Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 sport heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
április 27. szombat
.
?
április 28. vasárnap
.
?
április 29. hétfő
.
?
április 30. kedd
.
?
május 1. szerda
.
?
május 2. csütörtök
.
?
május 3. péntek
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
máj.
27
K
máj.
28
SZE
máj.
29
CS
máj.
30
P
máj.
31
SZO
jún.
1
V
jún.
2
H
jún.
3
K
jún.
4
SZE
jún.
5
CS
jún.
6
P
jún.
7
SZO
jún.
8
V
jún.
9
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
m4 sport
2024. április 27. szombat
00:00 Férfi torna Európa-bajnokság: Szerenkénti döntők 1. nap(ismétlés)
01:00 Férfi röplabda Extraliga: MÁV Előre Foxconn - Fino Kaposvár mérkőzés(ismétlés)
02:55 Bringasport(ismétlés)
03:10 10.9 Sportlövő magazin(ismétlés)
03:25 Vízilabda magazin(ismétlés)
03:40 Golf-magazin(ismétlés)8 (2)
04:05 Női labdarúgó-magazin(ismétlés)6 (2)
04:35 Futsal-magazin(ismétlés)
05:05 Lendület(ismétlés)
05:30 Vollé!(ismétlés)
06:00 Judo Európa-bajnokság: Döntők(ismétlés)
07:00 Férfi torna Európa-bajnokság: Szerenkénti döntők 1. nap(ismétlés)
08:00 Szabadidő
08:30 Bringasport
08:50 Bajnokok Klubja(ismétlés)
09:35 Építők
10:00 Öttusa-világkupa: Budapest - Női döntő
12:15 OTP Bank Liga: ZTE FC - Puskás Akadémia FC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
14:15 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
14:30 OTP Bank Liga: Paksi FC - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzésÉlő közvetítésÖsszefoglaló
16:30 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
16:45 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
17:00 OTP Bank Liga: DVTK - Kecskeméti TE mérkőzésÉlő közvetítésÖsszefoglaló
19:00 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
19:15 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
19:30 OTP Bank Liga: DVSC - Újpest FC mérkőzésÉlő közvetítésÖsszefoglaló
21:30 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
21:45 Góóól!Amerikai-angol dráma (2005)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra vágyik, hogy világhírű focista lehessen…
22:45 Férfi torna Európa-bajnokság: Férfi szerenkénti döntők 2. nap(ismétlés)
23:40 Atlétika - Gyémánt Liga: Sanghaj(ismétlés)Atlétika élő közvetítés
m4 sport
2024. április 28. vasárnap
01:55 Tippmix férfi kosárlabda NBI: Zalakerámia ZTE KK - Falco KC Szombathely elődöntő 1. mérkőzés(ismétlés)
03:40 Evezős Európa-bajnokság: Olimpiai/Paralimpiai kvalifikációs verseny: A-döntők(ismétlés)
04:35 Judo Európa-bajnokság: Döntők(ismétlés)
05:30 Öttusa-világkupa: Budapest - Férfi döntő(ismétlés)
06:30 Jövünk!6 (2)
07:00 OTP Bank Liga: Paksi FC - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
09:00 Góóól!(ismétlés) (2005)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra vágyik, hogy világhírű focista lehessen…
10:00 UEFA Bajnokok Ligája magazin
10:30 Evezős Európa-bajnokság: Olimpiai/Paralimpiai kvalifikációs verseny: A-döntők
15:05 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
15:15 OTP Bank Liga: Kisvárda Master Good - Fehérvár FC mérkőzésÉlő közvetítésÖsszefoglaló
17:15 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
17:30 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
17:45 OTP Bank Liga: MTK Budapest - Ferencvárosi TC mérkőzésÉlő közvetítésÖsszefoglaló
19:45 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
20:00 Úti cél: Párizs 2024
20:30 Férfi torna Európa-bajnokság: Csapatverseny(ismétlés)
21:30 nikéLIGA - szlovák labdarúgó-bajnokság: FC DAC 1904 - SK Slovan Bratislava mérkőzés(ismétlés)
23:30 Judo Európa-bajnokság: Döntők(ismétlés)

m4 sport
2024. április 29. hétfő
00:30 Öttusa-világkupa: Budapest - Vegyes váltó döntő(ismétlés)
01:30 OTP Bank Liga: DVTK - Kecskeméti TE mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
03:15 OTP Bank Liga: DVSC - Újpest FC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
05:05 Férfi torna Európa-bajnokság: Csapatverseny(ismétlés)
06:00 Judo Európa-bajnokság: Döntők(ismétlés)
07:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:30 Építők(ismétlés)
08:00 Tippmix férfi kosárlabda NBI: Zalakerámia ZTE KK - Falco KC Szombathely elődöntő 1. mérkőzés(ismétlés)
10:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
10:15 UEFA Európa Liga és Konferencia Liga magazin
11:05 OTP Bank Liga: MTK Budapest - Ferencvárosi TC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
13:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
13:30 OTP Bank Liga: Kisvárda Master Good - Fehérvár FC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
15:30 Evezős Európa-bajnokság: Olimpiai/Paralimpiai kvalifikációs verseny: A-döntők(ismétlés)
16:30 Úti cél: Párizs 2024(ismétlés)
17:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
17:15 UEFA Bajnokok Ligája magazin(ismétlés)
17:45 Kézilabda-magazin
18:45 Góóól!2
19:45 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
20:00 Merkantil Bank Liga: FC Ajka - Nyíregyháza Spartacus FC mérkőzés
22:00 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
22:15 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
22:45 OTP Bank Liga: Paksi FC - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
m4 sport
2024. április 30. kedd
00:45 OTP Bank Liga: ZTE FC - Puskás Akadémia FC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
02:40 Pecatúra(ismétlés)7 (2)
03:05 Vollé!(ismétlés)
03:35 Női labdarúgó-magazin(ismétlés)6 (2)
04:00 Futsal-magazin(ismétlés)
04:30 CHI - A belső erő(ismétlés)
04:55 Atlétika - Gyémánt Liga: Sanghaj(ismétlés)Atlétika élő közvetítés
07:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:30 EURO2024 - A csapatok(ismétlés)
08:00 Merkantil Bank Liga: FC Ajka - Nyíregyháza Spartacus FC mérkőzés(ismétlés)
10:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
10:15 Asztalitenisz magazin
10:30 UEFA Bajnokok Ligája magazin(ismétlés)
11:00 OTP Bank Liga: Kisvárda Master Good - Fehérvár FC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
13:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
13:30 Öttusa-világkupa: Budapest - Vegyes váltó döntő(ismétlés)
14:30 Kézilabda-magazin(ismétlés)
15:30 Góóól!2(ismétlés)
16:30 Fradi Tv
17:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
17:15 Kosárlabda-magazin
18:00 Tippmix férfi kosárlabda NBI: Szolnoki Olajbányász - Arconic-Alba Fehérvár elődöntő 2. mérkőzés
19:50 Értékelő műsor: KosárlabdaÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
20:00 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
21:00 UEFA Bajnokok Ligája: FC Bayern München - Real Madrid CF elődöntő mérkőzésÉlő közvetítés6,8 (4)
23:00 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
23:20 OTP Bank Liga: MTK Budapest - Ferencvárosi TC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló

m4 sport
2024. május 1. szerda
01:15 OTP Bank Liga: DVTK - Kecskeméti TE mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
03:00 OTP Bank Liga: DVSC - Újpest FC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
04:45 Kajak-kenu tv(ismétlés)
05:05 Kézilabda-magazin(ismétlés)
06:00 Góóól!2(ismétlés)
07:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:30 Szabadidő(ismétlés)
08:00 Judo Európa-bajnokság: Döntők(ismétlés)
09:00 Férfi torna Európa-bajnokság: Csapatverseny(ismétlés)
10:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
10:15 Asztalitenisz magazin(ismétlés)
10:30 Fradi Tv(ismétlés)
11:00 UEFA Bajnokok Ligája: FC Bayern München - Real Madrid CF elődöntő mérkőzés(ismétlés)6,8 (4)
13:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
13:30 UEFA Európa Liga és Konferencia Liga magazin(ismétlés)
14:20 Kosárlabda-magazin(ismétlés)
15:05 Tippmix férfi kosárlabda NBI: Szolnoki Olajbányász - Arconic-Alba Fehérvár elődöntő 2. mérkőzés(ismétlés)
17:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
17:15 Úti cél: Párizs 2024(ismétlés)
17:45 Felvezető műsor: KosárlabdaSportközvetítés (2019)Élő műsor
18:00 Tippmix női kosárlabda NBI: DVTK HUN-Therm - SERCO UNI Győr döntő 1. mérkőzésÉlő közvetítés
