CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Olaszország - Örményország
Eb-selejtező, Palermo
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Koszovó - Anglia
Eb-selejtező, Pristina
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Albánia - Franciaország
Eb-selejtező
07:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Olaszország - Örményország
Eb-selejtező, Palermo
10:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Spanyolország - Románia
Eb-selejtező, Madrid
12:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Eb-selejtező, összefoglaló
13:45 NFL(ismétlés)3 (9)Los Angeles Chargers - Kansas City Chiefs
Alapszakasz, 11…
18:00 Jégkorong(élő) (premier)6 (2)Frölunda - Farjestad
Bajnokok Ligája, csoportkör, visszavágó
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Németország - Észak-Írország
Eb-selejtező, Frankfurt
23:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Eb-selejtező, összefoglaló
00:00 Labdarúgás6,4 (13)Wales - Magyarország
Eb-selejtező, Cardiff, mai
02:00 Vízilabda(ismétlés)6 (3)Szolnoki Dózsa - Jadran Split
Bajnokok Ligája, csoportkör
03:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Szlovákia - Azerbajdzsán
Eb-selejtező, Nagyszombat
09:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Albánia - Franciaország
Eb-selejtező
11:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Eb-selejtező, összefoglaló
12:30 Labdarúgás6,4 (13)Hollandia - Észtország
Eb-selejtező, Amszterdam, új
14:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Eb-selejtező, összefoglaló
15:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Brazília - Dél-Korea
Felkészülési mérkőzés, Abu Dzabi
19:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)THW Kiel - Motor Zaporizzsja
BL, férfiak, csoportkör
20:45 UFCJan Blachowicz - Jacaré Souza
UFC Fight Night, Sao Paulo…
00:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Katie Taylor - Christina Linardatou
Profi gála, Manchester
03:00 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Donald Cerrone - Al Iaquinta
04:00 Póker(ismétlés) (1. rész)ESPN WSOP 2019
05:00 Póker(ismétlés) (2. rész)ESPN WSOP 2019
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Wales - Magyarország
Eb-selejtező, Cardiff
11:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Eb-selejtező, összefoglaló
12:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Eb-selejtező, összefoglaló
13:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Eb-selejtező, összefoglaló
14:30 UFC(ismétlés)Jorge Masvidal - Nate Diaz
UFC 244, New York
17:30 Jégkorong(élő) (premier)6 (2)Avangard - Avtomobiliszt
KHL, alapszakasz
21:00 Trash Talk(élő) (premier)Amerikai sportmagazin
22:30 Darts(ismétlés) (2. rész)8,8 (4)3. nap, World Series of Darts, döntő
02:00 NBA(élő) (premier)Milwaukee Bucks - Portland TrailBlazers
NBA, alapszakasz…
07:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Németország - Észak-Írország
Eb-selejtező, Frankfurt
09:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Eb-selejtező, összefoglaló
11:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Nemzetek Ligája, playoff, sorsolás
12:30 Póker(ismétlés) (2. rész)ESPN WSOP 2019
13:30 NFL(ismétlés)3 (9)Houston Texans - Indanapolis Colts
Alapszakasz, 12. játéknap
18:00 Europálya(élő) (premier)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
20:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Borussia Dortmund - Paderborn
Bundesliga, 12. forduló
23:45 NBA(ismétlés)Milwaukee Bucks - Portland TrailBlazers
NBA, alapszakasz
02:00 Darts(ismétlés) (1. rész)8,8 (4)1. forduló, Players Championship Finals, Minehead
09:00 Cselgáncs(élő) (premier)6 (2)2. nap, Grand Slam-verseny, Oszaka
12:00 Europálya(ismétlés)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
13:45 Darts(élő) (premier)8,8 (4)2. forduló, Players Championship Finals, Minehead
17:15 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Telekom Veszprém - Kielce
BL, férfiak, csoportkör
19:30 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Ademar León - Balatonfüred
EHF-kupa, férfiak, 3. forduló…
21:15 Darts(élő) (premier)8,8 (4)3. forduló, Players Championship Finals, Minehead
01:00 Labdarúgás6,4 (13)Konyaspor - Besiktas
török bajnokság, 12. forduló, mai
03:00 Ökölvívás(élő) (premier)7,5 (2)Deontay Wilder - Luis Ortíz
Profi gála, Las Vegas
06:00 Ökölvívás(élő) (premier)7,5 (2)Deontay Wilder - Luis Ortíz
Profi gála, Las Vegas
11:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Flamengo - River Plate
Libertadores-kupa, döntő
13:45 Darts(élő) (premier)8,8 (4)negyeddöntők, Players Championship Finals, Minehead
16:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Celje - MOL-Pick Szeged
BL, férfiak, csoportkör
20:15 Darts(élő) (premier)8,8 (4)elődöntők, döntő, Players Championship Finals, Minehead
00:00 NBAHouston Rockets - Dallas Mavericks
NBA, alapszakasz, mai
03:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Augsburg - Hertha BSC
Bundesliga, 12. forduló
05:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, magazin
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Borussia Dortmund - Paderborn
Bundesliga, 12. forduló
11:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Telekom Veszprém - Kielce
BL, férfiak, csoportkör
13:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Celje - MOL-Pick Szeged
BL, férfiak, csoportkör
16:15 Labdarúgás6,4 (13)Hoffenheim - Mainz
Bundesliga, 12. forduló, mai
18:30 Labdarúgás6,4 (13)Bundesliga, 12. forduló, összefoglaló, új
19:30 Germánia(élő) (premier)Bundesliga-show, 1013
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Hannover - Darmstadt
2. Bundesliga, 14. forduló
22:30 NFL(ismétlés)3 (9)San Francisco 49ers - Green Bay Packers
Alapszakasz, 12. játéknap