CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:30 NBA(ismétlés)Oklahoma City Thunder - Golden State Warriors
NBA, alapszakasz
04:00 Póker(ismétlés) (27. rész)World Poker Tour Season XVI
05:00 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Mdonald Cerrone - Al Iaquinta
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Schalke - Dortmund
Bundesliga, 9. forduló
14:30 NFL(ismétlés)3 (9)Pittsburgh Steelers - Miami Dolphins
Alapszakasz, 8. játéknap
18:00 Labdarúgás6,4 (13)török bajnokság, 9. forduló, összefoglaló, új
19:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)VfL Bochum - Bayern München
Német Kupa, 2. forduló
22:15 Labdarúgás6,4 (13)Freiburg - Union Berlin
Német Kupa, 2. forduló, mai
00:15 Vízilabda(ismétlés)6 (3)Barceloneta - Szolnoki Dózsa
Bajnokok Ligája, csoportkör
02:00 UFC(ismétlés)Habib Nurmagomedov - Dustin Poirier
UFC 242, Adu Dzabi
11:45 Póker(ismétlés) (27. rész)World Poker Tour Season XVI
13:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)VfL Bochum - Bayern München
Német Kupa, 2. forduló
18:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Wolfsburg - RB Leipzig
Német Kupa, 2. forduló
20:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Dortmund - Mönchengladbach
Német Kupa, 2. forduló
23:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Flensburg - Barcelona
BL, férfiak, csoportkör
01:00 UFC(ismétlés)Robert Whittaker - Israel Adesanya
UFC 243, Melbourne
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 9. forduló, összefoglaló
05:00 Germánia(ismétlés)Bundesliga-show, 1010
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Dortmund - Mönchengladbach
Német Kupa, 2. forduló
11:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Ryad Merhy - Szellő Imre
Profi gála, Charleroi
14:30 Jégkorong(élő) (premier)6 (2)Barisz - Avtomobiliszt
KHL, alapszakasz
17:00 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Donald Cerrone - Al Iaquinta
18:00 UFCUFC Countdown: a 244 elé, új
19:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)THW Kiel - Melsungen
német bajnokság, 11. forduló
21:00 Trash Talk(élő) (premier)Amerikai sportmagazin
22:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)VfL Bochum - Bayern München
Német Kupa, 2. forduló
00:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Dortmund - Mönchengladbach
Német Kupa, 2. forduló
02:30 Póker(ismétlés) (27. rész)World Poker Tour Season XVI
03:30 NBA(élő) (premier)Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs
NBA, alapszakasz…
06:00 NBA(élő) (premier) 11:45 UFC(ismétlés)UFC Countdown: a 244 elé
12:45 Labdarúgás6,4 (13)portugál bajnokság, 9. forduló, összefoglaló, új
13:45 NBALos Angeles Clippers - San Antonio Spurs
NBA, alapszakasz…
15:45 Darts(1. rész)8,8 (4)Dartsmagazin, új
17:45 Europálya(élő) (premier)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
20:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Hoffenheim - Paderborn
Bundesliga, 10. forduló
23:45 NFL(ismétlés)3 (9)Arizona Cardinals - San Francisco 49ers
Alapszakasz, 9. játéknap
03:15 UFC(ismétlés)UFC Fight Night, Szingapúr
07:30 UFC(ismétlés)UFC Countdown: a 244 elé
08:30 Europálya(ismétlés)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
14:15 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Kielce - Telekom Veszprém
BL, férfiak, csoportkör
16:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Győri Audi ETO KC - Krim Ljubljana
BL, nők, csoportkör
19:15 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)FC Porto - Montpellier
BL, férfiak, csoportkör
22:00 NBA(élő) (premier)Oklahoma City Thunder - New Orleans Pelicans
NBA, alapszakasz
01:00 Labdarúgás6,4 (13)Union Berlin - Hertha BSC
Bundesliga, 10. forduló, mai
03:00 UFC(élő) (premier)Jorge Masvidal - Nate Diaz
UFC 244, New York
10:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO KC - Krim Ljubljana
BL, nők, csoportkör
13:30 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Füchse Berlin - RN Löwen
német bajnokság, 11. forduló
16:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)MOL-Pick Szeged - Celje
BL, férfiak, csoportkör
20:15 Darts(élő) (premier) (2. rész)8,8 (4)3. nap, World Series of Darts, döntő
00:15 NBAChicago Bulls - Indiana Pacers
NBA, alapszakasz, mai
03:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)MOL-Pick Szeged - Celje
BL, férfiak, csoportkör
05:00 Póker(ismétlés) (27. rész)World Poker Tour Season XVI
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, magazin
10:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)MOL-Pick Szeged - Celje
BL, férfiak, csoportkör
13:30 Labdarúgás6,4 (13)Düsseldorf - 1. FC Köln
Bundesliga, 10. forduló, új
15:15 Labdarúgás6,4 (13)Augsburg - Schalke
Bundesliga, 10. forduló, új
17:15 Labdarúgás6,4 (13)portugál bajnokság, 10. forduló, összefoglaló, új
18:30 Labdarúgás6,4 (13)Bundesliga, 10. forduló, összefoglaló, új
19:30 Germánia(élő) (premier)Bundesliga-show, 1011
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)VfL Bochum - Nürnberg
2. Bundesliga, 12. forduló
23:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Szergej Kovaljov - Canelo Alvarez
Profi gála, Las Vegas