CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:15 Erős emberek(ismétlés)IHGF Sziklaemelő Világ Kupa, Fefor
02:30 Autósport(ismétlés) (8. rész)Ferrari Challenge Europe
03:30 NBA(élő) (premier)Oklahoma City Thunder - Houston Rockets
NBA, alapszakasz…
06:00 NBAOklahoma City Thunder - Houston Rockets
11:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 2019 ősz
12:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Horvátország - Montenegró
Férfi Eb, csoportkör
15:30 Póker(10. rész)ESPN WSOP 2019
18:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Csehország - Ausztria
Férfi Eb, csoportkör
20:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Benfica - Aves
portugál bajnokság, 16. forduló
22:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Moreirense - FC Porto
portugál bajnokság, 16. forduló
00:30 NBA(ismétlés)Oklahoma City Thunder - Houston Rockets
NBA, alapszakasz
02:30 Darts(ismétlés) (1. rész)8,8 (4)BDO-világbajnokság, 7. nap
08:45 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Andy Ruiz - Anthony Joshua
Profi gála, Dirijah
12:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Kézi Eb magyar szemmel
13:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)DVSC-Schaeffler - Baník Most
EHF-kupa, nők, csoportkör, 2…
15:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Magyarország - Oroszország
Férfi Eb, csoportkör
18:15 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Dánia - Izland
Férfi Eb, csoportkör
21:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Orihuela - Villarreal
Spanyol Kupa, 2. forduló
23:00 NBA(élő) (premier)Houston Rockets - Minnesota Timberwolves
NBA, alapszakasz
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Club Haro Deportivo - Osasuna
Spanyol Kupa, 2. forduló
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Sestao River - Athletic Bilbao
Spanyol Kupa, 2. forduló
09:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 2019 ősz
11:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Escobedo - Sevilla
Spanyol Kupa, 2. forduló
14:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Magura Cisnadie - Siófok
EHF-kupa, nők, csoportkör, 2. forduló
15:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Csehország - Észak-Macedónia
Férfi Eb, csoportkör
19:00 Labdarúgás6,4 (13)Portugalete - Betis
Spanyol Kupa, 2. forduló, új
20:00 Darts(élő) (premier)8,8 (4)döntő, BDO-világbajnokság
23:00 NBAWashington Wizards - Utah Jazz
NBA, alapszakasz, mai
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Orihuela - Villarreal
Spanyol Kupa, 2. forduló
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Ceuta - Real Sociedad
Spanyol Kupa, 2. forduló
10:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)DVSC-Schaeffler - Baník Most
EHF-kupa, nők, csoportkör, 2…
13:45 NBA(ismétlés)Washington Wizards - Utah Jazz
NBA, alapszakasz
16:45 Labdarúgás6,4 (13)portugál bajnokság, 16. forduló, összefoglaló, új
18:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Izland - Oroszország
Férfi Eb, csoportkör
20:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Dánia - Magyarország
Férfi Eb, csoportkör
22:30 Darts(ismétlés)8,8 (4)döntő, BDO-világbajnokság
01:30 UFC(ismétlés)Robert Whittaker - Israel Adesanya
UFC 243, Melbourne
07:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)portugál bajnokság, 16. forduló, összefoglaló
09:30 UFC(ismétlés)Habib Nurmagomedov - Dustin Poirier
UFC 242, Adu Dzabi
12:30 NFL(ismétlés)3 (9)Baltimore Ravens - Tennessee Titans
Rájátszás, 2. főcsoport…
16:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Dánia - Magyarország
Férfi Eb, csoportkör
18:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Svájc - Szlovénia
Férfi Eb, csoportkör
20:15 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Ukrajna - Csehország
Férfi Eb, csoportkör
22:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)DVSC-Schaeffler - Baník Most
EHF-kupa, nők, csoportkör, 2…
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Napoli - Perugia
Olasz Kupa, nyolcaddöntő
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Lazio - Cremonese
Olasz Kupa, nyolcaddöntő
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Internazionale - Cagliari
Olasz Kupa, nyolcaddöntő
08:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Svájc - Szlovénia
Férfi Eb, csoportkör
11:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Ukrajna - Csehország
Férfi Eb, csoportkör
13:15 NFL(ismétlés)3 (9)Green Bay Packers - Seattle Seahawks
Rájátszás, 4. főcsoport…
17:30 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Izland - Magyarország
Férfi Eb, csoportkör
20:15 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Oroszország - Dánia
Férfi Eb, csoportkör
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Fiorentina - Atalanta
Olasz Kupa, nyolcaddöntő
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Milan - Spal
Olasz Kupa, nyolcaddöntő
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Juventus - Udinese
Olasz Kupa, nyolcaddöntő
08:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Izland - Magyarország
Férfi Eb, csoportkör
11:00 UFC(ismétlés)Kamaru Usman - Colby Covington
UFC 245, Las Vegas
14:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Izland - Magyarország
Férfi Eb, csoportkör
15:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Spanyolország - Csehország
Férfi Eb, középdöntő
18:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Horvátország - Ausztria
Férfi Eb, középdöntő
20:15 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Fehéroroszország - Németország
Férfi Eb, középdöntő
22:30 Trash Talk(élő) (premier)Amerikai sportmagazin