CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
02:30 NFL(élő) (premier)3 (9)Green Bay Packers - Detroit Lions
Alapszakasz, 9. játéknap
09:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Real Madrid - Las Palmas
spanyol bajnokság, 11. forduló
15:00 Labdarúgás6,4 (13)Woking - Bury
FA-kupa, 1. forduló, új
17:00 Labdarúgás6,4 (13)Cambridge United - Sutton United
FA-kupa, 1. forduló, új
19:00 Jégkorong(élő) (premier)6 (2)Frölunda - Liberec
BL, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés
21:30 NFL(ismétlés)3 (9)Green Bay Packers - Detroit Lions
Alapszakasz, 9. játéknap
01:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO KC - Rosztov-Don
BL, nők, csoportmérkőzés
03:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)MOL-Pick Szeged - RN Löwen
BL, férfiak, csoportmérkőzés
05:00 Erős emberek(ismétlés)HSMA Stromgman Water Challenge, Balatonlelle
06:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)spanyol bajnokság, 11. forduló, összefoglaló
09:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO KC - Rosztov-Don
BL, nők, csoportmérkőzés
16:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Anthony Joshua - Kubrat Pulev
Profi gála, Cardiff
19:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Elverum - Schaffhausen
BL, férfiak, csoportmérkőzés
20:45 Kosárlabda(ismétlés)6,5 (2)Cleveland Cavaliers - Milwaukee Bucks
NBA, alapszakasz
22:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Barcelona - Sevilla
spanyol bajnokság, 11. forduló
00:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Real Madrid - Las Palmas
spanyol bajnokság, 11. forduló
02:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)spanyol bajnokság, 11. forduló, összefoglaló
04:00 VízilabdaSportműsor6 (3)Szolnoki Dózsa - Steaua
BL, nők, csoportmérkőzés, ism
06:00 Erős emberek(ismétlés)HSMA Stromgman Water Challenge, Balatonlelle
09:00 Póker(ismétlés) (27-26. rész)World Poker Tour Season XIV
10:00 Póker(ismétlés) (27-27. rész)World Poker Tour Season XIV
15:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Real Madrid - Las Palmas
spanyol bajnokság, 11. forduló
17:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)spanyol bajnokság, 11. forduló, összefoglaló
18:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Dinamo Bucuresti - Skjern
BL, férfiak, csoportmérkőzés
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Horvátország - Görögország
Vb-selejtező, playoff, 1. mérkőzés
02:15 NFL(élő) (premier)3 (9)Arizona Cardinals - Seattle Seahawks
Alapszakasz, 10. játéknap
09:00 VízilabdaSportműsor6 (3)Szolnoki Dózsa - Steaua
BL, nők, csoportmérkőzés, ism
15:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Észak-Írország - Svájc
Vb-selejtező, playoff, 1. mérkőzés
17:00 KosárlabdaSportműsor6,5 (2)Houston Rockets - Cleveland Cavaliers
NBA, alapszakasz, mai
19:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Vistal Gdynia - Nyköbing
BL, nők, csoportmérkőzés
21:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Anglia - Németország
Felkészülési mérkőzés, London
23:00 NFL(ismétlés)3 (9)Arizona Cardinals - Seattle Seahawks
Alapszakasz, 10. játéknap
02:15 Úszás(ismétlés)1. nap, Vk-verseny, Peking
06:00 Póker(ismétlés) (27-27. rész)World Poker Tour Season XIV
10:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Észak-Írország - Svájc
Vb-selejtező, playoff, 1. mérkőzés
12:30 Úszás(élő) (premier)2. nap, Vk-verseny, Peking
15:30 Karate(1. rész)Dream World Cup,, új
16:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Horvátország - Görögország
Vb-selejtező, playoff, 1. mérkőzés
18:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Svédország - Olaszország
Vb-selejtező, playoff, 1. mérkőzés
20:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)PPD Zagreb - Vardar Szkopje
BL, férfiak, csoportmérkőzés
21:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)FTC-Rail Cargo Hungaria - Vardar Szkopje
BL, nők, csoportmérkőzés
23:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Midtjylland - Győri Audi ETO KC
BL, nők, csoportmérkőzés
01:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)MOL-Pick Szeged - Nantes
BL, férfiak, csoportmérkőzés
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Dánia - Írország
Vb-selejtező, playoff, 1. mérkőzés
09:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)FTC-Rail Cargo Hungaria - Vardar Szkopje
BL, nők, csoportmérkőzés
11:15 Karate(ismétlés) (1. rész)Dream World Cup
11:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Dánia - Írország
Vb-selejtező, playoff, 1. mérkőzés
13:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Svédország - Olaszország
Vb-selejtező, playoff, 1. mérkőzés
15:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Észak-Írország - Svájc
Vb-selejtező, playoff, 1. mérkőzés
17:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Svájc - Észak-Írország
Vb-selejtező, playoff, visszavágó
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Görögország - Horvátország
Vb-selejtező, playoff, visszavágó
22:45 Kézilabda2 (6)Barcelona - RN Löwen
BL, férfiak, csoportmérkőzés, mai
02:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)PSG - Telekom Veszprém
BL, férfiak, csoportmérkőzés
04:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Barcelona - RN Löwen
BL, férfiak, csoportmérkőzés
06:00 Tánc(ismétlés)Danza-kupa, Budapest
09:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)PSG - Telekom Veszprém
BL, férfiak, csoportmérkőzés
15:00 NFL(ismétlés)3 (9)Buffalo Bills - New Orleans Saints
Alapszakasz, 10. játéknap
18:30 NFL(ismétlés)3 (9)Atlanta Falcons - Dallas Cowboys
Alapszakasz, 10. játéknap
22:00 UFCAnthony Pettis - Dustin Poirier, UFC Fight Night, Norfolk, mai