Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 sport heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
május 20. hétfő
.
?
május 21. kedd
.
?
május 22. szerda
.
?
május 23. csütörtök
.
?
május 24. péntek
.
?
május 25. szombat
.
?
május 26. vasárnap
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
jún.
10
K
jún.
11
SZE
jún.
12
CS
jún.
13
P
jún.
14
SZO
jún.
15
V
jún.
16
H
jún.
17
K
jún.
18
SZE
jún.
19
CS
jún.
20
P
jún.
21
SZO
jún.
22
V
jún.
23
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
m4 sport
2024. május 20. hétfő
01:15 Férfi kézilabda Magyar Kupa: Bronzmérkőzés(ismétlés)
02:40 Atlétika - Gyémánt Liga: Rabat(ismétlés)Atlétika élő közvetítés
04:45 Bringasport(ismétlés)
05:00 Kékek(ismétlés)
05:25 OTP Bank Liga: Kecskeméti TE - ZTE FC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
07:30 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:45 Férfi kézilabda Magyar Kupa: Bronzmérkőzés(ismétlés)
09:15 Férfi kézilabda Magyar Kupa: Döntő(ismétlés)
10:55 OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - Újpest FC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
13:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
13:15 UEFA Európa Liga és Konferencia Liga magazin
13:45 Vívó Grand: Sanghaj - Női és férfi tőr(ismétlés)
14:45 Puskás Suzuki Kupa: Bronzmérkőzés
16:30 Puskás Suzuki Kupa: Döntő
18:30 Góóól!2
19:30 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
20:00 Merkantil Bank Liga: ETO FC Győr - Vasas FC mérkőzés
22:00 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
22:10 Judó világbajnokság
23:15 Simple Liga: FTC-Telekom - ETO FC Győr döntő 1. mérkőzés(ismétlés)
m4 sport
2024. május 21. kedd
01:05 OTP Bank Liga: Paksi FC - Kisvárda Master Good mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
02:55 E.ON férfi vízilabda OB I: FTC-Telekom - A-HÍD Vasas Plaket döntő 1. mérkőzés(ismétlés)
04:10 Női labdarúgó-magazin(ismétlés)6 (2)
04:40 Kékek(ismétlés)
05:00 Vívó Grand: Sanghaj - Női és férfi tőr(ismétlés)
06:00 Párizsi beszállók - kajak, Tótka Sándor(ismétlés) (2023)
06:05 UEFA Európa Liga és Konferencia Liga magazin(ismétlés)
06:35 Forma-3 - Főfutam: Emilia-Romagna(ismétlés)
07:30 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:40 Puskás Suzuki Kupa: Bronzmérkőzés(ismétlés)
09:05 Puskás Suzuki Kupa: Döntő(ismétlés)
10:30 OTP Bank Liga: Fehérvár FC - Diósgyőri VTK mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
12:35 Női labdarúgó-magazin(ismétlés)6 (2)
13:05 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
13:20 Férfi kézilabda Magyar Kupa: Döntő(ismétlés)
15:05 Bringasport(ismétlés)
15:30 Fradi Tv
16:00 Judó világbajnokság(3. rész)
18:05 E.ON férfi vízilabda OB I: A-HÍD Vasas Plaket - FTC-Telekom döntő 2. mérkőzés
19:45 Kosárlabda-magazin
20:30 Rangadó díjátadó(1. rész)
21:30 Kézilabda-magazin
22:30 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
23:00 OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - Újpest FC mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló

m4 sport
2024. május 22. szerda
01:05 OTP Bank Liga: Mezőkövesd Zsóry FC - MTK Budapest mérkőzés(ismétlés)Összefoglaló
02:50 Futsal NB I: SG Kecskeméti Futsal - Haladás VSE döntő 2. mérkőzés(ismétlés)
04:40 Kékek(ismétlés)
05:05 Szabadidő(ismétlés)
05:35 EURO2024 - A csapatok(ismétlés)
06:00 Judó világbajnokság(ismétlés)
07:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:30 Merkantil Bank Liga: ETO FC Győr - Vasas FC mérkőzés(ismétlés)
09:30 Fradi Tv(ismétlés)
10:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
10:15 Tippmix férfi kosárlabda NBI: NHSZ-Szolnoki Olajbányász - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely döntő 4. mérkőzés(ismétlés)
12:15 Kosárlabda-magazin(ismétlés)
13:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
13:30 #csakahonvéd
13:50 Kézilabda-magazin(ismétlés)
14:45 Rangadó díjátadó(ismétlés) (1. rész)
16:00 Judó világbajnokság
17:45 Felvezető műsor: KézilabdaSportközvetítés (2019)Élő műsor
18:00 K&H női kézilabda liga: Vasas SC - FTC-Rail Cargo Hungaria mérkőzésÉlő közvetítés7 (2)
19:30 Értékelő műsor: KézilabdaÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
20:00 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
21:00 UEFA Európa Liga: Atalanta BC - Bayer 04 Leverkusen döntő
23:00 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
23:45 K&H női kézilabda liga: DVSC Schaeffler - Győri Audi ETO KC mérkőzés(ismétlés)7 (2)
m4 sport
2024. május 23. csütörtök
01:25 UEFA Bajnokok Ligája magazin(ismétlés)
01:50 E.ON férfi vízilabda OB I: A-HÍD Vasas Plaket - FTC-Telekom döntő 2. mérkőzés(ismétlés)
03:00 Judó világbajnokság(ismétlés)
03:55 Vívó Grand: Sanghaj - Női és férfi tőr(ismétlés)
04:50 UEFA Európa Liga: Atalanta BC - Bayer 04 Leverkusen döntő(ismétlés)
07:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:30 Lendület
08:00 PecatúraHorgászmagazin7 (2)
08:30 10.9 Sportlövő magazin
08:40 Kajak-kenu tv
09:00 Ritmikus Gimnasztika Európa-bajnokság: Felnőtt egyéni kvalifikáció karika és labda C csoport
11:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
11:15 Ritmikus Gimnasztika Európa-bajnokság: Felnőtt egyéni kvalifikáció karika és labda D csoport
13:15 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
13:45 Vívó magazin
14:15 Ritmikus Gimnasztika Európa-bajnokság: Felnőtt egyéni kvalfikáció karika és labda A csoport
16:20 Vízilabda magazin
16:35 Dvsc
17:05 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
17:20 Simple Liga: ETO FC Győr - FTC-Telekom döntő 2. mérkőzésÉlő közvetítés
19:45 Futsal NB I: Haladás VSE - SG Kecskeméti Futsal mérkőzésÉlő közvetítés
22:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
22:30 EURO2024 - A csapatok
23:00 Judó világbajnokság(ismétlés)

m4 sport
2024. május 24. péntek
00:00 Ritmikus Gimnasztika Európa-bajnokság: D csoport - Felnőtt egyéni kvalfikáció karika és labda(ismétlés)
00:55 Futsal NB I: SG Kecskeméti Futsal - Haladás VSE döntő 2. mérkőzés(ismétlés)
02:35 K&H női kézilabda liga: Vasas SC - FTC-Rail Cargo Hungaria mérkőzés(ismétlés)7 (2)
04:05 Kajak-kenu tv(ismétlés)
04:20 10.9 Sportlövő magazin(ismétlés)
04:35 UEFA Bajnokok Ligája magazin(ismétlés)
05:05 Simple Liga: ETO FC Győr - FTC-Telekom döntő 2. mérkőzés(ismétlés)
07:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
07:30 K&H női kézilabda liga: Vasas SC - FTC-Rail Cargo Hungaria mérkőzés(ismétlés)7 (2)
09:00 Ritmikus Gimnasztika Európa-bajnokság: Felnőtt egyéni kvalifikáció buzogány és szalag C csoport
11:00 Forma-3 - Időmérő-edzés: Monaco8,8 (4)
11:55 Ritmikus Gimnasztika Európa-bajnokság: Felnőtt egyéni kvalifikáció buzogány és szalag D csoport(ismétlés)
13:15 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
13:25 Forma-1 - 1. szabadedzés: Monacói NagydíjÉlő közvetítés▶ Forma-1 TV
