CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
01:00 UFC(ismétlés)Max Holloway – José Aldo 2, UFC 218, Detroit
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bajnokok Ligája, csoportkör, 6. forduló, A hét mérkőzése
10:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Csehország - Magyarország
Női vb, csoportmérkőzés
12:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bajnokok Ligája, csoportkör, 6. forduló
16:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Real Madrid - Sevilla
spanyol bajnokság, 15. forduló
18:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Deportivo - Leganés
spanyol bajnokság, 15. forduló
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Valencia - Celta Vigo
spanyol bajnokság, 15. forduló
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bajnokok Ligája, csoportkör, 6. forduló, A hét mérkőzése
04:00 UFC(élő) (premier)Cub Swanson - Brian Ortega, UFC Fight Night, Fresno, eredeti…
06:00 UFC(élő) (premier)Cub Swanson - Brian Ortega, UFC Fight Night, Fresno
11:30 Kosárlabda(ismétlés)6,5 (2)Los Angeles Clippers - Washington Wizards
NBA, alapszakasz
16:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Női vb, 1. nyolcaddöntő
20:15 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Női vb, 2. nyolcaddöntő
22:30 Kézilabda2 (6)Női vb, 3. nyolcaddöntő, mai
00:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)spanyol bajnokság, 15. forduló
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)spanyol bajnokság, 15. forduló
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)spanyol bajnokság, 15. forduló
09:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Real Madrid - Sevilla
spanyol bajnokság, 15. forduló
11:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)BL-nyolcaddöntő,sorsolás
12:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Női vb, 2. nyolcaddöntő
14:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Női vb, 1. nyolcaddöntő
17:15 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Női vb, 4. nyolcaddöntő
19:15 Labdarúgás6,4 (13)spanyol bajnokság, 15. forduló, összefoglaló, új
20:15 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Női vb, 5. nyolcaddöntő
22:30 Harmadik félidő(élő) (premier)Labdarúgó- és kézilabda show-műsor, 1814
00:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Real Madrid - Sevilla
spanyol bajnokság, 15. forduló
02:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)spanyol bajnokság, 15. forduló, összefoglaló
03:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Ryan Burnett - Zanat Zakjanov
Profi gála, Liverpool
07:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Villarreal - Barcelona
spanyol bajnokság, 15. forduló
09:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)spanyol bajnokság, 15. forduló, összefoglaló
11:45 Erős emberek(ismétlés)HSMA Mas-Wrestling Magyar Kupa döntő
12:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Női vb, 1. negyeddöntő
14:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Női vb, 2. negyeddöntő
17:15 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Női vb, 3. negyeddöntő
20:15 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Női vb, 4. negyeddöntő
22:30 UFCRoad to the Octagon: Lawler vs Dos Anjos, új
23:30 UFC(ismétlés)Cub Swanson - Brian Ortega, UFC Fight Night, Fresno