Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 sport heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
november 28. kedd
.
?
november 29. szerda
.
?
november 30. csütörtök
.
?
december 1. péntek
.
?
december 2. szombat
.
?
december 3. vasárnap
.
?
december 4. hétfő
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
máj.
20
K
máj.
21
SZE
máj.
22
CS
máj.
23
P
máj.
24
SZO
máj.
25
V
máj.
26
H
máj.
27
K
máj.
28
SZE
máj.
29
CS
máj.
30
P
máj.
31
SZO
jún.
1
V
jún.
2
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
m4 sport
2023. november 28. kedd
00:45 OTP Bank Liga: ZTE FC - DVSC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
02:30 Dvsc(ismétlés)
03:00 Műkorcsolya és Jégtánc Grand Prix: Japán - Jégtánc, szabadtánc(ismétlés)
03:55 Műkorcsolya és Jégtánc Grand Prix: Japán - Női szabadprogram(ismétlés)
05:05 OTP Bank Liga: Mezőkövesd Zsóry FC - Újpest FC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
05:10 OTP Bank Liga: Mezőkövesd Zsóry FC - Újpest FC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
07:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:30 Jövünk!(ismétlés)6 (2)
08:00 OTP Bank Liga: Fehérvár FC - Kecskeméti TE mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
10:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
10:15 Bringasport(ismétlés)
10:30 UEFA Bajnokok Ligája magazin(ismétlés)
11:00 Forma 2 - Főfutam: Abu Dhabi Nagydíj(ismétlés)
12:30 Boxutca(ismétlés) (2016)7 (2)
13:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
13:35 UEFA Európa Liga és Európa Konferencia Liga magazin(ismétlés)
14:30 Kézilabda-magazin(ismétlés)
15:30 Góóól!2(ismétlés)
16:30 Fradi Tv
17:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
17:15 Kosárlabda-magazin
18:15 OTP Bank Liga: Puskás Akadémia FC - Ferencvárosi TC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
20:15 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
21:00 UEFA Bajnokok Ligája: FC Barcelona - FC Porto mérkőzésÉlő közvetítés6,8 (4)
23:05 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
23:15 UEFA Bajnokok Ligája összefoglalóÉlő műsor
23:45 Merkantil Bank Liga: Vasas FC - ETO FC Győr mérkőzés(ismétlés)
m4 sport
2023. november 29. szerda
01:45 OTP Bank Liga: Paksi FC - DVTK mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
03:30 Pecatúra(ismétlés)7 (2)
04:00 Vívás(ismétlés)Vívó magazin.
04:25 Műkorcsolya és Jégtánc Grand Prix: Japán - Páros szabadprogram(ismétlés)
05:05 Szabadidő(ismétlés)
05:30 K&H férfi kézilabda liga: Balatonfüredi KSE - MOL Tatabánya KC mérkőzésÉlő közvetítés (ismétlés)
07:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:30 Boxutca(ismétlés) (2016)7 (2)
08:00 Kézilabda-magazin(ismétlés)
09:00 Góóól!2(ismétlés)
10:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
10:15 Sportlövészet(ismétlés)
10:30 UEFA Bajnokok Ligája: FC Barcelona - FC Porto mérkőzés(ismétlés)6,8 (4)
12:30 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló(ismétlés)Élő műsor
13:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
13:30 CHI - A belső erő
14:00 Kosárlabda-magazin(ismétlés)
14:55 Merkantil Bank Liga: Vasas FC - ETO FC Győr mérkőzés(ismétlés)
16:50 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
17:05 Út az Eb-re
18:00 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
18:45 UEFA Bajnokok Ligája: Galatasaray A.S. - Manchester United FC mérkőzésÉlő közvetítés6,8 (4)
20:50 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
21:00 Női kosárlabda Euroliga: DVTK Hun-Therm - Fenerbahce Alagoz Holding mérkőzés
22:30 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
23:00 UEFA Bajnokok Ligája összefoglalóÉlő műsor
23:35 Női kosárlabda Euroliga: Serco Uni Győr - Perfumerias Avenida mérkőzés

m4 sport
2023. november 30. csütörtök
01:35 Női röplabda Extraliga: Szent Benedek RA - Swietelsky-Békéscsaba mérkőzésÉlő közvetítés (ismétlés)Felvételről
02:50 Fradi Tv(ismétlés)
03:15 Műkorcsolya és Jégtánc Grand Prix: Japán - Páros szabadprogram(ismétlés)
03:50 Műkorcsolya és Jégtánc Grand Prix: Japán - Férfi szabadprogram(ismétlés)
04:25 Kosárlabda-magazin(ismétlés)
04:30 Kosárlabda-magazin(ismétlés)
05:20 Hollandia-Magyarország női kézilabda felkészülési mérkőzésÉlő közvetítés (ismétlés)
07:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:30 Lendület
08:00 PecatúraHorgászmagazin7 (2)
08:30 Öttusa(ismétlés)
09:05 UEFA Európa Liga és Európa Konferencia Liga magazin(ismétlés)
10:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
10:15 Vízilabda magazin
10:30 UEFA Bajnokok Ligája: Galatasaray A.S. - Manchester United FC mérkőzés(ismétlés)6,8 (4)
12:30 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló(ismétlés)Élő műsor
13:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
13:30 Vollé!
