CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Mainz - Bayern München
Bundesliga, 20. forduló
02:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 20. forduló, összefoglaló
03:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)portugál bajnokság, 19. forduló, összefoglaló
04:30 UFC(ismétlés)Unleashed: 2019 emelkedő csillagai
06:00 UFC(ismétlés)Unleashed: 2019 emelkedő csillagai
09:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Mainz - Bayern München
Bundesliga, 20. forduló
11:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 20. forduló, összefoglaló
12:45 Germánia(ismétlés)Bundesliga-show, 1021
14:45 NFL(ismétlés)3 (9)Super Bowl, Miami
18:45 Jégkorong(élő) (premier)6 (2)Mountfield HK - Frölunda
Bajnokok Ligája, döntő
21:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Granada - Valencia
Spanyol Kupa, negyeddöntő
23:00 UFC(ismétlés)Conor McGregor - Donald Cowboy Cerrone
UFC 246, Las Vegas
01:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Eintracht Frankfurt - RB Leipzig
Német Kupa, nyolcaddöntő
03:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Werder Bremen - Dortmund
Német Kupa, nyolcaddöntő
06:00 Germánia(ismétlés)Bundesliga-show, 1021
09:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Eintracht Frankfurt - RB Leipzig
Német Kupa, nyolcaddöntő
11:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Werder Bremen - Dortmund
Német Kupa, nyolcaddöntő
14:15 Tenisz(élő) (premier)1. mérkőzés, ATP250-es torna, Montpellier
16:00 Tenisz(élő) (premier)2. mérkőzés, ATP250-es torna, Montpellier
18:00 UFC(ismétlés)Unleashed: 2019 emelkedő csillagai
19:00 Vízilabda(élő) (premier)6 (3)Szolnoki Dózsa - Spandau
Bajnokok Ligája, csoportkör
21:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Mirandés - Villarreal
Spanyol Kupa, negyeddöntő
23:00 Tenisz(élő) (premier)1. mérkőzés, ATP250-es torna, Córdoba
01:00 Tenisz(élő) (premier)2. mérkőzés, ATP250-es torna, Córdoba
03:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Hoffenheim
Német Kupa, nyolcaddöntő
09:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Leverkusen - VfB Stuttgart
Német Kupa, nyolcaddöntő
11:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Hoffenheim
Német Kupa, nyolcaddöntő
14:15 Tenisz(élő) (premier)1. mérkőzés, ATP250-es torna, Montpellier
16:00 Tenisz(élő) (premier)2. mérkőzés, ATP250-es torna, Montpellier
18:00 Póker(ismétlés) (13. rész)ESPN WSOP 2019
19:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Real Madrid - Real Sociedad
Spanyol Kupa, negyeddöntő
21:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Athletic Bilbao - Barcelona
Spanyol Kupa, negyeddöntő
23:00 Kézilabda2 (6)Magdeburg - Hannover
Bundesliga, 22. forduló, mai
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 20. forduló, összefoglaló
03:00 UFC(ismétlés)Conor McGregor - Donald Cowboy Cerrone
UFC 246, Las Vegas
06:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Hoffenheim
Német Kupa, nyolcaddöntő
12:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Magdeburg - Hannover
Bundesliga, 22. forduló
14:00 Tenisz(élő) (premier)1. negyeddöntő, ATP250-es torna, Montpellier
16:00 Tenisz(élő) (premier)2. negyeddöntő, ATP250-es torna, Montpellier
18:30 Póker(14. rész)ESPN WSOP 2019, új
19:30 Tenisz(élő) (premier)1. negyeddöntő, ATP250-es torna, Córdoba
21:30 Tenisz(élő) (premier)2. negyeddöntő, ATP250-es torna, Córdoba
23:30 Tenisz(élő) (premier)3. negyeddöntő, ATP250-es torna, Córdoba
01:30 Tenisz(élő) (premier)4. negyeddöntő, ATP250-es torna, Córdoba
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Eintracht Frankfurt - Augsburg
Bundesliga, 21. forduló
10:00 Póker(ismétlés) (14. rész)ESPN WSOP 2019
12:00 UFC(ismétlés)Jon Jones - Thiago Santos
UFC 239, Las Vegas
15:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Hertha BSC - Mainz
Bundesliga, 21. forduló
17:30 Darts(ismétlés) (4. rész)8,8 (4)Dartsmagazin
18:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Leverkusen - Dortmund
Bundesliga, 21. forduló
20:30 TeniszATP250-es torna, Montpellier döntő, mai
21:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)FC Porto - Benfica
portugál bajnokság, 20. forduló
23:30 Tenisz(élő) (premier)1. elődöntő, ATP250-es torna, Córdoba
01:00 Tenisz(élő) (premier)2. elődöntő, ATP250-es torna, Córdoba
04:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Valcea - Győri Audi ETO KC
BL, nők, középdöntő, 3. forduló
09:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)FC Porto - Telekom Veszprém
BL, férfiak, csoportkör
12:00 UFC(ismétlés)Jon Jones - Dominick Reyes
UFC 247, Houston
15:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Mönchengladbach - 1. FC Köln
Bundesliga, 21. forduló
17:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Bayern München - RB Leipzig
Bundesliga, 21. forduló
20:15 Teniszdöntő, ATP250-es torna, Montpellier, mai
21:30 NBA(élő) (premier)Oklahoma City Thunder - Boston Celtics
NBA, alapszakasz
00:30 Labdarúgás6,4 (13)Sporting - Portimonense
portugál bajnokság, 20. forduló, mai
02:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Siófok - Magura Cisnadie
EHF-kupa, nők, csoportkör, 6. forduló
04:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Érd - Bistrita-Nasaud
EHF-kupa, nők, csoportkör, 6. forduló
09:00 Darts(ismétlés) (4. rész)8,8 (4)Dartsmagazin
10:00 UFC(ismétlés)Unleashed: 2019 emelkedő csillagai
11:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Leverkusen - Dortmund
Bundesliga, 21. forduló
14:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - RB Leipzig
Bundesliga, 21. forduló
16:30 Darts(ismétlés)8,8 (4)Premier League, 1. állomás, Aberdeen
20:00 UFC(ismétlés)Jon Jones - Dominick Reyes
UFC 247, Houston
23:00 NBA(ismétlés)Oklahoma City Thunder - Boston Celtics
NBA, alapszakasz