CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:15 UFC(ismétlés)UFC Fight Night, Las Vegas
03:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)török bajnokság, 11. forduló
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund
Bundesliga, 10. forduló
07:45 Póker(ismétlés) (10-6. rész)Triton Poker
08:45 Póker(ismétlés) (10-7. rész)Triton Poker
10:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Grundfos Tatabánya - GOG
EHL, férfiak, csoportkör
12:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Szerbia - Horvátország
Női Eb, csoportkör
14:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Hollandia - Magyarország
Női Eb, csoportkör
16:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)GOG - Grundfos Tatabánya
EHL, férfiak, csoportkör
18:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)MOL-Pick Szeged - Meskov Breszt
Bajnokok Ligája, férfiak…
20:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Nantes - Motor Zaporizzsja
Bajnokok Ligája, férfiak, csoportkör
00:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Magyarország - Horvátország
Női Eb, csoportkör
02:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Szerbia - Magyarország
Női Eb, csoportkör
04:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Hollandia - Magyarország
Női Eb, csoportkör
08:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)MOL-Pick Szeged - Meskov Breszt
Bajnokok Ligája, férfiak…
11:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Magyarország - Horvátország
Női Eb, csoportkör
13:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Szerbia - Magyarország
Női Eb, csoportkör
15:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Hollandia - Magyarország
Női Eb, csoportkör
18:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Horvátország - Románia
Női Eb, középdöntő
20:15 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Norvégia - Hollandia
Női Eb, középdöntő
22:15 Kézilabda2 (6)Franciaország - Spanyolország
Női Eb, középdöntő, mai
00:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Sparta - Milan
Európa-liga, csoportkör, 6. forduló
02:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)összefoglaló, Európa-liga, 6. forduló
05:00 UFC(ismétlés)Main Event: Yan - Aldo
08:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Sparta - Milan
Európa-liga, csoportkör, 6. forduló
10:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)összefoglaló, Európa-liga, 6. forduló
14:30 Kézilabda2 (6)Elverum - Flensburg
Bajnokok Ligája, férfiak, csoportkör…
16:30 EuropályaA TV nemzetközi futballmagazinja, premier, élő, mai
18:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Franciaország - Oroszország
Női Eb, középdöntő
20:15 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Dánia - Svédország
Női Eb, középdöntő
22:15 Labdarúgás6,4 (13)Wolfsburg - Eintracht Frankfurt
Bundesliga, 11. forduló, mai
03:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Bacskai Balázs - Nick Klappert
Profi gála, Budapest
09:00 Tenisz(élő) (premier)1. negyeddöntő, Tenisz Masters 2020, Győr
10:30 Tenisz(élő) (premier)2. negyeddöntő, Tenisz Masters 2020, Győr
12:00 Tenisz(élő) (premier)3. negyeddöntő, Tenisz Masters 2020, Győr
13:30 Tenisz(élő) (premier)4. negyeddöntő, Tenisz Masters 2020, Győr
15:15 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Németország - Magyarország
Női Eb, középdöntő
18:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Norvégia - Horvátország
Női Eb, középdöntő
00:00 Teniszösszefoglaló, Tenisz Masters 2020, Győr, mai
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Union Berlin - Bayern München
Bundesliga, 11. forduló
04:00 UFC(élő) (premier)UFC 256, Las Vegas
06:00 UFC(élő) (premier)UFC 256, Las Vegas
09:00 Tenisz(élő) (premier)1. mérkőzés, Tenisz Masters 2020, Győr
10:30 Tenisz(élő) (premier)2. mérkőzés, Tenisz Masters 2020, Győr
12:00 Tenisz(élő) (premier)3. mérkőzés, Tenisz Masters 2020, Győr
13:30 Tenisz(élő) (premier)4. mérkőzés, Tenisz Masters 2020, Győr
15:00 Tenisz(élő) (premier)5. mérkőzés, Tenisz Masters 2020, Győr
16:30 Tenisz(élő) (premier)6. mérkőzés, Tenisz Masters 2020, Győr
18:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Montenegró - Svédország
Női Eb, középdöntő
20:15 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Dánia - Spanyolország
Női Eb, középdöntő
22:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Németország - Magyarország
Női Eb, középdöntő
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Augsburg - Schalke
Bundesliga, 11. forduló
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Leverkusen - Hoffenheim
Bundesliga, 11. forduló
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Union Berlin - Bayern München
Bundesliga, 11. forduló
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Union Berlin - Bayern München
Bundesliga, 11. forduló
11:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Montenegró - Svédország
Női Eb, középdöntő
14:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Montenegró - Svédország
Női Eb, középdöntő
16:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Dánia - Spanyolország
Női Eb, középdöntő
18:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Hollandia - Németország
Női Eb, középdöntő
20:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Magyarország - Románia
Női Eb, középdöntő
23:30 Küzdősportok(ismétlés)K1 Superfight Series Hungary, 6. gála
01:30 Póker(ismétlés) (10-8. rész)Triton Poker
03:00 UFC(ismétlés)UFC 256, Las Vegas
07:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 11. forduló
08:45 Germánia(ismétlés)Bundesliga-show, 1012
10:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Hollandia - Németország
Női Eb, középdöntő
12:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Magyarország - Románia
Női Eb, középdöntő
15:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Hollandia - Románia
Női Eb, középdöntő
18:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Horvátország - Németország
Női Eb, középdöntő
20:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Norvégia - Magyarország
Női Eb, középdöntő
22:30 Labdarúgás6,4 (13)Werder Bremen - Borussia Dortmund
Bundesliga, 12. forduló…