CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
01:00 Tenisz(élő) (premier)1. elődöntő, ATP500-as torna, Washington, 6. nap
03:00 Tenisz(élő) (premier)2. elődöntő, ATP500-as torna, Washington, 6. nap
05:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Nemzetek Ligája, idényösszefoglaló
09:30 NFL(ismétlés)3 (9)Denver Broncos - Atlanta Falcons
Előszezon, Hall of Fame-mérkőzés
13:00 Póker(ismétlés) (27. rész)World Poker Tour Season XVI
14:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Nemzetek Ligája, idényösszefoglaló
15:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Borussia Dortmund - Bayern München
Német Szuperkupa
18:00 UFCColby Covington - Robbie Lawler
UFC Fight Night, Newark, mai
21:00 Golf(élő) (premier)4. nap, Wyndham Championship, Greensboro
00:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Sporting - Telekom Veszprém
BL, férfiak, nyolcaddöntő, 1…
02:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Telekom Veszprém - Sporting
BL, férfiak, nyolcaddöntő, visszavágó
04:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)MOL-Pick Szeged - Wisla Plock
BL, férfiak, nyolcaddöntő, visszavágó
06:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Nemzetek Ligája, idényösszefoglaló
11:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga 2, 2. forduló
14:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Dillian Whyte - Oscar Rivas
Profi gála, London
17:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Dortmund - Bayern München
Bundesliga, 11. forduló
19:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Borussia Dortmund
Bundesliga, 28. forduló
21:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Borussia Dortmund - Bayern München
Német Szuperkupa
02:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Siófok - Viborg
EHF-kupa, nők, elődöntő, első mérkőzés
04:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)FTC-Rail Cargo Hungaria - Rosztov-Don
BL, nők, negyeddöntő…
06:00 Labdarúgás6,4 (13)Borussia Dortmund - Bayern München
Német Szuperkupa, ism
10:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Nemzetek Ligája, idényösszefoglaló
12:30 Erős emberek(ismétlés)Ultimate Strongman U105 csapat-vb, Lenti
14:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Derek Chisora - Senad Gashi
Profi gála, Liverpool
17:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Mönchengladbach - Bayern München
Bundesliga, 24. forduló
19:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Wolfsburg
Bundesliga, 25. forduló
21:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Eintracht Frankfurt
Bundesliga, 34. forduló
00:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Odense - Győri Audi ETO KC
BL, nők, negyeddöntő, első mérkőzés
02:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Rosztov-Don - FTC-Rail Cargo Hungaria
BL, nők, negyeddöntő…
04:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO KC - Odense
BL, nők, negyeddöntő, visszavágó
06:00 Tenisz(ismétlés)ATP500-as torna, Washington, összefoglaló
09:15 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Dillian Whyte - Oscar Rivas
Profi gála, London
13:00 Póker(ismétlés) (27. rész)World Poker Tour Season XVI
14:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Leverkusen - Dortmund
Bundesliga, 6. forduló
16:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Borussia Dortmund - Hannover
Bundesliga, 19. forduló
18:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Dortmund - Leverkusen
Bundesliga, 23. forduló
20:00 Golf(élő) (premier)1. nap, The Northern Trust, Jersey City
00:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Flensburg - Telekom Veszprém
BL, férfiak, negyeddöntő, 1…
02:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Vardar Szkopje - MOL-Pick Szeged
BL, férfiak, negyeddöntő, 1…
04:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Telekom Veszprém - Flensburg
BL, férfiak, negyeddöntő, visszavágó
11:00 Darts(élő) (premier)8,8 (4)1. nap, World Series of Darts, Brisbane Masters, Brisbane
16:00 Erős emberek(ismétlés)Ultimate Strongman U105 csapat-vb, Lenti
17:00 Strandröplabda(élő) (premier)Női negyeddöntők, Európa-bajnokság, Moszkva
21:30 Póker(ismétlés) (26. rész)World Poker Tour Season XVI
22:30 Póker(ismétlés) (27. rész)World Poker Tour Season XVI
23:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Uerdingen - Borussia Dortmund
Német Kupa, 1. forduló
02:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Esbjerg - Siófok
EHF-kupa, nők, döntő, 1. mérkőzés
04:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)MOL-Pick Szeged - Vardar Szkopje
BL, férfiak, negyeddöntő…
10:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, idénybeharangozó
11:00 Darts(élő) (premier)8,8 (4)2. nap, World Series of Darts, Brisbane Masters, Brisbane
16:00 Strandröplabda(élő) (premier)Női helyosztók, férfi negyeddöntők, Európa-bajnokság, Moszkva
20:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Gil Vicente - FC Porto
portugál bajnokság, 1. forduló
22:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Benfica - Pacos Ferreira
portugál bajnokság, 1. forduló