19:50 Értékelő műsor: KosárlabdaÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
20:00 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
21:00 UEFA Bajnokok Ligája: Borussia Dortmund - Paris Saint-Germain FC elődöntő mérkőzésÉlő közvetítés6,8 (4)
23:05 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
23:20 UEFA Bajnokok Ligája összefoglalóÉlő műsor
23:50 nikéLIGA - szlovák labdarúgó-bajnokság: FC DAC 1904 - SK Slovan Bratislava mérkőzés(ismétlés)
m4 sport
2024. május 2. csütörtök
01:45 Atlétika - Gyémánt Liga: Sanghaj(ismétlés)Atlétika élő közvetítés
03:45 Bringasport(ismétlés)
04:05 Golf-magazin(ismétlés)8 (2)
04:30 Vollé!(ismétlés)
05:05 Lendület(ismétlés)
05:30 Jövünk!(ismétlés)6 (2)
06:00 Evezős Európa-bajnokság: Olimpiai/Paralimpiai kvalifikációs verseny: A-döntők(ismétlés)
07:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:30 Kosárlabda-magazin(ismétlés)
08:10 Tippmix férfi kosárlabda NBI: Szolnoki Olajbányász - Arconic-Alba Fehérvár elődöntő 2. mérkőzés(ismétlés)
10:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
10:15 UEFA Európa Liga és Konferencia Liga magazin(ismétlés)
11:05 UEFA Bajnokok Ligája: Borussia Dortmund - Paris Saint-Germain FC elődöntő mérkőzés(ismétlés)6,8 (4)
13:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
13:30 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló(ismétlés)Élő műsor
14:00 PecatúraHorgászmagazin7 (2)
14:30 Tippmix női kosárlabda NBI: DVTK HUN-Therm - SERCO UNI Győr döntő 1. mérkőzés(ismétlés)
16:30 Napos OldalAmerikai romantikus dráma vígjáték (2012)8,1 (7)Pat Solatano (Bradley Cooper) mindenét elvesztette - a házát, az állását, a feleségét…
17:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
17:15 Vízilabda magazin
17:30 UEFA Bajnokok Ligája: FC Bayern München - Real Madrid CF elődöntő mérkőzés(ismétlés)6,8 (4)
19:30 EURO2024 - A csapatok
20:00 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
21:00 UEFA Európa Liga: AS Roma - Bayer 04 Leverkusen elődöntő mérkőzés(2018)8 (1)
23:00 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
23:20 UEFA Európa Liga és Konferencia Liga-összefoglaló
23:50 Merkantil Bank Liga: FC Ajka - Nyíregyháza Spartacus FC mérkőzés(ismétlés)

m4 sport
2024. május 3. péntek
01:45 10.9 Sportlövő magazin(ismétlés)
02:00 Öttusa-világkupa: Budapest - Női döntő(ismétlés)
02:50 Öttusa-világkupa: Budapest - Férfi döntő(ismétlés)
03:45 Fradi Tv(ismétlés)
04:10 EURO2024 - A csapatok(ismétlés)
04:35 Napos Oldal(ismétlés) (2012)8,1 (7)Pat Solatano (Bradley Cooper) mindenét elvesztette - a házát, az állását, a feleségét…
05:05 Tippmix férfi kosárlabda NBI: Szolnoki Olajbányász - Arconic-Alba Fehérvár elődöntő 2. mérkőzés(ismétlés)
07:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:30 Pecatúra(ismétlés)7 (2)
08:00 Tippmix női kosárlabda NBI: DVTK HUN-Therm - SERCO UNI Győr döntő 1. mérkőzés(ismétlés)
09:30 EURO2024 - A csapatok(ismétlés)
10:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
10:15 Vízilabda magazin(ismétlés)
10:30 UEFA Európa Liga: AS Roma - Bayer 04 Leverkusen elődöntő mérkőzés(ismétlés) (2018)8 (1)
12:30 UEFA Európa Liga és Konferencia Liga-összefoglaló(ismétlés)
13:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
13:30 Női labdarúgó-magazin6 (2)
14:00 Futsal-magazin
14:30 UEFA Bajnokok Ligája: Borussia Dortmund - Paris Saint-Germain FC elődöntő mérkőzés(ismétlés)6,8 (4)
16:30 Puskás magazin
17:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
17:45 Bajnokok Klubja
18:25 Forma-1 - 1. szabadedzés: Miami Nagydíj▶ Forma-1 TV
19:35 Péntek Esti Foci(2020)
20:00 OTP Bank Liga: Fehérvár FC - MTK Budapest mérkőzésÉlő közvetítésÖsszefoglaló
22:00 Péntek Esti Foci(2020)
22:15 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
22:25 Forma-1 - Sprintidőmérő: Miami Nagydíj8 (1)▶ Forma-1 TV
23:30 Vízilabda Bajnokok Ligája: FTC Telekom Budapest - AN Brescia mérkőzés(ismétlés)Közvetítés felvételről