Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 sport heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
december 14. csütörtök
.
?
december 15. péntek
.
?
december 16. szombat
.
?
december 17. vasárnap
.
?
december 18. hétfő
.
?
december 19. kedd
.
?
december 20. szerda
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
jún.
17
K
jún.
18
SZE
jún.
19
CS
jún.
20
P
jún.
21
SZO
jún.
22
V
jún.
23
H
jún.
24
K
jún.
25
SZE
jún.
26
CS
jún.
27
P
jún.
28
SZO
jún.
29
V
jún.
30
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
m4 sport
2023. december 14. csütörtök
01:25 Rövidpályás úszó Európa-bajnokság: DöntőkÉlő közvetítés (ismétlés)
02:20 Pecatúra(ismétlés)7 (2)
02:45 Jövünk!(ismétlés)6 (2)
03:15 Tippmix férfi kosárlabda NB I.: Falco KC Szombathely - Zalakerámia ZTE KK mérkőzésÉlő közvetítés (ismétlés)
05:00 Pecatúra(ismétlés)7 (2)
05:30 Szabadidő(ismétlés)
06:00 Kosárlabda-magazin(ismétlés)
07:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:30 Kerékpártúra(ismétlés)
08:00 UEFA Bajnokok Ligája: Manchester United - Bayern München csoportkör mérkőzés(ismétlés)6,8 (4)
10:00 Millió lépés az iskoládért - sorsolás
11:00 UEFA Bajnokok Ligája: Borussia Dortmund - Paris Saint-Germain csoportkör mérkőzés(ismétlés)6,8 (4)
13:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
13:30 PecatúraHorgászmagazin7 (2)
14:00 Napos Oldal - DVTK
14:30 Skipper
14:55 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló(ismétlés)Élő műsor
15:25 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló(ismétlés)Élő műsor
15:55 UEFA Európa Liga és Európa Konferencia Liga magazin(ismétlés)
16:45 Vízilabda magazin
17:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
17:15 Fradi Tv(ismétlés)
17:45 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
18:45 UEFA Europa Konferencia-liga: Ferencvárosi TC - ACF Fiorentina csoportkör mérkőzés7 (2)
20:50 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
21:30 Női kézilabda-világbajnokság: Svédország - Németország negyeddöntő mérkőzés(ismétlés)Felvételről
23:00 UEFA Európa Liga és Európa Konferencia Liga összefoglaló
m4 sport
2023. december 15. péntek
00:20 Női kézilabda-világbajnokság: Franciaország - Csehország 1. negyeddöntő mérkőzés(ismétlés)Felvételről
01:55 Női kézilabda-világbajnokság: Hollandia - Norvégia 2. negyeddöntő mérkőzés(ismétlés)Felvételről
03:20 Műkorcsolya és Jégtánc Grand Prix: Kína - Gála(ismétlés)
05:25 Női kézilabda-világbajnokság: Dánia - Montenegró negyeddöntő mérkőzés(ismétlés)Felvételről
07:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:30 Jövünk!(ismétlés)6 (2)
08:00 UEFA Europa Konferencia-liga: Ferencvárosi TC - ACF Fiorentina csoportkör mérkőzés(ismétlés)7 (2)
10:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
10:10 UEFA Európa Liga és Európa Konferencia Liga összefoglaló(ismétlés)
11:30 Női kézilabda-világbajnokság: Németország - Csehország mérkőzés az 5-8. helyértÉlő közvetítésFelvételről
13:00 Kerékpártúra(ismétlés)
13:30 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló(ismétlés)Élő műsor
14:00 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló(ismétlés)Élő műsor
14:30 Női kézilabda-világbajnokság: Montenegró - Hollandia mérkőzés az 5-8. helyértÉlő közvetítésFelvételről
16:00 Napos Oldal - DVTK(ismétlés)
16:30 Futsal
17:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
17:15 Felvezető műsor: KézilabdaSportközvetítés (2019)Élő műsor
17:30 Női kézilabda-világbajnokság: Dánia - Norvégia 1. elődöntő mérkőzésÉlő közvetítésFelvételről
19:00 Értékelő műsor: KézilabdaÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
19:30 Bajnokok Klubja
20:20 Felvezető műsor: KézilabdaSportközvetítés (2019)Élő műsor
21:00 Női kézilabda-világbajnokság: Svédország - Franciaország 2. elődöntő mérkőzésÉlő közvetítésFelvételről
22:30 Értékelő műsor: KézilabdaÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
23:00 FIFA labdarúgó Klubvilágbajnokság: Al Ahly F - Al-Ittihad mérkőzés(ismétlés)

Volt Blu-ray8% kedvezmény!7 790 Ft helyett: 7 190 Ft
m4 sport
2023. december 16. szombat
