CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
01:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Butel Szkopje - HE-DO B. Braun Gyöngyös
EHL, selejtező, 1…
03:00 UFC(élő) (premier)Anthony Smith - Aleksandar Rakic
UFC Fight Night, Las Vegas
08:00 Póker(ismétlés)World Poker Tour, XVII/A évad, 24/16
12:15 Alley-Oop(ismétlés)6,5 (2)A TV NBA-magazinja, 2020/10
13:15 NBA(ismétlés)Milwaukee Bucks - Orlando Magic
NBA, playoff
16:15 UFC(ismétlés)Anthony Smith - Aleksandar Rakic
UFC Fight Night, Las Vegas
20:00 Darts(élő) (premier)8,8 (4)Premier League, 12. állomás, Milton Keynes
23:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)José Ramírez - Viktor Posztol
Profi gála, Las Vegas
02:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Butel Szkopje - HE-DO B. Braun Gyöngyös
EHL, selejtező, 1…
05:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, idényösszefoglaló
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Görögország - Olaszország
Olaszország legjobb meccsei 2018…
11:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)HE-DO B. Braun Gyöngyös - Butel Szkopje
EHL, selejtező, 1…
13:15 MLB(ismétlés)New York Yankees - New York Mets
Alapszakasz
16:15 Ökölvívás7,5 (2)Daniel Dubois - Erik Pfeifer
Profi gála, Stratford, új
20:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Fenerbahce - Antalyaspor
felkészülési mérkőzés
22:30 NBA(ismétlés)Dallas Mavericks - Los Angeles Clippers
NBA, playoff
00:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)HE-DO B. Braun Gyöngyös - Butel Szkopje
EHL, selejtező, 1…
02:30 NBA(élő) (premier)Denver Nuggets - Utah Jazz
NBA, playoff
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bosznia-Hercegovina - Olaszország
Olaszország legjobb meccsei…
11:00 Póker(ismétlés)World Poker Tour, XVII/A évad, 24/15
12:00 Póker(ismétlés)World Poker Tour, XVII/A évad, 24/16
13:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)MOL-Pick Szeged - PPD Zagreb
Felkészülési mérkőzés, Szeged
15:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO KC - Siófok
Felkészülési mérkőzés, Győr
19:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Betis - Almeria
felkészülési mérkőzés
21:30 Labdarúgás6,4 (13)Granada - Málaga
felkészülési mérkőzés, mai
23:30 NBA(ismétlés)Denver Nuggets - Utah Jazz
NBA, playoff
03:00 NBA(élő) (premier)Houston Rockets - Oklahoma City Thunder
NBA, playoff
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Olaszország - Örményország
Olaszország legjobb meccsei 2018…
14:15 MLB(ismétlés)Toronto Blue Jays - Miami Marlins
Alapszakasz
17:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Lettország - Andorra
Nemzetek Ligája, Riga
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Németország - Spanyolország
Nemzetek Ligája, Stuttgart
23:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Nemzetek Ligája, 1. forduló, 1. nap
01:00 Labdarúgás6,4 (13)Törökország - Magyarország
Nemzetek Ligája, mai
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Granada - Málaga
felkészülési mérkőzés
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Betis - Almeria
felkészülési mérkőzés
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Németország - Spanyolország
Nemzetek Ligája, Stuttgart
10:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Nemzetek Ligája, 1. forduló, 1. nap
11:30 NBA(ismétlés)Boston Celtics - Toronto Raptors
NBA, playoff
14:15 Labdarúgás6,4 (13)Oroszország - Szerbia
Nemzetek Ligája, új
16:15 EuropályaA TV nemzetközi futballmagazinja, premier, élő, mai
17:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Litvánia - Kazahsztán
Nemzetek Ligája, Vilnius
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Olaszország - Bosznia-Hercegovina
Nemzetek Ligája, Firenze
23:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Nemzetek Ligája, 1. forduló, 2. nap
01:00 Labdarúgás6,4 (13)Szlovákia - Csehország
Nemzetek Ligája, Pozsony, mai
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Hollandia - Lengyelország
Nemzetek Ligája, Amszterdam
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Németország - Spanyolország
Nemzetek Ligája, Stuttgart
08:30 Europálya(ismétlés)A TV nemzetközi futballmagazinja
12:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)José Ramírez - Viktor Posztol
Profi gála, Las Vegas
14:00 Alley-Oop6,5 (2)A TV NBA-magazinja, 2020/11., premier, élő, mai
15:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Észak-Macedónia - Örményország
Nemzetek Ligája, Szkopje
17:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Izland - Anglia
Nemzetek Ligája, Reykjavík
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Portugália - Horvátország
Nemzetek Ligája, Porto
23:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Nemzetek Ligája, 1. forduló, 3. nap