14:00 Napos Oldal - DVTK
14:30 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló(ismétlés)Élő műsor
15:00 UEFA Bajnokok Ligája: FC Barcelona - FC Porto mérkőzés(ismétlés)6,8 (4)
17:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
17:15 Fradi Tv(ismétlés)
17:50 Női kézilabda-világbajnokság: Montenegró - Kamerun csoportkör mérkőzésÉlő közvetítésFelvételről
20:00 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
21:00 UEFA Konferencia-liga: FK Cukaricki - Ferencvárosi TC mérkőzés7 (2)
23:00 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
23:15 UEFA Európa Liga és Európa Konferencia Liga összefoglaló
m4 sport
2023. december 1. péntek
00:35 Női kézilabda-világbajnokság: Magyarország - Paraguay csoportkör mérkőzésÉlő közvetítés (ismétlés)Felvételről
02:15 Tollaslabda: China Masters döntők(ismétlés)Tollaslabda, China Masters döntők.
04:00 Jövünk!(ismétlés)6 (2)
04:30 CHI - A belső erő(ismétlés)
05:05 Napos Oldal - DVTK(ismétlés)
05:30 Női kosárlabda Euroliga: Serco Uni Győr - Perfumerias Avenida mérkőzés(ismétlés)
07:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:30 Szabadidő(ismétlés)
08:00 Női kosárlabda Euroliga: DVTK Hun-Therm - Fenerbahce Alagoz Holding mérkőzés(ismétlés)
09:30 Fradi Tv(ismétlés)
10:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
10:15 Vízilabda magazin(ismétlés)
10:30 UEFA Konferencia-liga: FK Cukaricki - Ferencvárosi TC mérkőzés(ismétlés)7 (2)
12:30 Női labdarúgó magazin6 (2)
13:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
13:25 Futsal
13:55 UEFA Európa Liga és Európa Konferencia Liga összefoglaló(ismétlés)
15:15 Női kézilabda-világbajnokság: Magyarország - Paraguay csoportkör mérkőzésÉlő közvetítés (ismétlés)Felvételről
16:50 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
17:00 Út az Eb-re(ismétlés)
18:00 Női kézilabda-világbajnokság: Horvátország - Szenegál csoportkör mérkőzésÉlő közvetítésFelvételről
19:45 Puskás Akadémia magazin
20:20 UEFA Női labdarúgó Nemzetek Ligája: Írország - Magyarország mérkőzés
21:20 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
22:30 Bajnokok Klubja
23:15 UEFA Bajnokok Ligája: Galatasaray A.S. - Manchester United FC mérkőzés(ismétlés)6,8 (4)

m4 sport
2023. december 2. szombat
01:10 Női kézilabda-világbajnokság: Montenegró - Kamerun csoportkör mérkőzés(ismétlés)Felvételről
02:40 Műkorcsolya és Jégtánc Grand Prix: Japán - Gála(ismétlés)
04:45 Női labdarúgó magazin(ismétlés)6 (2)
05:15 Futsal(ismétlés)
05:40 Puskás Akadémia magazin(ismétlés)
06:10 Vízilabda magazin(ismétlés)
06:30 Női kézilabda-világbajnokság: Horvátország - Szenegál csoportkör mérkőzés(ismétlés)Felvételről
08:10 Szabadidő
08:40 UEFA Európa Liga és Európa Konferencia Liga összefoglaló(ismétlés)
10:00 UEFA Konferencia-liga: FK Cukaricki - Ferencvárosi TC mérkőzés(ismétlés)7 (2)
12:00 Bajnokok Klubja(ismétlés)
12:45 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
13:00 OTP Bank Liga: Kecskeméti TE - MTK Budapest mérkőzésÉlő közvetítésÖsszefoglaló
15:00 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
15:15 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
15:30 OTP Bank Liga: Fehérvár FC - Puskás Akadémia FC mérkőzésÉlő közvetítésÖsszefoglaló
17:30 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
17:45 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
18:00 UEFA EURO2024 -sorsolás
19:00 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
19:30 Női kézilabda-világbajnokság: Paraguay - Montenegró csoportkör mérkőzésÉlő közvetítésFelvételről
20:00 Felvezető műsor: KézilabdaSportközvetítés (2019)Élő műsor