00:55 Női kézilabda-világbajnokság: Németország - Csehország mérkőzés az 5-8. helyért(ismétlés)Felvételről
02:25 Női kézilabda-világbajnokság: Montenegró - Hollandia mérkőzés az 5-8. helyért(ismétlés)Felvételről
03:55 Női kézilabda-világbajnokság: Dánia - Norvégia 1. elődöntő mérkőzés(ismétlés)Felvételről
05:30 Rövidpályás gyorskorcsolya világkupa: Szöul
10:30 Női kézilabda-világbajnokság: Svédország - Franciaország 2. elődöntő mérkőzés(ismétlés)Felvételről
12:15 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
12:30 OTP Bank Liga: Fehérvár FC - Paksi FC mérkőzésÉlő közvetítésÖsszefoglaló
14:30 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
14:45 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
15:00 OTP Bank Liga: Kisvárda Master Good - Újpest FC mérkőzésÉlő közvetítésÖsszefoglaló
17:00 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
17:15 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
17:30 OTP Bank Liga: Diósgyőri VTK - MTK Budapest mérkőzésÉlő közvetítésÖsszefoglaló
19:30 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
19:45 Góóól!Amerikai-angol dráma (2005)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra vágyik, hogy világhírű focista lehessen…
20:45 Tippmix férfi kosárlabda NB I.: Egis Körmend - Falco KC Szombathely mérkőzésÉlő közvetítés (ismétlés)
22:45 FIFA labdarúgó Klubvilágbajnokság: Club León - Urawa Reds mérkőzés(ismétlés)
m4 sport
2023. december 17. vasárnap
00:40 Női röplabda Extraliga: UTE - MÁV Előre Foxconn mérkőzésÉlő közvetítés (ismétlés)Felvételről
02:35 UEFA Europa Konferencia-liga: Ferencvárosi TC - ACF Fiorentina csoportkör mérkőzés(ismétlés)7 (2)
04:20 Futsal(ismétlés)
04:50 Vízilabda magazin(ismétlés)
05:05 Kékek(ismétlés)
05:30 Rövidpályás gyorskorcsolya világkupa: Szöul
09:50 Vízilabda magazin(ismétlés)
10:15 Női kézilabda-világbajnokság: Csehország - Montenegró mérkőzés az 7. helyértÉlő közvetítésFelvételről
11:50 UEFA Bajnokok Ligája magazin
12:15 Góóól!(ismétlés) (2005)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra vágyik, hogy világhírű focista lehessen…
13:15 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
13:30 OTP Bank Liga: Kecskeméti TE - Debreceni VSC mérkőzésÉlő közvetítésÖsszefoglaló
15:30 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
15:45 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
16:00 OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - ZTE FC mérkőzésÉlő közvetítésÖsszefoglaló
18:00 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
18:30 Felvezető műsor: KézilabdaSportközvetítés (2019)Élő műsor
19:00 Női kézilabda-világbajnokság: Franciaország - Norvégia döntőÉlő közvetítésFelvételről
20:45 Értékelő műsor: KézilabdaÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
21:15 Góóól!Amerikai-angol dráma (2005)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra vágyik, hogy világhírű focista lehessen…
22:15 Női kézilabda-világbajnokság: Svédország - Dánia bronzmérkőzésÉlő közvetítés (ismétlés)Felvételről
23:55 OTP Bank Liga: Puskás Akadémia FC - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzésÉlő közvetítés (ismétlés)Összefoglaló

A szállítmány Blu-ray8% kedvezmény!7 790 Ft helyett: 7 190 Ft
m4 sport
2023. december 18. hétfő
01:55 Női kézilabda-világbajnokság: Németország - Hollandia mérkőzés az 5. helyértÉlő közvetítés (ismétlés)Felvételről
03:20 UEFA Bajnokok Ligája magazin(ismétlés)
03:45 Női vízilabda-válogatott felkészülési mérkőzés: Magyarország - KínaÉlő közvetítés (ismétlés)
05:05 OTP Bank Liga: Kecskeméti TE - Debreceni VSC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
07:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:30 Szabadidő(ismétlés)
08:00 Tollaslabda: World Tour-döntő, Kína
10:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
10:30 Góóól!(ismétlés) (2005)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra vágyik, hogy világhírű focista lehessen…
11:30 UEFA Bajnokok Ligája magazin(ismétlés)
12:00 UEFA Bajnokok Ligája sorsolás: Rájátszás sorsolás
12:30 Kékek(ismétlés)
13:00 UEFA Európa Liga - sorsolás: Rájátszás sorsolás
