CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:30 Labdarúgás6,4 (13)Anglia - Spanyolország
Spanyolország legjobb meccsei 2018…
02:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)MOL-Pick Szeged - Orosháza
felkészülési mérkőzés, Szeged
06:30 Alley-Oop(ismétlés)6,5 (2)A TV NBA-magazinja, 2020/8
09:15 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Jermall Charlo - Dennis Hogan
Profi gála, New York
12:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Terence Crawford - Egidijus Kavaliauskas
Profi gála, New York
19:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Sevilla - Manchester United
Európa-liga, elődöntő
22:00 MLB(élő) (premier)Los Angeles Angels - San Francisco Giants
Alapszakasz
01:30 Labdarúgás6,4 (13)Spanyolország - Horvátország
Spanyolország legjobb meccsei…
04:00 Póker(ismétlés)World Poker Tour, XVII/A évad, 24/13
05:00 Póker(ismétlés)World Poker Tour, XVII/A évad, 24/14
14:45 Alley-Oop(ismétlés)6,5 (2)A TV NBA-magazinja, 2020/8
16:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Sevilla - Manchester United
Európa-liga, elődöntő
19:00 UFC(ismétlés)Stipe Miocic - Daniel Cormier III
UFC 252
22:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)MOL-Pick Szeged - Orosháza
felkészülési mérkőzés, Szeged
00:15 Labdarúgás6,4 (13)Spanyolország - Svédország
Spanyolország legjobb meccsei 2018…
02:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)MOL-Pick Szeged - Celje
BL-klasszikus, férfiak, 2019-2020
04:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Telekom Veszprém - Vardar Szkopje
BL-klasszikus, férfiak…
09:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Sevilla - Roma
Európa-liga, nyolcaddöntő
13:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Klopp első sikerei: a Mainz felemelkedés
14:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Manchester United - FC Köbenhavn
Európa-liga, negyeddöntő
17:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Sevilla - Manchester United
Európa-liga, elődöntő
20:00 MLB(élő) (premier)Chicago White Sox - Detroit Tigers
Alapszakasz
23:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Ajax - Wolfsberg
felkészülési mérkőzés