CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
01:00 UFC(ismétlés)The Countdown: a UFC 234 elé
02:30 Europálya(ismétlés)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
04:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Grundfos Tatabánya - Nexe Nasice
EHF-kupa, férfiak, csoportkör
11:00 NFL(ismétlés)3 (9)Super Bowl, Atlanta
15:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Dortmund - Hoffenheim
Bundesliga, 21. forduló
17:30 Póker(ismétlés) (35-2. rész)World Poker Tour Season XVI
18:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Bayern München - Schalke
Bundesliga, 21. forduló
20:30 Cselgáncs6 (2)Grand Slam-torna, Párizs, 1. nap, mai
23:00 NBAUtah Jazz - San Antonio Spurs
NBA, alapszakasz, mai
02:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Krim Ljubljana - FTC-Rail Cargo Hungaria
BL, nők, középdöntő
04:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO KC - Vipers Kristiansand
BL, nők, középdöntő
09:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO KC - Vipers Kristiansand
BL, nők, középdöntő
11:00 NBA(ismétlés)Utah Jazz - San Antonio Spurs
NBA, alapszakasz
13:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Schalke
Bundesliga, 21. forduló
15:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Werder Bremen - Augsburg
Bundesliga, 21. forduló
18:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Düsseldorf - VfB Stuttgart
Bundesliga, 21. forduló
20:00 Teniszdöntő, ATP250-es torna, Montpellier, mai
21:30 NBA(élő) (premier)Philadelphia 76ers - Los Angeles Lakers
NBA, alapszakasz
00:30 Cselgáncs6 (2)Grand Slam-torna, Párizs, 1. nap, mai
02:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Siófok KC - Metzingen
EHF-kupa, nők, csoportkör
04:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, magazin
05:30 Karate(ismétlés)Championship 2
09:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Schalke
Bundesliga, 21. forduló
12:30 Tenisz(élő) (premier)1. nap, 1. mérkőzés, ATP500-as torna, Rotterdam
14:30 Tenisz(élő) (premier)1. nap, 2. mérkőzés, ATP500-as torna, Rotterdam
16:30 NBA(ismétlés)Philadelphia 76ers - Los Angeles Lakers
NBA, alapszakasz
19:30 Tenisz(élő) (premier)1. nap, 3. mérkőzés, ATP500-as torna, Rotterdam
21:30 Tenisz(élő) (premier)1. nap, 4. mérkőzés, ATP500-as torna, Rotterdam
00:00 Labdarúgás6,4 (13)Feirense - Sporting CP
portugál bajnokság, 21. forduló, új
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Schalke
Bundesliga, 21. forduló
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Hamburg - Dynamo Dresden
2. Bundesliga, 21. forduló
06:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Telekom Veszprém - Barcelona
BL, férfiak, csoportkör
11:00 Tenisz(élő) (premier)2. nap, 1. mérkőzés, ATP500-as torna, Rotterdam
13:00 Tenisz(élő) (premier)2. nap, 2. mérkőzés, ATP500-as torna, Rotterdam
15:00 Tenisz(élő) (premier)2. nap, 3. mérkőzés, ATP500-as torna, Rotterdam
17:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 21. forduló, összefoglaló
18:30 Germánia(ismétlés)Bundesliga-show, 1021
19:30 Tenisz(élő) (premier)2. nap, 4. mérkőzés, ATP500-as torna, Rotterdam
21:30 Tenisz(élő) (premier)2. nap, 5. mérkőzés, ATP500-as torna, Rotterdam
00:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO KC - Vipers Kristiansand
BL, nők, középdöntő
02:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Celje - MOL-Pick Szeged
BL, férfiak, csoportkör
10:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 21. forduló, összefoglaló
11:00 Tenisz(élő) (premier)3. nap, 1. mérkőzés, ATP500-as torna, Rotterdam
13:00 Tenisz(élő) (premier)3. nap, 2. mérkőzés, ATP500-as torna, Rotterdam
15:00 Tenisz(élő) (premier)3. nap, 3. mérkőzés, ATP500-as torna, Rotterdam
17:30 UFC(ismétlés)Unleashed: 2018 feltörekvő csillagai
18:30 Póker(ismétlés) (35-2. rész)World Poker Tour Season XVI
19:30 Tenisz(élő) (premier)3. nap, 4. mérkőzés, ATP500-as torna, Rotterdam
21:30 Tenisz(élő) (premier)3. nap, 5. mérkőzés, ATP500-as torna, Rotterdam
00:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Flensburg - Celje
BL, férfiak, csoportkör
02:00 UFC(ismétlés)Robert Whittaker - Kelvin Gastelum
UFC 234, Melbourne
05:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 21. forduló, összefoglaló
06:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, magazin
11:00 Tenisz(élő) (premier)1. nyolcaddöntő, ATP500-as torna, Rotterdam
13:00 Tenisz(élő) (premier)2. nyolcaddöntő, ATP500-as torna, Rotterdam
15:00 Tenisz(élő) (premier)3. nyolcaddöntő, ATP500-as torna, Rotterdam
17:00 Jégkorong(élő) (premier)6 (2)Nyeftehimik - Szibir
KHL, alapszakasz
20:00 Darts(élő) (premier)8,8 (4)Premier League, 2. állomás, Glasgow
23:30 Tenisz4. nyolcaddöntő, ATP500-as torna, Rotterdam, mai
03:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Balatonfüred - Füchse Berlin
EHF-kupa, férfiak, csoportkör
08:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, 1. mérkőzés
11:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)összefoglaló, Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, 1. mérkőzések
12:30 Tenisz(élő) (premier)1. negyeddöntő, ATP500-as torna, Rotterdam
14:30 Tenisz(élő) (premier)2. negyeddöntő, ATP500-as torna, Rotterdam
17:30 UFCUnleashed: nehézsúlyú csaták, új
18:30 Póker(35-3. rész)World Poker Tour Season XVI, új
19:30 Tenisz(élő) (premier)3. negyeddöntő, ATP500-as torna, Rotterdam
21:30 Tenisz(élő) (premier)4. negyeddöntő, ATP500-as torna, Rotterdam
23:30 NBA(ismétlés)New Orleans Pelicans - Oklahoma City Thunder
NBA, alapszakasz