CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:30 UFC(ismétlés)Sergio Pettis - Brandon Moreno, UFC Fight Night, Mexikóváros
03:30 Darts(ismétlés)8,8 (4)World Matchplay, 9. nap
07:30 Póker(ismétlés) (27-17. rész)World Poker Tour Season XIV
14:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Girona - Atlético Madrid
spanyol bajnokság, 1. forduló
16:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Sevilla - Espanyol
spanyol bajnokság, 1. forduló
18:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Athletic Bilbao - Getafe
spanyol bajnokság, 1. forduló
20:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Barcelona - Betis
spanyol bajnokság, 1. forduló
22:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Deportivo - Real Madrid
spanyol bajnokság, 1. forduló
00:30 Darts(ismétlés)8,8 (4)World Matchplay, 8. nap
03:30 Darts(ismétlés)8,8 (4)World Matchplay, 9. nap
11:45 Póker(ismétlés) (27-16. rész)World Poker Tour Season XIV
12:45 Póker(ismétlés) (27-17. rész)World Poker Tour Season XIV
13:45 Labdarúgás(ismétlés) (6. rész)6,4 (13)LaLiga docs
15:00 Labdarúgás(ismétlés) (6. rész)6,4 (13)LaLiga files
15:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)spanyol bajnokság, 1. forduló
17:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)spanyol bajnokság, 1. forduló
20:00 Labdarúgás6,4 (13)spanyol bajnokság, 1. forduló, összefoglaló, új
23:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bajnokok Ligája, playoff, 1. mérkőzés
01:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bajnokok Ligája, összefoglaló
02:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bajnokok Ligája, playoff, 1. mérkőzés
04:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bajnokok Ligája, összefoglaló
11:00 Labdarúgás(ismétlés) (6. rész)6,4 (13)LaLiga files
11:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)spanyol bajnokság, 1. forduló
13:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)spanyol bajnokság, 1. forduló
16:15 NFL(ismétlés)3 (9)Cleveland Browns - New York Giants
Előszezon
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Bajnokok Ligája, playoff, visszavágó
22:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Bajnokok Ligája, összefoglaló
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bajnokok Ligája, playoff, visszavágó
02:15 UFC(ismétlés)Amanda Nunes - Valentina Sevcsenko, UFC 213, Las Vegas
08:00 Póker(ismétlés) (27-16. rész)World Poker Tour Season XIV
09:00 Póker(ismétlés) (27-17. rész)World Poker Tour Season XIV
11:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)spanyol bajnokság, 1. forduló, összefoglaló
14:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bajnokok Ligája, playoff, visszavágó
16:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bajnokok Ligája, playoff, visszavágó
18:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bajnokok Ligája, összefoglaló
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Bajnokok Ligája, playoff, visszavágó
22:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Bajnokok Ligája, összefoglaló
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bajnokok Ligája, playoff, visszavágó
02:15 Labdarúgás(ismétlés) (6. rész)6,4 (13)LaLiga files
03:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)spanyol bajnokság, 1. forduló
05:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)spanyol bajnokság, 1. forduló, összefoglaló
07:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bajnokok Ligája, playoff, visszavágó
10:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bajnokok Ligája, playoff, visszavágó
13:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bajnokok Ligája, playoff, visszavágó
15:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bajnokok Ligája, összefoglaló
17:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Bajnokok Ligája, a csoportkör sorsolása
21:00 Tenisz(élő) (premier)1. negyeddöntő, ATP 250-es torna, Winston Salem
23:00 Tenisz(élő) (premier)1. negyeddöntő, ATP 250-es torna, Winston Salem
01:00 Tenisz(élő) (premier)1. elődöntő, ATP 250-es torna, Winston Salem, eredeti
03:00 Tenisz(élő) (premier)2. elődöntő, ATP 250-es torna, Winston Salem, eredeti
05:15 Labdarúgás(ismétlés) (6. rész)6,4 (13)LaLiga files
08:00 Kézilabda2 (6)FTC-Rail Cargo Hungaria - Thüringer HC
Elek Gyula-kupa, csoportmérkőzés…
12:00 Teniszelődöntők, összefoglaló, ATP 250-es torna, Winston Salem, mai
14:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Elek Gyula-kupa
az 5. helyért
16:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Elek Gyula-kupa
a 3. helyért
18:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Elek Gyula-kupa
döntő
22:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Las Palmas - Atlético Madrid
spanyol bajnokság, 2. forduló