CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bajnokok Ligája, playoff, visszavágó
02:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bajnokok Ligája, összefoglaló
04:00 Póker(ismétlés) (27-16. rész)World Poker Tour Season XIV
05:00 Póker(ismétlés) (27-17. rész)World Poker Tour Season XIV
08:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bajnokok Ligája, playoff, visszavágó
10:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bajnokok Ligája, összefoglaló
18:00 Jégkorong(élő) (premier)6 (2)KalPa Kuopio - Malmö Redhawks
BL, 1. forduló
20:30 Röplabda(élő) (premier)Lengyelország - Szerbia, Férfi Eb, Lengyelország
01:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bajnokok Ligája, playoff, visszavágó
03:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bajnokok Ligája, összefoglaló
06:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)spanyol bajnokság, 1. forduló, összefoglaló
09:00 Erős emberek(ismétlés)IMWF Mas-Wrestling abszolút Eb, Progar
15:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bajnokok Ligája, playoff, visszavágó
19:00 Jégkorong(élő) (premier)6 (2)RedBull München - Comarch Cracovia
BL, 1. forduló
21:30 Kézilabda2 (6)FTC-Rail Cargo Hungaria - Byasen Trondheim
Elek Gyula-kupa…
23:30 Kézilabda2 (6)FTC-Rail Cargo Hungaria - Thüringer HC
Elek Gyula-kupa, csoportmérkőzés…
02:00 NFL(élő) (premier)3 (9)Seattle Seahawks - Kansas City Chiefs
Előszezon
11:30 NFL(ismétlés)3 (9)Seattle Seahawks - Kansas City Chiefs
Előszezon
15:00 Jégkorong(élő) (premier)6 (2)Frölunda - KAC
BL, 2. forduló
18:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Alavés - Barcelona
spanyol bajnokság, 2. forduló
20:15 Röplabda(élő) (premier)Lengyelország - Finnország, Férfi Eb, Lengyelország
23:00 Tenisz(élő) (premier)döntő, ATP 250-es torna, Winston Salem
01:30 Kézilabda2 (6)Elek Gyula-kupa
döntő, ism
03:30 Kézilabda2 (6)Elek Gyula-kupa
a 3. helyért, ism
09:00 Kézilabda2 (6)Elek Gyula-kupa
döntő, ism
16:00 Póker(ismétlés) (27-17. rész)World Poker Tour Season XIV
17:00 Póker(ismétlés) (27-18. rész)World Poker Tour Season XIV
18:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Alavés - Barcelona
spanyol bajnokság, 2. forduló
20:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Real Madrid - Valencia
spanyol bajnokság, 2. forduló
22:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)spanyol bajnokság, 2. forduló, összefoglaló
23:00 UFC(ismétlés)Daniel Cormier - Jon Jones, UFC 214, Anaheim