CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Vardar Szkopje - Telekom Veszprém
BL, férfiak, csoportkör
02:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)MOL-Pick Szeged - Motor Zaporizzsja
BL, férfiak, csoportkör
03:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Rabotnik - Grundfos Tatabánya
EHF-kupa, férfiak, csoportkör
07:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Sergio Garcia - Ted Cheeseman
Profi gála, London
11:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)portugál bajnokság, 22. forduló, összefoglaló
12:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 22. forduló, összefoglaló
13:00 Germánia(ismétlés)Bundesliga-show, 1022
14:15 Tenisz(ismétlés)2. nap, 3. mérkőzés, ATP500-as torna, Rio de Janeiro
16:15 UFC(ismétlés)Unleashed: nehézsúlyú csaták
17:15 Póker(ismétlés) (35-3. rész)World Poker Tour Season XVI
19:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)RN Löwen - Kielce
BL, férfiak, csoportkör
20:45 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Anthony Joshua - Alekszandr Povetkin
Profi gála, London, 1013
23:45 SportverdaSzórakoztató autós műsor (2016) (2019-2. rész)4,3 (3)Magyaroszág első sportautó magazinja
00:00 NBA(ismétlés)NBA, All Star-hétvége, Charlotte
Skills Challenge
02:00 UFC(ismétlés)UFC Main Event
03:00 UFC(ismétlés)Francis Ngannou - Cain Velasquez
UFC Fight Night, Phoenix
08:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)RN Löwen - Kielce
BL, férfiak, csoportkör
11:00 Póker(ismétlés) (35-3. rész)World Poker Tour Season XVI
13:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, 1. mérkőzés
15:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)összefoglaló, Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, 1. mérkőzések
18:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Arsenal - BATE Boriszov
Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért…
21:30 Trash Talk(élő) (premier)Amerikai sportmagazin
23:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)összefoglaló, Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, visszavágó
00:30 UFC(ismétlés)Robert Whittaker - Kelvin Gastelum
UFC 234, Melbourne
03:30 Erős emberek(ismétlés)IHGF Felföldi Játékok vb Norvégia
04:30 NBA(élő) (premier)Los Angeles Lakers - Houston Rockets
NBA, alapszakasz, eredeti…
06:00 NBA(élő) (premier)Los Angeles Lakers - Houston Rockets
NBA, alapszakasz, eredeti…
09:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Arsenal - BATE Boriszov
Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért…
11:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)összefoglaló, Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, visszavágó
14:30 NBALos Angeles Lakers - Houston Rockets
NBA, alapszakasz, mai
16:30 Póker(35-4. rész)World Poker Tour Season XVI, új
18:15 Europálya(élő) (premier)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
20:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Werder Bremen - VfB Stuttgart
Bundesliga, 23. forduló
00:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Arsenal - BATE Boriszov
Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért…
02:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)összefoglaló, Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, visszavágó
07:30 Póker(ismétlés) (35-4. rész)World Poker Tour Season XVI
08:30 Europálya(ismétlés)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
11:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Werder Bremen - VfB Stuttgart
Bundesliga, 23. forduló
13:30 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)CSM Bucuresti - Győri Audi ETO KC
BL, nők, középdöntő
15:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Balatonfüred - Saint-Raphael
EHF-kupa, férfiak, csoportkör
17:30 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Nantes - MOL-Pick Szeged
BL, férfiak, csoportkör
19:15 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)FTC-Rail Cargo Hungaria - Thüringer HC
BL, nők, középdöntő
21:30 NBAPhiladelphia 76ers - Portland TrailBlazers
NBA, alapszakasz…
23:30 Labdarúgás6,4 (13)Tondela - FC Porto
portugál bajnokság, 23. forduló, új
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Hertha BSC
Bundesliga, 23. forduló
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Düsseldorf - Nürnberg
Bundesliga, 23. forduló
11:00 Kézilabda2 (6)Wisla Plock - Silkeborg
BL, férfiak, a 16 közé jutásért, 1…
12:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Grundfos-Tatabánya - Hannover-Burgdorf
EHF-kupa, férfiak…
15:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)THW Kiel - GOG
EHF-kupa, férfiak, csoportkör
16:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Telekom Veszprém - Meskov Breszt
BL, férfiak, csoportkör
19:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Montpellier - Barcelona
BL, férfiak, csoportkör
22:15 Teniszdöntő, ATP500-as torna, Rio de Janeiro, mai
01:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Hannover - Eintracht Frankfurt
Bundesliga, 23. forduló
03:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Dortmund - Leverkusen
Bundesliga, 23. forduló
09:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Nantes - MOL-Pick Szeged
BL, férfiak, csoportkör
11:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Telekom Veszprém - Meskov Breszt
BL, férfiak, csoportkör
13:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Hertha BSC
Bundesliga, 23. forduló
15:45 Labdarúgás6,4 (13)portugál bajnokság, 23. forduló, összefoglaló, új
18:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Constanta - Cuenca
EHF-kupa, férfiak, csoportkör
20:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)RB Leipzig - Hoffenheim
Bundesliga, 23. forduló
22:30 Germánia(élő) (premier)Bundesliga-show, 1023
23:30 Labdarúgás6,4 (13)Bundesliga, 23. forduló, összefoglaló, új
00:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)CSM Bucuresti - Győri Audi ETO KC
BL, nők, középdöntő
02:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)FTC-Rail Cargo Hungaria - Thüringer HC
BL, nők, középdöntő
04:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Grundfos-Tatabánya - Hannover-Burgdorf
EHF-kupa, férfiak…
08:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Hertha BSC
Bundesliga, 23. forduló
10:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)CSM Bucuresti - Győri Audi ETO KC
BL, nők, középdöntő
12:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)FTC-Rail Cargo Hungaria - Thüringer HC
BL, nők, középdöntő
14:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Telekom Veszprém - Meskov Breszt
BL, férfiak, csoportkör
16:30 UFC(ismétlés)Unleashed: nehézsúlyú csaták
17:30 Jégkorong(élő) (premier)6 (2)SZKA - Szpartak
KHL, rájátszás
20:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Lazio - Milan
Olasz Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés
23:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 23. forduló, összefoglaló