CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Telekom-Veszprém - Rhein-Neckar Löwen
BL, férfiak, csoportmérkőzés
02:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Kristianstad - Montpellier
BL, férfiak, csoportmérkőzés
03:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Rosztov-Don - Köbenhavn
BL, nők, csoportmérkőzés
09:15 Strandkézilabda(élő) (premier) (1. rész)Bajnokok Kupája, 4. nap, helyosztók
15:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Mönchengladbach - Düsseldorf
Bundesliga, 10. forduló
19:00 NFL(élő) (premier)3 (9)Baltimore Ravens - Pittsburgh Steelers
Alapszakasz, 9. játéknap
22:30 NFL(élő) (premier)3 (9)New Orleans Saints - Los Angeles Rams
Alapszakasz, 9. játéknap
02:15 NFL(élő) (premier)3 (9)New England Patriots - Green Bay Packers
Alapszakasz, 9. játéknap
06:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Freiburg
Bundesliga, 10. forduló
09:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Hertha BSC - RB Leipzig
Bundesliga, 10. forduló
12:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, magazin
13:30 NFL(ismétlés)3 (9)New Orleans Saints - Los Angeles Rams
Alapszakasz, 9. játéknap
17:00 NFL(ismétlés)3 (9)New England Patriots - Green Bay Packers
Alapszakasz, 9. játéknap
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Hamburg - 1. FC Köln
2. Bundesliga, 12. forduló
22:30 NFL(ismétlés)3 (9)Baltimore Ravens - Pittsburgh Steelers
Alapszakasz, 9. játéknap
02:15 NFL(élő) (premier)3 (9)Dallas Cowboys - Tennessee Titans
Alapszakasz, 9. játéknap
09:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)FTC-Rail Cargo Hungaria - Bietigheim
BL, nők, csoportmérkőzés
11:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO KC - Thüringer HC
BL, nők, csoportmérkőzés
13:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 10. forduló, összefoglaló
14:00 Tenisz(élő) (premier)1. mérkőzés, Next Gen ATP Finals, Milánó
16:00 Tenisz(élő) (premier)2. mérkőzés, Next Gen ATP Finals, Milánó
18:00 Jégkorong(élő) (premier)6 (2)Kometa Brno - Tappara Tampere
BL, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés
20:30 NFL(ismétlés)3 (9)Dallas Cowboys - Tennessee Titans
Alapszakasz, 9. játéknap
01:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Freiburg
Bundesliga, 10. forduló
03:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Hertha BSC - RB Leipzig
Bundesliga, 10. forduló
05:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, magazin
09:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Freiburg
Bundesliga, 10. forduló
12:00 Erős emberek(ismétlés)IHGF Sziklaemelő Nyílt Bajnokság, Nagyvázsony
13:00 UFC(ismétlés)The Ultimate Fighter 2018/2. széria/8
14:00 Tenisz(élő) (premier)1. mérkőzés, Next Gen ATP Finals, Milánó
16:00 Tenisz(élő) (premier)2. mérkőzés, Next Gen ATP Finals, Milánó
18:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 10. forduló, összefoglaló
19:30 Tenisz(élő) (premier)3. mérkőzés, Next Gen ATP Finals, Milánó
21:30 Tenisz(élő) (premier)4. mérkőzés, Next Gen ATP Finals, Milánó
01:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)RN Löwen - Montpellier
BL, férfiak, csoportmérkőzés
03:00 Darts(ismétlés) (3. rész)8,8 (4)Az év legjobb meccsei
06:30 Erős emberek(ismétlés)IHGF Sziklaemelő Nyílt Bajnokság, Nagyvázsony
09:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 10. forduló, összefoglaló
10:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, magazin
12:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)FTC-Rail Cargo Hungaria - Bietigheim
BL, nők, csoportmérkőzés
14:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO KC - Thüringer HC
BL, nők, csoportmérkőzés
17:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Dinamo Bucuresti - Ademar León
BL, férfiak, csoportmérkőzés
19:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Stuttgart - Magdeburg
Bundesliga, 12. forduló
20:45 Tenisz(élő) (premier)3. mérkőzés, Next Gen ATP Finals, Milánó
22:45 Tenisz(élő) (premier)4. mérkőzés, Next Gen ATP Finals, Milánó
02:15 NFL(élő) (premier)3 (9)Pittsburgh Steelers - Carolina Panthers
Alapszakasz, 10. játéknap
08:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)MOL Vidi FC - PAOK
Európa-liga, csoportkör, 4. forduló
11:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)összefoglaló, Európa-liga, 4. forduló
13:00 Cselgáncs(élő) (premier)6 (2)GP-verseny, Taskent, 1. nap
15:30 NFL(ismétlés)3 (9)Pittsburgh Steelers - Carolina Panthers
Alapszakasz, 10. játéknap
19:00 Tenisz(élő) (premier)1. elődöntő, Next Gen ATP Finals, Milánó
21:00 Tenisz(élő) (premier)2. elődöntő, Next Gen ATP Finals, Milánó
23:00 UFCThe Ultimate Fighter 2018/2. széria/9, új
00:00 NBA(ismétlés)Oklahoma City Thunder - Houston Rockets
NBA, alapszakasz
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Hannover - Wolfsburg
Bundesliga, 11. forduló
04:00 UFC(ismétlés)The Ultimate Fighter 2018/2. széria/8
05:00 UFC(ismétlés)The Ultimate Fighter 2018/2. széria/9
11:30 Europálya(ismétlés)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
13:00 Cselgáncs(élő) (premier)6 (2)GP-verseny, Taskent, 2. nap
15:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Düsseldorf - Hertha
Bundesliga, 11. forduló
17:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Dortmund - Bayern München
Bundesliga, 11. forduló
21:00 Ökölvívás(élő) (premier)7,5 (2)Olekszandr Uszik - Tony Bellew
Profi gála, Manchester