Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 sport heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
február 29. csütörtök
.
?
március 1. péntek
.
?
március 2. szombat
.
?
március 3. vasárnap
.
?
március 4. hétfő
.
?
március 5. kedd
.
?
március 6. szerda
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
júl.
15
K
júl.
16
SZE
júl.
17
CS
júl.
18
P
júl.
19
SZO
júl.
20
V
júl.
21
H
júl.
22
K
júl.
23
SZE
júl.
24
CS
júl.
25
P
júl.
26
SZO
júl.
27
V
júl.
28
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
m4 sport
2024. február 29. csütörtök
00:00 Fedettpályás atlétikai: Madrid(ismétlés)
02:00 Férfi kosárlabda Európa-bajnoki selejtező: Magyarország - Olaszország mérkőzés(ismétlés)
03:30 Vívó magazin(ismétlés)
04:00 K&H férfi kézilabda liga: HE-DO B.Braun Gyöngyös - Telekom Veszprém mérkőzés(ismétlés)
05:20 CHI - A belső erő(ismétlés)
05:45 Kosárlabda-magazin(ismétlés)
06:30 PecatúraHorgászmagazin7 (2)
07:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:30 MOL Magyar Kupa: DVSC - Ferencvárosi TC nyolcaddöntő mérkőzés(ismétlés)7,5 (2)
09:30 Dvsc
10:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
10:15 Lendület
10:45 10.9 Sportlövő magazin
11:05 Sportlövészet - 10m-es Európa-bajnokság: Vegyes puskaÉlő közvetítés
12:05 Vízilabda magazin
12:25 Forma-1 - 1. szabadedzés: Bahreini NagydíjÉlő közvetítés▶ Forma-1 TV
13:35 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
14:00 Forma-3 - Időmérő-edzés: BahreinÉlő közvetítés8,8 (4)
14:45 Vollé!
15:15 Sportlövészet - 10m-es Európa-bajnokság: Női pisztolyÉlő közvetítés
16:00 Forma-1 - 2. szabadedzés: Bahreini NagydíjÉlő közvetítés▶ Forma-1 TV
17:00 Sportlövészet - 10m-es Európa-bajnokság: Férfi pisztolyÉlő közvetítés
17:50 Forma-2 - Időmérő-edzés: BahreinÉlő közvetítés8,8 (4)
18:30 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
19:00 MOL Magyar Kupa: Újpest FC - Paksi FC nyolcaddöntő mérkőzés7,5 (2)
21:00 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
21:30 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
22:00 Sportlövészet - 10m-es Európa-bajnokság: Vegyes puska(ismétlés)
22:45 Sportlövészet - 10m-es Európa-bajnokság: Női pisztoly(ismétlés)
23:35 MOL Magyar Kupa: DVTK - ZTE FC nyolcaddöntő mérkőzés(ismétlés)7,5 (2)
m4 sport
2024. március 1. péntek
01:35 Női kézilabda Euro Kupa: Magyarország - Svájc mérkőzés(ismétlés)
03:05 UEFA Női Nemzetek Ligája - rájátszás: Belgium - Magyarország visszavágó mérkőzés(ismétlés)
04:55 Lendület(ismétlés)
05:20 #csakahonvéd(ismétlés)
05:21 Lendület(ismétlés)
05:35 Forma-3 - Időmérő-edzés: Bahrein(ismétlés)8,8 (4)
06:15 Forma-2 - Időmérő-edzés: Bahrein(ismétlés)8,8 (4)
09:30 Futsal-magazin
09:31 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
09:32 MOL Magyar Kupa: Újpest FC - Paksi FC nyolcaddöntő mérkőzés(ismétlés)7,5 (2)
10:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
10:15 Vízilabda magazin(ismétlés)
10:30 Golf-magazin8 (2)
11:00 Fedett pályás atlétikai-világbajnokság
13:25 Forma-1 - 3. szabadedzés: Bahreini NagydíjÉlő közvetítés▶ Forma-1 TV
14:35 Fedett pályás atlétikai-világbajnokság
15:15 Sportlövészet - 10m-es Európa-bajnokság: Női puskaÉlő közvetítés
16:00 Forma-2 - Sprintfutam: Bahrein6 (1)
16:30 M4 Sport stúdió: Forma-1Magyar élő közvetítés▶ Forma-1 TV
17:00 Forma-1 - Időmérő-edzés: Bahreini NagydíjÉlő közvetítés8,8 (4)▶ Forma-1 TV
18:15 M4 Sport stúdió: Forma-1Magyar élő közvetítés▶ Forma-1 TV
18:30 Sportlövészet - 10m-es Európa-bajnokság: Férfi puskaÉlő közvetítés
18:45 Sportlövészet - 10m-es Európa-bajnokság: Vegyes puskaÉlő közvetítés
19:30 Bajnokok Klubja
20:05 Fedett pályás atlétikai-világbajnokságÉlő közvetítés
