CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Meskov Breszt - Telekom-Veszprém
BL, férfiak, csoportmérkőzés
02:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)MOL-Pick Szeged - Celje
BL, férfiak, csoportmérkőzés
04:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO - Krim Ljubljana
BL, nők, csoportmérkőzés
08:30 Tenisz(élő) (premier)döntő, ATP500-as torna, Tokió, 7. nap
10:45 UFC(ismétlés)Habib Nurmagomedov - Conor McGregor
UFC 229, Las Vegas
13:30 Tenisz(élő) (premier)döntő, ATP500-as torna, Peking, 7. nap
15:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Metz - Larvik
BL, nők, csoportmérkőzés
16:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Skjern - PPD Zagreb
BL, férfiak, csoportmérkőzés
19:00 NFL(élő) (premier)3 (9)Alapszakasz, 5. játéknap
22:30 NFL(élő) (premier)3 (9)Alapszakasz, 5. játéknap
00:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Freiburg - Leverkusen
Bundesliga, 7. forduló
02:15 NFL(élő) (premier)3 (9)New Orleans Saints - Washington Redskins
Alapszakasz, 5. játéknap
09:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)CSM Bucuresti - FTC-Rail Cargo Hungaria
BL, nők, csoportmérkőzés
12:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)MOL-Pick Szeged - Celje
BL, férfiak, csoportmérkőzés
14:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Meskov Breszt - Telekom-Veszprém
BL, férfiak, csoportmérkőzés
17:00 Jégkorong(élő) (premier)6 (2)HC Pilsen - Banská Bystrica
Bajnokok Ligája, csoportmérkőzés
19:30 Germánia(ismétlés)Bundesliga-show, 1007
20:30 NFL(ismétlés)3 (9)New Orleans Saints - Washington Redskins
Alapszakasz, 5. játéknap
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Mönchengladbach
Bundesliga, 7. forduló
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Mainz - Hertha
Bundesliga, 7. forduló
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 7. forduló, összefoglaló
05:00 Germánia(ismétlés)Bundesliga-show, 1007
09:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)portugál bajnokság, 7. forduló, összefoglaló
10:15 Erős emberek(ismétlés)IHGF Sziklaemelő Nyílt Bajnokság, Nagyvázsony
12:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO - Krim Ljubljana
BL, nők, csoportmérkőzés
16:00 TeniszATP500-as torna, Tokió, összefoglaló, új
17:00 TeniszATP500-as torna, Peking, összefoglaló, új
18:00 Jégkorong(élő) (premier)6 (2)Kometa Brno - Zug
Bajnokok Ligája, csoportmérkőzés
20:30 Darts(ismétlés) (1. rész)8,8 (4)Az év legjobb meccsei
00:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)RN Löwen - Kristianstad
BL, férfiak, csoportmérkőzés
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Olaszország - Ukrajna
Felkészülési mérkőzés
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Hoffenheim - Eintracht Frankfurt
Bundesliga, 7. forduló
09:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Olaszország - Ukrajna
Felkészülési mérkőzés
13:00 Darts(ismétlés) (1. rész)8,8 (4)Az év legjobb meccsei
16:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Anthony Joshua - Alekszandr Povetkin
Profi gála, London, 1013
19:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)THW Kiel - Wetzlar
Bundesliga, 9. forduló
21:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Oroszország - Svédország
Nemzetek Ligája
00:00 Cselgáncs(élő) (premier)6 (2)1. nap, Grand Prix-verseny, Cancún
02:30 Europálya(ismétlés)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Oroszország - Svédország
Nemzetek Ligája
10:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Lengyelország - Portugália
Nemzetek Ligája, Chorzów
12:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Görögország - Magyarország
Nemzetek Ligája, Athén
14:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Szlovákia - Csehország
Nemzetek Ligája, Nagyszombat
17:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Norvégia - Szlovénia
Nemzetek Ligája, Oslo
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Írország - Dánia
Nemzetek Ligája, Dublin
22:45 Ökölvívás7,5 (2)Lewis Ritson - Francesco Patera
Profi gála, Newcastle