20:30 Női kézilabda-világbajnokság: Magyarország - Kamerun csoportkör mérkőzésÉlő közvetítésFelvételről
22:10 Értékelő műsor: KézilabdaÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
22:30 Góóól!Amerikai-angol dráma (2005)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra vágyik, hogy világhírű focista lehessen…
23:30 FIFA U17-es férfi labdarúgó-világbajnokság: Németország - Franciaország döntő
m4 sport
2023. december 3. vasárnap
01:30 E.ON férfi vízilabda OB I.: Genesys OSC-Újbuda - FTC Telekom mérkőzésÉlő közvetítés (ismétlés)
02:35 Női röplabda Extraliga: Swietelsky-Békéscsaba - Vasas Óbuda mérkőzésÉlő közvetítés (ismétlés)Felvételről
04:35 OTP Bank Liga: Kisvárda Master Good - DVSC mérkőzésÉlő közvetítés (ismétlés)Összefoglaló
06:30 Női kézilabda-világbajnokság: Magyarország - Kamerun csoportkör mérkőzés(ismétlés)Felvételről
08:10 Atlétika - Valencia Maraton
10:50 UEFA Bajnokok Ligája magazin
11:20 Góóól!(ismétlés) (2005)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra vágyik, hogy világhírű focista lehessen…
12:20 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
12:45 OTP Bank Liga: Újpest FC - Paksi FC mérkőzésÉlő közvetítésÖsszefoglaló
14:45 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
15:00 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
15:15 OTP Bank Liga: DVTK - ZTE FC mérkőzésÉlő közvetítésÖsszefoglaló
17:15 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
17:30 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
17:45 OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzésÉlő közvetítésÖsszefoglaló
19:45 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
20:30 Női kézilabda-világbajnokság: Norvégia - Dél-Korea csoportkör mérkőzésÉlő közvetítésFelvételről
22:10 Tippmix férfi kosárlabda NB I.: Szolnoki Olajbányász - Falco KC Szombathely mérkőzésÉlő közvetítés (ismétlés)

12 menet Blu-ray8% kedvezmény!7 790 Ft helyett: 7 190 Ft
m4 sport
2023. december 4. hétfő
00:10 Női kézilabda-világbajnokság: Brazília - Spanyolország csoportkör mérkőzés(ismétlés)Felvételről
01:45 OTP Bank Liga: Kecskeméti TE - MTK Budapest mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
03:35 Vollé!(ismétlés)
04:00 Puskás Akadémia magazin(ismétlés)
04:30 Napos Oldal - DVTK(ismétlés)
05:00 Női labdarúgó magazin(ismétlés)6 (2)
05:30 Futsal(ismétlés)
05:55 Lendület(ismétlés)
06:30 Vívás(ismétlés)Vívó magazin.
07:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:30 UEFA Bajnokok Ligája magazin(ismétlés)
08:00 OTP Bank Liga: DVTK - ZTE FC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
10:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
10:15 OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
12:10 Bajnokok Klubja(ismétlés)
13:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
13:30 Női kézilabda-világbajnokság: Norvégia - Dél-Korea csoportkör mérkőzésÉlő közvetítés (ismétlés)Felvételről
15:05 Női kézilabda-világbajnokság: Magyarország - Kamerun csoportkör mérkőzés(ismétlés)Felvételről
16:45 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
17:00 Góóól!2
18:00 Merkantil Bank Liga: Nyíregyháza Spartacus FC - HR-Rent Kozármisleny mérkőzés
20:00 Felvezető műsor: KézilabdaSportközvetítés (2019)Élő műsor
20:30 Női kézilabda-világbajnokság: Montenegró - Magyarország csoportkör mérkőzésÉlő közvetítésFelvételről
22:00 Értékelő műsor: KézilabdaÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
22:30 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
23:00 OTP Bank Liga: Újpest FC - Paksi FC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló