CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Dortmund - Bayern München
Bundesliga, 11. forduló
04:00 UFC(élő) (premier)Frankie Edgar - Koreane
UFC Fight Night, Denver, eredeti kommentárral
06:00 UFC(élő) (premier)Frankie Edgar - Koreane
UFC Fight Night, Denver
12:00 Teniszdöntő, Next Gen ATP Finals, Milánó, új
14:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)FTC-Rail Cargo Hungaria - CSM Bucuresti
BL, nők, csoportmérkőzés
16:30 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Skjern - MOL-Pick Szeged
BL, férfiak, csoportmérkőzés
20:00 Labdarúgás6,4 (13)Eintracht Frankfurt - Schalke
Bundesliga, 11. forduló, mai
21:45 NBA(élő) (premier)Detroit Pistons - Charlotte Bobcats
NBA, alapszakasz
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)RB Leipzig - Leverkusen
Bundesliga, 11. forduló
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Dortmund - Bayern München
Bundesliga, 11. forduló
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)RB Leipzig - Leverkusen
Bundesliga, 11. forduló
11:00 Labdarúgás6,4 (13)Sporting - Chaves
portugál bajnokság, 10. forduló, új
13:00 Labdarúgás6,4 (13)Tondela - Benfica
portugál bajnokság, 10. forduló, új
15:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Dortmund - Bayern München
Bundesliga, 11. forduló
17:15 Labdarúgás6,4 (13)portugál bajnokság, 10. forduló, összefoglaló, új
18:30 Labdarúgás6,4 (13)Bundesliga, 11. forduló, összefoglaló, új
19:30 Germánia(élő) (premier)Bundesliga-show, 1011
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)VfL Bochum Darmstadt, 2. Bundesliga, 13. forduló
01:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Krim Ljubljana - Győri Audi ETO KC
BL, nők, csoportmérkőzés
03:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)FTC-Rail Cargo Hungaria - CSM Bucuresti
BL, nők, csoportmérkőzés
07:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Kristianstad - Telekom-Veszprém
BL, férfiak, csoportmérkőzés
11:00 Erős emberek(ismétlés)IHGF Sziklaemelő Nyílt Bajnokság, Nagyvázsony
12:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Olekszandr Uszik - Tony Bellew
Profi gála, Manchester
15:00 NFL(ismétlés)3 (9)Los Angeles Rams - Seattle Seahawks
Alapszakasz, 10. játéknap
20:00 UFCFrankie Edgar - Koreane
UFC Fight Night, Denver, új
23:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Dortmund - Bayern München
Bundesliga, 11. forduló
01:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Düsseldorf - Hertha
Bundesliga, 11. forduló
03:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)RB Leipzig - Leverkusen
Bundesliga, 11. forduló
05:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 11. forduló, összefoglaló
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 11. forduló, összefoglaló
09:00 Germánia(ismétlés)Bundesliga-show, 1011
11:00 Darts(ismétlés) (3. rész)8,8 (4)Az év legjobb meccsei
14:00 NFL(ismétlés)3 (9)Philadelphia Eagles - Dallas Cowboys
Alapszakasz, 10. játéknap
18:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Flensburg - PSG
BL, férfiak, csoportmérkőzés
20:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Montpellier - RN Löwen
BL, férfiak, csoportmérkőzés
23:00 NFL(ismétlés)3 (9)Cincinnati Bengals - New Orleans Saints
Alapszakasz, 10. játéknap
02:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 11. forduló, összefoglaló
03:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)portugál bajnokság, 10. forduló, összefoglaló
10:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Flensburg - PSG
BL, férfiak, csoportmérkőzés
11:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Montpellier - RN Löwen
BL, férfiak, csoportmérkőzés
15:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Kazahsztán - Lettország
Nemzetek Ligája, Asztana
18:45 Trash Talk(élő) (premier)Amerikai sportmagazin
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Horvátország - Spanyolország
Nemzetek Ligája, Zágráb
23:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Nemzetek Ligája, összefoglaló
00:00 Labdarúgás6,4 (13)Magyarország - Észtország
Nemzetek Ligája, Budapest, mai
02:00 NBA(élő) (premier)Houston Rockets - Golden State Warriors
NBA, alapszakasz…
05:00 Erős emberek(ismétlés)HSMA Kamionhúzó és Masters ob, 2018
10:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Magyarország - Észtország
Nemzetek Ligája, Budapest
11:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Horvátország - Spanyolország
Nemzetek Ligája, Zágráb
13:45 UFCThe Ultimate Fighter 2018/2. széria/10, új
15:00 NBAHouston Rockets - Golden State Warriors
NBA, alapszakasz…
19:00 Europálya(élő) (premier)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Hollandia - Franciaország
Nemzetek Ligája, Rotterdam
23:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Nemzetek Ligája, összefoglaló
00:00 NFL(ismétlés)3 (9)Seattle Seahawks - Green Bay Packers
Alapszakasz, 11. játéknap
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Wales - Dánia
Nemzetek Ligája, Cardiff
10:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Hollandia - Franciaország
Nemzetek Ligája, Rotterdam
12:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Nemzetek Ligája, összefoglaló
13:30 Europálya(ismétlés)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
15:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Vipers Kristiansand - FTC-Rail Cargo Hungaria
BL, nők, csoportmérkőzés
17:15 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Telekom-Veszprém - Kristianstad
BL, férfiak, csoportmérkőzés
19:15 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Győri Audi ETO KC - Podravka Koprivnica
BL, nők, csoportmérkőzés
21:30 Labdarúgás6,4 (13)Albánia - Skócia
Nemzetek Ligája, Shkoder, mai
23:30 Labdarúgás6,4 (13)Azerbajdzsán - Feröer
Nemzetek Ligája, Shkoder, mai