14:35 Női labdarúgó-magazin6 (2)
15:05 Forma-2 - Időmérő-edzés: Monaco8,8 (4)
16:00 Ritmikus Gimnasztika Európa-bajnokság: Felnőtt egyéni kvalifikáció buzogány és szalag A csoport(ismétlés)
16:55 Forma-1 - 2. szabadedzés: MonacoÉlő közvetítés▶ Forma-1 TV
18:05 Judó világbajnokság(ismétlés)
18:40 Bajnokok Klubja
19:30 Felvezető műsor: KézilabdaSportközvetítés (2019)Élő műsor
20:00 K&H férfi kézilabda liga: Telekom Veszprém - OTP Bank-Pick Szeged döntő 1. mérkőzés
21:35 Értékelő műsor: KézilabdaÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
22:00 Nemzeti Sporthíradó7 (2)Élő műsor
22:20 Ritmikus Gimnasztika Európa-bajnokság: Felnőtt egyéni kvalifikáció buzogány és szalag B csoport(ismétlés)
23:15 Judó világbajnokság(ismétlés)
23:55 Forma-3 - Időmérő-edzés: Monaco(ismétlés)8,8 (4)
m4 sport
2024. május 25. szombat
00:45 Forma-2 - Időmérő-edzés: Monaco(ismétlés)8,8 (4)
01:35 K&H férfi kézilabda liga: Telekom Veszprém - OTP Bank-Pick Szeged döntő 1. mérkőzés(ismétlés)
03:10 Bajnokok Klubja(ismétlés)
03:50 #csakahonvéd(ismétlés)
04:05 Szabadidő(ismétlés)
04:30 Fradi Tv(ismétlés)
04:55 Vívó magazin(ismétlés)
05:25 Vízilabda magazin(ismétlés)
05:40 K&H férfi kézilabda liga: Telekom Veszprém - OTP Bank-Pick Szeged döntő 1. mérkőzés(ismétlés)
07:20 Szabadidő
07:50 Bajnokok Klubja(ismétlés)
08:40 UEFA Európa Liga: Atalanta BC - Bayer 04 Leverkusen döntő(ismétlés)
10:40 Forma-3 - Sprintfutam: Monaco6 (1)
11:50 EURO2024 - A csapatok(ismétlés)
12:25 Forma-1 - 3. szabadedzés: Monacói NagydíjÉlő közvetítés▶ Forma-1 TV
13:40 Építők
14:10 Forma-2 - Sprintfutam: Monaco6 (1)
15:30 M4 Sport stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
16:00 Forma-1 - Időmérő-edzés: Monacói Nagydíj8,8 (4)▶ Forma-1 TV
17:15 M4 Sport stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
17:45 Ritmikus Gimnasztika Európa-bajnokság: Felnőtt együttes kéziszercsapat verseny
22:00 Atlétika - Gyémánt Liga: EugeneÉlő közvetítésAtlétika élő közvetítés

m4 sport
2024. május 26. vasárnap
00:00 K&H női kézilabda liga: FTC-Rail Cargo Hungária - DVSC Scheffler mérkőzés(ismétlés)7 (2)
01:35 Ritmikus Gimnasztika Európa-bajnokság: Felnőtt együttes kéziszercsapat verseny(ismétlés)
02:45 Futsal NB I: Haladás VSE - SG Kecskeméti Futsal mérkőzés(ismétlés)
04:10 Dvsc(ismétlés)
04:35 Építők(ismétlés)
05:00 Női labdarúgó-magazin(ismétlés)6 (2)
05:25 Forma-3 - Sprintfutam: Monaco(ismétlés)6 (1)
06:20 Forma-2 - Sprintfutam: Monaco(ismétlés)6 (1)
07:25 Jövünk!6 (2)
07:55 Forma-3 - Főfutam: Monaco
09:05 Építők(ismétlés)
09:35 Forma-2 - Főfutam: Monaco
11:00 #csakahonvéd(ismétlés)
11:20 Ritmikus Gimnasztika Európa-bajnokság: Felnőtt egyéni szerenkénti döntő buzogány és szalag
12:20 UEFA Bajnokok Ligája magazin
12:50 Forma-1 - Időmérő-edzés: Monacói Nagydíj(ismétlés)8,8 (4)▶ Forma-1 TV
14:05 Forma-1 - Pilótaparádé: Monacói Nagydíj▶ Forma-1 TV
14:30 M4 Sport stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
15:00 Forma-1 - Futam: Monacói Nagydíj7,5 (4)▶ Forma-1 TV
17:00 M4 Sport stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
17:15 Felvezető műsor: LabdarúgásSportközvetítés (2019)Élő műsor
17:30 Merkantil Bank Liga: FC Ajka - ETO FC Győr mérkőzés
19:30 Értékelő műsor: LabdarúgásÉlő közvetítés (2019)Élő műsor
20:00 Simple Liga: FTC-Telekom - ETO FC Győr mérkőzésÉlő közvetítés
22:20 Úti cél: Párizs 2024
22:50 Forma-1 - Futam: Monacói Nagydíj(ismétlés)7,5 (4)▶ Forma-1 TV