CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
04:00 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Moreno - Figueiredo 3
05:00 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Blachowicz - Adesanya
07:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Janibek Alimkhanuly - Denzel Bentley
Profi gála, Las Vegas
12:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Fejér-B.Á.L. Veszprém - Tatran Presov
Európa-liga, férfiak…
14:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Ferencváros - Valur
Európa-liga, férfiak, csoportkör
15:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Alpla Hard - Balatonfüred
Európa-liga, férfiak, csoportkör
18:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Pick Szeged - Kielce
Bajnokok Ligája, férfiak, csoportkör
20:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Magdeburg - GOG
Bajnokok Ligája, férfiak, csoportkör
22:45 Kézilabda2 (6)FC Porto - PSG
Bajnokok Ligája, férfiak, csoportkör, mai
01:30 Alley-Oop(ismétlés)6,5 (2)A TV NBA-magazinja, 2023/8
02:30 UFC(ismétlés)Stephen Thompson - Kevin Holland
UFC Fight Night, Orlando
07:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Regis Prograis - José Zepeda
Profi gála, Carson
11:30 Alley-Oop(ismétlés)6,5 (2)A TV NBA-magazinja, 2023/8
14:00 Kézilabda2 (6)Celje - Elverum
Bajnokok Ligája, férfiak, csoportkör, élőben…
15:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Pick Szeged - Kielce
Bajnokok Ligája, férfiak, csoportkör
18:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Telekom Veszprém - Wisla Plock
Bajnokok Ligája, férfiak, csoportkör
20:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Barcelona - Aalborg
Bajnokok Ligája, férfiak, csoportkör
22:45 Kézilabda2 (6)THW Kiel - Nantes
Bajnokok Ligája, férfiak, csoportkör, élőben…
00:30 UFC(ismétlés)UFC Main Event: Usman - Covington 2
01:30 NBA(élő) (premier)Miami Heat - Los Angeles Clippers
NBA, alapszakasz
11:15 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Janibek Alimkhanuly - Denzel Bentley
Profi gála, Las Vegas
13:15 UFC(ismétlés)The Countdown: a UFC 282 elé
14:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Pick Szeged - Kielce
Bajnokok Ligája, férfiak, csoportkör
16:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Telekom Veszprém - Wisla Plock
Bajnokok Ligája, férfiak, csoportkör
20:00 Póker(2. rész)2022 WSOP Main Event, új
21:00 NBA(ismétlés)Miami Heat - Los Angeles Clippers
NBA, alapszakasz
00:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Janibek Alimkhanuly - Denzel Bentley
Profi gála, Las Vegas
03:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Regis Prograis - José Zepeda
Profi gála, Carson
13:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Magura Cisnadie - Siófok
El, nők, selejtező, 3. forduló, 2…
15:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)FTC-Rail Cargo Hungaria - CSM Bucuresti
Bajnokok Ligája, nők…
17:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Vipers Kristiansand - Baník Most
Bajnokok Ligája, nők, csoportkör
20:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Janibek Alimkhanuly - Denzel Bentley
Profi gála, Las Vegas
22:00 Alley-Oop6,5 (2)A TV NBA-magazinja, 2023/9., premier, élő, mai
23:00 NBA(élő) (premier)Miami Heat - San Antonio Spurs
NBA, alapszakasz
02:00 SuperEnduro(ismétlés)8 (2)Vb-sorozat, 1. futam, Krakkó
04:00 UFC(élő) (premier)Jirí Procházka - Glover Teixeira
UFC 282, Las Vegas
06:00 UFC(élő) (premier)Jirí Procházka - Glover Teixeira
UFC 282, Las Vegas
11:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)FTC-Rail Cargo Hungaria - CSM Bucuresti
Bajnokok Ligája, nők…
13:15 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Rapid Bucuresti - Győri Audi ETO KC
Bajnokok Ligája, nők…
15:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Odense - Krim Ljubljana
Bajnokok Ligája, nők, csoportkör
20:00 Póker(ismétlés) (2. rész)2022 WSOP Main Event
21:30 NBA(élő) (premier)New Orleans Pelicans - Phoenix Suns
NBA, alapszakasz
00:45 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Teofimo López - Sandor Martin
Profi gála, New York
08:30 Ökölvívás(élő) (premier)7,5 (2)Inoue Naoja - Paul Butler
Profi gála, Tokió
13:30 Póker(ismétlés) (2. rész)2022 WSOP Main Event
15:00 Alley-Oop(ismétlés)6,5 (2)A TV NBA-magazinja, 2023/9
16:15 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Balatonfüred - Alpla Hard
Európa-liga, férfiak, csoportkör
18:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Tatran Presov - Fejér-B.Á.L. Veszprém
Európa-liga, férfiak…
20:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Flensburg - Ferencváros
Európa-liga, férfiak, csoportkör
23:30 UFC(ismétlés)Jan Blachowicz - Magomed Ankalajev
UFC 282, Las Vegas