CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
01:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Internazionale - Milan
Olasz Kupa, negyeddöntő
03:15 UFC(ismétlés)UFC Fight Night, Abu Dzabi
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Internazionale - Milan
Olasz Kupa, negyeddöntő
11:00 Póker(ismétlés) (10-10. rész)Triton Poker
13:00 Autósport(ismétlés) (1-2. rész)The Next Michelisz
14:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Valladolid - Levante
Spanyol Kupa, nyolcaddöntő
16:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Betis - Real Sociedad
Spanyol Kupa, nyolcaddöntő
18:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Sevilla - Valencia
Spanyol Kupa, nyolcaddöntő
21:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Rayo Vallecano - Barcelona
Spanyol Kupa, nyolcaddöntő
23:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Internazionale - Milan
Olasz Kupa, negyeddöntő
01:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)török bajnokság, 21. forduló
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Atalanta - Lazio
Olasz Kupa, negyeddöntő
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Juventus - Spal
Olasz Kupa, negyeddöntő
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Atalanta - Lazio
Olasz Kupa, negyeddöntő
11:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Juventus - Spal
Olasz Kupa, negyeddöntő
13:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Rayo Vallecano - Barcelona
Spanyol Kupa, nyolcaddöntő
15:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Sevilla - Valencia
Spanyol Kupa, nyolcaddöntő
17:45 Trash Talk(élő) (premier)Amerikai sportmagazin
18:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Navalcarnero - Granada
Spanyol Kupa, nyolcaddöntő
21:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Alcoyano - Athletic Bilbao
Spanyol Kupa, nyolcaddöntő
23:15 Póker(ismétlés) (10-10. rész)Triton Poker
01:30 NBA(élő) (premier)Houston Rockets - Portland TrailBlazers
NBA, alapszakasz
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Navalcarnero - Granada
Spanyol Kupa, nyolcaddöntő
11:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Spanyol Kupa, nyolcaddöntő
13:00 NBA(ismétlés)Houston Rockets - Portland TrailBlazers
NBA, alapszakasz
17:15 EuropályaA TV nemzetközi futballmagazinja, premier, élő, mai
18:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Buducsnoszt Podgorica - Győri Audi ETO KC
Bajnokok Ligája…
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)VfB Stuttgart - Mainz
Bundesliga, 19. forduló
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Internazionale - Milan
Olasz Kupa, negyeddöntő
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Juventus - Spal
Olasz Kupa, negyeddöntő
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Napoli - Spezia
Olasz Kupa, negyeddöntő
08:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Buducsnoszt Podgorica - Győri Audi ETO KC
Bajnokok Ligája…
12:00 Europálya(ismétlés)A TV nemzetközi futballmagazinja
13:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Hamburg - Paderborn
2. Bundesliga, 19. forduló
15:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Bayern München - Hoffenheim
Bundesliga, 19. forduló
18:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)RB Leipzig - Bayer Leverkusen
Bundesliga, 19. forduló
20:45 Alley-Oop6,5 (2)A TV NBA-magazinja, 2021/4., premier, élő, mai
22:00 Póker(ismétlés) (10-10. rész)Triton Poker
23:00 UFCDustin Poirier - Conor McGregor
UFC 257, Abu Dzabi, A 01…
02:30 NBA(élő) (premier)Boston Celtics - Los Angeles Lakers
NBA, alapszakasz
11:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)RB Leipzig - Bayer Leverkusen
Bundesliga, 19. forduló
13:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)VfL Bochum - Karlsruhe
2. Bundesliga, 19. forduló
15:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)1. FC Köln - Arminia Bielefeld
Bundesliga, 19. forduló
17:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Wolfsburg - Freiburg
Bundesliga, 19. forduló
21:30 NBA(élő) (premier)Denver Nuggets - Utah Jazz
NBA, alapszakasz
00:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Olekszandr Uszik - Dereck Chisora
Profi gála
03:00 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Cody vs TJ 1. & 2
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)török bajnokság, 22. forduló
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)RB Leipzig - Bayer Leverkusen
Bundesliga, 19. forduló
11:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Vipers Kristiansand - FTC-Rail Cargo Hungaria
Bajnokok Ligája…
14:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Buducsnoszt Podgorica - Győri Audi ETO KC
Bajnokok Ligája…
18:30 Labdarúgás6,4 (13)Bundesliga, 19. forduló, új
19:30 Germánia(élő) (premier)Bundesliga-show, 1106
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Hannover - Osnabrück
2. Bundesliga, 19. forduló
22:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)RB Leipzig - Bayer Leverkusen
Bundesliga, 19. forduló
00:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Hoffenheim
Bundesliga, 19. forduló
02:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Olekszandr Uszik - Dereck Chisora
Profi gála
05:00 Póker(ismétlés) (10-10. rész)Triton Poker
08:00 Póker(ismétlés) (10-9. rész)Triton Poker
09:00 Póker(ismétlés) (10-10. rész)Triton Poker
12:00 Autósport(ismétlés) (1-2. rész)The Next Michelisz
14:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Hatayspor - Fenerbahce
török bajnokság, 23. forduló
16:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 19. forduló
17:00 Germánia(ismétlés)Bundesliga-show, 1106
18:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Essen - Leverkusen
Német Kupa, nyolcaddöntő
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Dortmund - Padeborn
Német Kupa, nyolcaddöntő