CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Wisla Plock - PSG
Bajnokok Ligája, férfiak, playoff, 1. mérkőzés
02:30 UFC(ismétlés)Amanda Ribas - Rose Namajunas
UFC Fight Night, Las Vegas
13:00 Ökölvívás(ismétlés) (1. rész)7,5 (2)Top25 kiütés
15:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Genoa - Frosinone
olasz bajnokság, 30. forduló
17:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Tatran Presov - FTC-Green Collect
Európa-kupa, férfiak, negyeddöntő, 1…
20:30 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Flensburg - Hannover
Bundesliga, 27. forduló
22:00 NBA(élő) (premier)New Orleans Pelicans - Boston Celtics
NBA, alapszakasz
04:00 UFC(élő) (premier)Erin Blanchfield - Manon Fiorot
UFC Fight Night, Atlantic…
06:00 UFC(élő) (premier)Erin Blanchfield - Manon Fiorot
UFC Fight Night, Atlantic…
13:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Lazio - Juventus
olasz bajnokság, 30. forduló
16:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Eisenach - Magdeburg
Bundesliga, 27. forduló
19:30 UFC(ismétlés)Main Event: Sterling - Cejudo
20:30 Alley-Oop6,5 (2)A TV NBA-magazinja, 2024/24., premier, élő, mai
21:30 NBA(élő) (premier)Denver Nuggets - Cleveland Cavaliers
NBA, alapszakasz
00:30 UFC(ismétlés)Erin Blanchfield - Manon Fiorot
UFC Fight Night, Atlantic…
04:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Tatran Presov - FTC-Green Collect
Európa-kupa, férfiak, negyeddöntő, 1…
08:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Tatran Presov - FTC-Green Collect
Európa-kupa, férfiak, negyeddöntő, 1…
12:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Bologna - Salernitana
olasz bajnokság, 30. forduló
14:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Cagliari - Verona
olasz bajnokság, 30. forduló
17:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Lecce - Roma
olasz bajnokság, 30. forduló
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Internazionale - Empoli
olasz bajnokság, 30. forduló
23:45 Labdarúgás6,4 (13)Sassuolo - Udinese
olasz bajnokság, 30. forduló, mai
02:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)David Benavidez - Demetrius Andrade
Profi gála, Las Vegas
07:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Inoue Naoja - Marlon Tapales
Profi gála, Tokió
11:45 Alley-Oop(ismétlés)6,5 (2)A TV NBA-magazinja, 2024/24
12:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Lecce - Roma
olasz bajnokság, 30. forduló
15:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Internazionale - Empoli
olasz bajnokság, 30. forduló
18:30 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Európa-liga, férfiak, playoff, 2. mérkőzés
20:30 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Európa-liga, férfiak, playoff, 2. mérkőzés
22:30 Ökölvívás(ismétlés) (2. rész)7,5 (2)Top25 kiütés
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)olasz bajnokság, 30. forduló, összefoglaló
01:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Juventus - Lazio
Olasz Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés
03:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Kaiserslautern - Saarbrücken
Német Kupa, elődöntő
08:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)olasz bajnokság, 30. forduló, összefoglaló
10:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Juventus - Lazio
Olasz Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés
14:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Európa-liga, férfiak, playoff, 2. mérkőzés
15:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Európa-liga, férfiak, playoff, 2. mérkőzés
18:30 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Kielce - GOG
Bajnokok Ligája, férfiak, playoff, 2. mérkőzés
20:30 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Montpellier - HC Zagreb
Bajnokok Ligája, férfiak, playoff, 2…
22:30 Ökölvívás(ismétlés) (1. rész)7,5 (2)Top25 kiütés
00:00 Ökölvívás(ismétlés) (2. rész)7,5 (2)Top25 kiütés
01:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Fiorentina - Atalanta
Olasz Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés
03:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Leverkusen - Düsseldorf
Német Kupa, elődöntő
07:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Fiorentina - Atalanta
Olasz Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés
10:45 UFC(ismétlés)Erin Blanchfield - Manon Fiorot
UFC Fight Night, Atlantic…
14:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Kielce - GOG
Bajnokok Ligája, férfiak, playoff, 2. mérkőzés
16:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Montpellier - HC Zagreb
Bajnokok Ligája, férfiak, playoff, 2…
18:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Telekom Veszprém - OTP Bank-Pick Szeged
Bajnokok Ligája, férfiak, playoff, 2…
20:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)PSG - Wisla Plock
Bajnokok Ligája, férfiak, playoff, 2. mérkőzés
22:30 Kézilabda2 (6)Göppingen - Füchse Berlin
Bundesliga, 28. forduló, mai