdarúgó felkészülési-mérkőzés: Magyarország - Észtország(ismétlés)7 (1)
13:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
13:15 KerékpártúraKerékpár magazin
13:45 Kosárlabda-magazin(ismétlés)
14:45 UEFA Labdarúgó Konferencia Liga: Fiorentína - West Ham United döntő(ismétlés)
17:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
17:10 UEFA Európa Liga és Európa Konferencia Liga magazin
18:00 Fradi Tv(ismétlés)
18:30 UEFA Labdarúgó Bajnokok Ligája: Manchester City FC - FC Internazionale Milano döntő(ismétlés)
20:45 UEFA Bajnokok Ligája magazin
21:15 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
21:30 UEFA Európa-bajnoki selejtező: Magyarország - Bulgária mérkőzés(ismétlés)7 (1)
23:30 Sport7(ismétlés)
m4 sport
2023. június 15. csütörtök
00:20 Bajnokok Klubja(ismétlés)
00:55 Kézilabda-magazin(ismétlés)
01:55 Kamion Európa-bajnokság: Slovakia Ring 4. futamÉlő közvetítés (ismétlés)
02:35 Magyarország-Spanyolország női kosárlabda felkészülési mérkőzés(ismétlés)
04:15 UEFA Európa Liga és Európa Konferencia Liga magazin(ismétlés)
05:05 Női röplabda Arany Liga: Magyarország - Franciaország mérkőzésÉlő közvetítés (ismétlés)
07:00 Szabadidő(ismétlés)
07:35 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:45 UEFA Labdarúgó Bajnokok Ligája: Manchester City FC - FC Internazionale Milano döntő(ismétlés)
09:55 PecatúraHorgászmagazin7 (2)
10:25 Skipper
10:50 Strandkézilabda
11:10 Kosárlabda-magazin(ismétlés)
12:05 Női kosárlabda Európa-bajnokság: Szlovákia - Magyarország mérkőzés1 (1)
13:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
14:15 UEFA Bajnokok Ligája magazin(ismétlés)
14:55 Női kosárlabda Európa-bajnokság: Törökország - Szerbia mérkőzés1 (1)
16:50 Vízilabda magazin
17:05 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
17:15 UEFA Európa Liga és Európa Konferencia Liga magazin(ismétlés)
18:05 Női kosárlabda Európa-bajnokság: Szlovákia - Magyarország mérkőzés(ismétlés)1 (1)
20:00 Atlétika – Gyémánt Liga: OsloÉlő közvetítésAtlétika élő közvetítés
22:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
22:10 Dvsc
22:40 Napos Oldal - DVTK
23:15 Női kosárlabda Európa-bajnokság: Törökország - Szerbia mérkőzés(ismétlés)1 (1)

m4 sport
2023. június 16. péntek
01:10 Fradi Tv(ismétlés)
01:40 Kerékpártúra(ismétlés)
02:10 Jövünk!(ismétlés)6 (2)
02:35 Atlétika – Gyémánt Liga: Oslo(ismétlés)Atlétika élő közvetítés
04:35 Strandkézilabda(ismétlés)
04:55 Tollaslabda: Szingapúr Open(ismétlés)Tollaslabda. Szingapúr open, döntők.
07:05 Skipper(ismétlés)
07:35 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:45 Bringasport(ismétlés)
08:05 Női kosárlabda Európa-bajnokság: Törökország - Szerbia mérkőzés(ismétlés)1 (1)
10:05 Női kosárlabda Európa-bajnokság: Szlovákia - Magyarország mérkőzés(ismétlés)1 (1)
12:00 Női kosárlabda Európa-bajnokság: Magyarország - Törökország mérkőzés1 (1)
12:55 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
14:15 UEFA Európa-bajnoki selejtező: Magyarország - Bulgária mérkőzés(ismétlés)7 (1)
16:15 Futsal
16:45 Mtk
17:15 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
17:25 Női kosárlabda Európa-bajnokság: Magyarország - Törökország mérkőzés(ismétlés)1 (1)
19:25 Forma-1 - 1. szabadedzés: Kanadai Nagydíj▶ Forma-1 TV
20:45 Női kosárlabda Európa-bajnokság: Szerbia - Szlovákia mérkőzés1 (1)
21:35 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
22:30 Boxutca(2016)7 (2)
23:00 Forma-1 – 2. szabadedzés: Kanadai Nagydíj▶ Forma-1 TV