23:05 Puskás magazin
23:35 Sportlövészet - 10m-es Európa-bajnokság: Női puska(ismétlés)

m4 sport
2024. március 2. szombat
00:20 Sportlövészet - 10m-es Európa-bajnokság: Férfi puska(ismétlés)
01:10 Sportlövészet - 10m-es Európa-bajnokság: Vegyes puska(ismétlés)
01:50 MOL Magyar Kupa: DVSC - Ferencvárosi TC nyolcaddöntő mérkőzés(ismétlés)7,5 (2)
04:25 Bajnokok Klubja(ismétlés)
05:00 Dvsc(ismétlés)
05:25 Puskás magazin(ismétlés)
05:55 Fedett pályás atlétikai-világbajnokság(ismétlés)
07:30 Szabadidő
08:00 Építők
08:30 Forma-1 - Időmérő-edzés: Bahreini Nagydíj(ismétlés)8,8 (4)▶ Forma-1 TV
09:55 Forma-3 - Főfutam: Bahrein
11:00 Fedett pályás atlétikai-világbajnokság
15:00 Forma-1 - Pilótaparádé: Bahreini Nagydíj▶ Forma-1 TV
15:30 M4 Sport stúdió: Forma-1Magyar élő közvetítés▶ Forma-1 TV
16:00 Forma-1 - Futam: Bahreini Nagydíj7,5 (4)▶ Forma-1 TV
18:00 M4 Sport stúdió: Forma-1Magyar élő közvetítés▶ Forma-1 TV
18:25 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
18:45 OTP Bank Liga: DVTK - Puskás Akadémia FC mérkőzésÉlő közvetítésÖsszefoglaló
20:45 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
21:05 Góóól!Amerikai-angol dráma (2005)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra vágyik, hogy világhírű focista lehessen…
22:05 Forma-1 - Futam: Bahreini Nagydíj(ismétlés)7,5 (4)▶ Forma-1 TV
m4 sport
2024. március 3. vasárnap
00:10 Fedett pályás atlétikai-világbajnokság(ismétlés)
01:50 Sportlövészet - 10m-es Európa-bajnokság: Férfi puska csapatverseny(ismétlés)
02:35 Sportlövészet - 10m-es Európa-bajnokság: Női pisztoly csapatverseny(ismétlés)
03:20 Sportlövészet - 10m-es Európa-bajnokság: Női puska csapatverseny(ismétlés)
04:10 Sportlövészet - 10m-es Európa-bajnokság: Férfi pisztoly csapatverseny(ismétlés)
05:05 OTP Bank Liga: Kisvárda Master Good - ZTE FC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
07:00 Jövünk!6 (2)
07:35 OTP Bank Liga: DVSC - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
09:30 Góóól!(ismétlés) (2005)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra vágyik, hogy világhírű focista lehessen…
10:30 UEFA Bajnokok Ligája magazin
11:05 Fedett pályás atlétikai-világbajnokság
14:00 OTP Bank Liga: MTK Budapest - Paksi FC mérkőzésÉlő közvetítésÖsszefoglaló
16:10 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
16:30 OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - Kecskeméti TE mérkőzésÉlő közvetítésÖsszefoglaló
18:30 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
18:45 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
19:00 OTP Bank Liga: Újpest FC - Fehérvár FC mérkőzésÉlő közvetítésÖsszefoglaló
21:00 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
21:25 Úti cél: Párizs 2024
22:00 Fedett pályás atlétikai-világbajnokság
23:05 OTP Bank Liga: DVTK - Puskás Akadémia FC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló

m4 sport
2024. március 4. hétfő
01:00 OTP Bank Liga: MTK Budapest - Paksi FC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
02:55 Forma-2 - Főfutam: Bahrein(ismétlés)
03:45 Öttusa magazin(ismétlés)
04:15 Puskás magazin(ismétlés)
04:40 Jövünk!(ismétlés)6 (2)
05:10 Forma-2 - Főfutam: Bahrein(ismétlés)
06:30 Építők(ismétlés)
07:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:30 OTP Bank Liga: DVTK - Puskás Akadémia FC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
09:30 UEFA Bajnokok Ligája magazin(ismétlés)
10:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
10:15 OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - Kecskeméti TE mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