13:30 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
14:00 UEFA Európa Konferencia Liga - sorsolás: Rájátszás sorsolás
14:25 Női kézilabda-világbajnokság: Csehország - Montenegró mérkőzés az 7. helyértÉlő közvetítés (ismétlés)Felvételről
16:00 Kézilabda-magazin
17:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
17:15 EON férfi vízilabda kupa: Magyarország - Spanyolország mérkőzés
18:45 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
19:00 FIFA labdarúgó Klubvilágbajnokság: Fluminense FC - Al Ahly FC elődöntő mérkőzés
21:00 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
21:15 Góóól!2
22:15 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
22:45 Női kézilabda-világbajnokság: Franciaország - Norvégia döntő(ismétlés)Felvételről
m4 sport
2023. december 19. kedd
00:45 OTP Bank Liga: Diósgyőri VTK - MTK Budapest mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
02:35 Tippmix férfi kosárlabda NB I.: Egis Körmend - Falco KC Szombathely mérkőzésÉlő közvetítés (ismétlés)
04:25 Vízilabda magazin(ismétlés)
04:35 Futsal(ismétlés)
05:05 OTP Bank Liga: Fehérvár FC - Paksi FC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
05:10 OTP Bank Liga: Fehérvár FC - Paksi FC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
07:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:30 Kékek(ismétlés)
08:00 OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - ZTE FC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
10:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
10:15 EON férfi vízilabda kupa: Magyarország - Spanyolország mérkőzés(ismétlés)
11:35 Szabadidő(ismétlés)
12:05 Rövidpályás gyorskorcsolya világkupa: Szöul(ismétlés)
13:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
13:35 Kézilabda-magazin(ismétlés)
14:35 Góóól!2(ismétlés)
15:30 Fradi Tv
16:00 Kosárlabda-magazin
17:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
17:15 EON férfi vízilabda kupa: Magyarország - Románia mérkőzés
18:45 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
19:00 FIFA labdarúgó Klubvilágbajnokság: Urawa Reds - Manchester City FC elődöntő mérkőzés
21:00 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
21:15 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
21:45 Fradi Tv(ismétlés)
22:15 FIFA labdarúgó Klubvilágbajnokság: Fluminense FC - Al Ahly FC elődöntő mérkőzés(ismétlés)

A szállítmány Blu-ray8% kedvezmény!7 790 Ft helyett: 7 190 Ft
m4 sport
2023. december 20. szerda
00:15 OTP Bank Liga: Kisvárda Master Good - Újpest FC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
02:05 Napos Oldal - DVTK(ismétlés)
02:30 Pecatúra(ismétlés)7 (2)
03:00 Női röplabda Extraliga: UTE - MÁV Előre Foxconn mérkőzésÉlő közvetítés (ismétlés)Felvételről
04:05 Futsal(ismétlés)
04:30 Vízilabda magazin(ismétlés)
04:45 Női vízilabda-válogatott felkészülési mérkőzés: Magyarország - KínaÉlő közvetítés (ismétlés)
06:00 Papp László 100. felnőtt ökölvívó magyar bajnokságÉlő közvetítés (ismétlés)
07:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:30 Fradi Tv(ismétlés)
08:00 FIFA labdarúgó Klubvilágbajnokság: Urawa Reds - Manchester City FC elődöntő mérkőzés(ismétlés)
10:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
10:15 Női kézilabda-világbajnokság: Franciaország - Norvégia döntő(ismétlés)Felvételről
12:00 Kézilabda-magazin(ismétlés)
13:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
13:30 Góóól!2(ismétlés)
14:30 Kosárlabda-magazin(ismétlés)
15:30 EON férfi vízilabda kupa: Magyarország - Románia mérkőzés(ismétlés)
16:45 #csakahonvéd
17:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
17:15 Mi vagyunk az Újpest
17:50 Női kosárlabda Euroliga: DVTK HUN-Therm - Beretta Familia Schio mérkőzés
20:00 EON férfi vízilabda kupa: Magyarország - Szerbia mérkőzés
21:30 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
22:00 OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - ZTE FC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
23:55 OTP Bank Liga: Puskás Akadémia FC - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzésÉlő közvetítés (ismétlés)Összefoglaló