CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
02:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Artur Betyerbijev - Adam Deinis
Profi gála, Moszkva
07:30 Póker(ismétlés) (24-11. rész)World Poker Tour Season XVII B
08:30 Europálya(ismétlés)A TV nemzetközi futballmagazinja
11:45 Labdarúgás6,4 (13)török bajnokság, 38. forduló, új
15:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Werder Bremen - RB Leipzig
Német Kupa, elődöntő
18:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Artur Betyerbijev - Adam Deinis
Profi gála, Moszkva
20:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Borussia Dortmund - Kiel
Német Kupa, elődöntő
22:45 Kézilabda2 (6)Málaga - Lokomotiva Zagreb
EHF-kupa, nők, döntő, 1. mérkőzés…
00:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Manchester United - Roma
Európa-liga, elődöntő, 1. mérkőzés
03:00 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Sevcsenko - Maia
04:00 UFC(élő) (premier)Dominick Reyes - Jiry Procházka
UFC Fight Night
06:00 UFC(élő) (premier)Dominick Reyes - Jiry Procházka
UFC Fight Night
12:00 UFC(ismétlés)Dominick Reyes - Jiry Procházka
UFC Fight Night
15:00 Labdarúgás6,4 (13)Besiktas - Hatayspor
török bajnokság, 39. forduló, új
19:30 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Sevcsenko - Maia
20:30 Alley-Oop6,5 (2)A TV NBA-magazinja, 2021/17., premier, élő, mai
21:30 NBA(élő) (premier)Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets
NBA, alapszakasz
00:30 UFC(ismétlés)Dominick Reyes - Jiry Procházka
UFC Fight Night
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Borussia Dortmund - Kiel
Német Kupa, elődöntő
09:00 Alley-Oop(ismétlés)6,5 (2)A TV NBA-magazinja, 2021/17
11:00 Póker(ismétlés) (24-11. rész)World Poker Tour Season XVII B
14:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Werder Bremen - RB Leipzig
Német Kupa, elődöntő
17:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Mainz - Hertha BSC
Bundesliga, elmaradt mérkőzés
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Düsseldorf - Karlsruhe
2. Bundesliga, elmaradt mérkőzés
22:30 UFC(ismétlés)Dominick Reyes - Jiry Procházka
UFC Fight Night
01:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Artur Betyerbijev - Adam Deinis
Profi gála, Moszkva
05:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Ákos-emlékverseny
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Werder Bremen - RB Leipzig
Német Kupa, elődöntő
11:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Borussia Dortmund - Kiel
Német Kupa, elődöntő
14:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Artur Betyerbijev - Adam Deinis
Profi gála, Moszkva
18:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Holstein Kiel - Sandhausen
2. Bundesliga, elmaradt mérkőzés
20:30 Labdarúgás6,4 (13)török bajnokság, 39. forduló, új
21:30 Darts(ismétlés)8,8 (4)Premier League, 9. állomás, Milton Keynes
01:00 UFC(ismétlés)Kamaru Usman - Jorge Masvidal
UFC 261, Jacksonville
04:00 Póker(ismétlés) (24-10. rész)World Poker Tour Season XVII B
05:00 Póker(ismétlés) (24-11. rész)World Poker Tour Season XVII B
08:00 Póker(ismétlés) (24-10. rész)World Poker Tour Season XVII B
09:00 Póker(ismétlés) (24-11. rész)World Poker Tour Season XVII B
11:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Artur Betyerbijev - Adam Deinis
Profi gála, Moszkva
15:30 UFC(ismétlés)Kamaru Usman - Jorge Masvidal
UFC 261, Jacksonville
18:30 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Göppingen - Flensburg
Bundesliga, 28. forduló
20:00 Darts(élő) (premier)8,8 (4)Premier League, 10. állomás, Milton Keynes
23:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Dunarea Braila - Siófok
EHL, nők, csoportkör
01:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Siófok - Dunarea Braila
EHL, nők, csoportkör
03:00 UFC(ismétlés)Dominick Reyes - Jiry Procházka
UFC Fight Night
08:00 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Sevcsenko - Maia
09:00 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Holloway - Volkanovski
11:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Dunarea Braila - Siófok
EHL, nők, csoportkör
12:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Siófok - Dunarea Braila
EHL, nők, csoportkör
14:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Artur Betyerbijev - Adam Deinis
Profi gála, Moszkva
17:00 Trash Talk(élő) (premier)Amerikai sportmagazin
18:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Hertha BSC - Freiburg
Bundesliga, elmaradt mérkőzés
20:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Arsenal - Villarreal
Európa-liga, elődöntő, 2. mérkőzés
00:30 Darts(ismétlés)8,8 (4)Premier League, 11. állomás, Milton Keynes
04:00 NBA(élő) (premier)Los Angeles Clippers - Los Angeles Lakers
NBA, alapszakasz
06:00 NBA(élő) (premier)Los Angeles Clippers - Los Angeles Lakers
NBA, alapszakasz
08:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Arsenal - Villarreal
Európa-liga, elődöntő, 2. mérkőzés
11:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Asztrahanocska - Siófok
Európa-liga, nők, negyeddöntő, 1…
13:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Siófok - Asztrahanocska
Európa-liga, nők, negyeddöntő, 2…
15:15 NBA(ismétlés)Los Angeles Clippers - Los Angeles Lakers
NBA, alapszakasz
18:45 EuropályaA TV nemzetközi futballmagazinja, premier, élő, mai
20:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)VfB Stuttgart - Augsburg
Bundesliga, 32. forduló