12:05 UEFA Európa Liga és Konferencia Liga magazin
13:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
13:30 OTP Bank Liga: Újpest FC - Fehérvár FC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
15:30 Fedett pályás atlétikai-világbajnokság(ismétlés)
17:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
17:15 Úti cél: Párizs 2024(ismétlés)
17:45 Kézilabda-magazin
18:45 Góóól!2
19:45 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
20:00 Merkantil Bank Liga: Nyíregyháza Spartacus FC - Soroksár SC mérkőzés
22:00 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
22:15 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
22:45 Női kézilabda Euro Kupa: Svájc - Magyarország mérkőzés(ismétlés)
m4 sport
2024. március 5. kedd
00:30 OTP Bank Liga: DVSC - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
02:20 OTP Bank Liga: Kisvárda Master Good - ZTE FC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
04:10 Lendület(ismétlés)
04:35 Pecatúra(ismétlés)7 (2)
05:05 Építők(ismétlés)
05:25 Fedett pályás atlétikai-világbajnokság(ismétlés)
07:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:30 Szabadidő(ismétlés)
08:00 OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - Kecskeméti TE mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
10:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
10:15 Női kézilabda Euro Kupa: Svájc - Magyarország mérkőzés(ismétlés)
11:45 Vízilabda magazin(ismétlés)
12:00 Kézilabda-magazin(ismétlés)
13:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
13:30 Forma-2 - Főfutam: Bahrein(ismétlés)
14:55 Hajime
15:25 Asztalitenisz magazin
15:45 Góóól!2(ismétlés)
16:45 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
17:00 Tour de Hongrie - útvonalbemutató
18:00 Kosárlabda-magazin
18:45 Úti cél: Párizs 2024(ismétlés)
19:15 Fradi Tv
19:45 UEFA Bajnokok Ligája magazin(ismétlés)
20:15 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
21:00 UEFA Bajnokok Ligája: FC Bayern München - S.S. Lazio nyolcaddöntő visszavágó mérkőzésÉlő közvetítés6,8 (4)
23:00 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
23:20 UEFA Bajnokok Ligája összefoglalóÉlő műsor

m4 sport
2024. március 6. szerda
00:00 Merkantil Bank Liga: Nyíregyháza Spartacus FC - Soroksár SC mérkőzés(ismétlés)
02:00 OTP Bank Liga: MTK Budapest - Paksi FC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
03:45 Asztalitenisz magazin(ismétlés)
04:00 Vollé!(ismétlés)
04:25 Jövünk!(ismétlés)6 (2)
05:05 Kézilabda-magazin(ismétlés)
06:00 Góóól!2(ismétlés)
07:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:30 Jövünk!(ismétlés)6 (2)
08:00 OTP Bank Liga: Újpest FC - Fehérvár FC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
10:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
10:15 UEFA Bajnokok Ligája: FC Bayern München - S.S. Lazio nyolcaddöntő visszavágó mérkőzés(ismétlés)6,8 (4)
12:15 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló(ismétlés)Élő műsor
13:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
13:30 Úti cél: Párizs 2024(ismétlés)
14:00 Kosárlabda-magazin(ismétlés)
14:45 Asztalitenisz magazin(ismétlés)
15:00 Merkantil Bank Liga: Nyíregyháza Spartacus FC - Soroksár SC mérkőzés(ismétlés)
17:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
17:15 Fradi Tv(ismétlés)
17:50 Női kosárlabda Euroliga: DVTK HUN-Therm - Villeneuve d'Ascq LM mérkőzés
20:10 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
21:00 UEFA Bajnokok Ligája: Real Madrid CF - RB Leipzig nyolcaddöntő visszavágó mérkőzésÉlő közvetítés6,8 (4)
23:00 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
23:20 UEFA Bajnokok Ligája összefoglalóÉlő műsor