CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:00 Darts(ismétlés)8,8 (4)elődöntők, döntő, World Cup of Darts, Salzburg
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)RB Leipzig - Freiburg
Bundesliga, 7. forduló
09:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 7. forduló
10:45 Germánia(ismétlés)Bundesliga-show, 1008
15:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO KC - Borussia Dortmund
Bajnokok Ligája, nők…
19:00 Jégkorong(élő) (premier)6 (2)Lulea - Frölunda
svéd bajnokság, alapszakasz
21:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Borussia Dortmund - Bayern München
Bundesliga, 7. forduló
23:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 7. forduló
00:30 Germánia(ismétlés)Bundesliga-show, 1008
01:45 Snooker(ismétlés) (2. rész)7 (2)döntő, Champion of Champions, Milton Keynes
09:15 Póker(ismétlés) (10-2. rész)Triton Poker
10:15 Póker(ismétlés) (10-3. rész)Triton Poker
12:45 Erős emberek(ismétlés)HSMA Herkules-liga döntő, Tiszaföldvár
16:00 Ökölvívás(ismétlés) (1. rész)7,5 (2)Tyson-klasszikusok
Tyson - Michael Johnson, Tyson - Mike Jameson…
18:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Törökország - Horvátország
felkészülési mérkőzés, Isztambul
20:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Németország - Csehország
felkészülési mérkőzés, Lipcse
22:45 Labdarúgás6,4 (13)Olaszország - Észtország
felkészülési mérkőzés, Benevento…
01:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Románia - Fehéroroszország
felkészülési mérkőzés, Ploiesti
03:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Hollandia - Spanyolország
felkészülési mérkőzés, Amszterdam
05:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)felkészülési mérkőzések, összefoglaló
09:15 Ökölvívás(ismétlés) (1. rész)7,5 (2)Tyson-klasszikusok
Tyson - Michael Johnson, Tyson - Mike Jameson…
12:45 Póker(ismétlés) (10-3. rész)Triton Poker
15:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Olaszország - Észtország
felkészülési mérkőzés, Benevento
17:00 Labdarúgás6,4 (13)Belgium - Svájc
felkészülési mérkőzés, Brüsszel, új
19:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO KC - Borussia Dortmund
Bajnokok Ligája, nők…
20:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Észak-Írország - Szlovákia
Eb-pótselejtező, Belfast
22:45 Erős emberek(ismétlés)HSMA Herkules-liga döntő, Tiszaföldvár
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Grúzia - Észak-Macedónia
Eb-pótselejtező, Tbiliszi
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Szerbia - Skócia
Eb-pótselejtező, Belgrád
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Dánia - Svédország
felkészülési mérkőzés, Koppenhága
09:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Magyarország - Izland
Eb-pótselejtező, Budapest
12:15 Darts(ismétlés)8,8 (4)elődöntők, döntő, World Cup of Darts, Salzburg
16:00 Labdarúgás6,4 (13)Moldova - Oroszország
felkészülési mérkőzés, Chisinau, mai
18:30 Labdarúgás6,4 (13)Anglia - Írország
felkészülési mérkőzés, London, mai
20:30 Póker(10-4. rész)Triton Poker, új
21:30 Ökölvívás(ismétlés) (2. rész)7,5 (2)Tyson-klasszikusok
Tyson - James Quick” Tillis, Tyson - Trevor…
23:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Devin Haney - Yuriorkis Gamboa
Profi gála, Hollywood
02:30 UFC(ismétlés)UFC Fight Night, Las Vegas
10:00 Darts(ismétlés)8,8 (4)Dartsmagazin, 2020/november
12:45 Ökölvívás(ismétlés) (2. rész)7,5 (2)Tyson-klasszikusok
Tyson - James Quick” Tillis, Tyson - Trevor…
17:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Azerbajdzsán - Montenegró
Nemzetek Ligája, csoportmérkőzés…
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Svájc - Spanyolország
Nemzetek Ligája, csoportmérkőzés, Bázel
22:45 Labdarúgás6,4 (13)Németország - Ukrajna
Nemzetek Ligája, csoportmérkőzés, Lipcse…
00:45 Labdarúgás6,4 (13)Lettország - Feröer
Nemzetek Ligája, csoportmérkőzés, mai
02:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Podravka Koprivnica - Brest
Bajnokok Ligája, nők, csoportkör
04:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Baník Most - Vác
EHL, nők, selejtező, 1. mérkőzés
09:00 Labdarúgás6,4 (13)Málta - Andorra
Nemzetek Ligája, csoportmérkőzés, TaQali…
16:00 Labdarúgás6,4 (13)Szlovákia - Skócia
Nemzetek Ligája, csoportmérkőzés, Nagyszombat…
17:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Törökország - Oroszország
Nemzetek Ligája, csoportmérkőzés…
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Olaszország - Lengyelország
Nemzetek Ligája, csoportmérkőzés…
22:45 Labdarúgás6,4 (13)Hollandia - Bosznia-Hercegovina
Nemzetek Ligája, csoportmérkőzés…
00:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Bietigheim - FTC-Rail Cargo Hungaria
Bajnokok Ligája, nők…
02:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Odense - CSZKA Moszkva
Bajnokok Ligája, nők, csoportkör
09:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Belgium - Anglia
Nemzetek Ligája, csoportmérkőzés, Brüsszel
12:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Bietigheim - FTC-Rail Cargo Hungaria
Bajnokok Ligája, nők…
14:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Odense - CSZKA Moszkva
Bajnokok Ligája, nők, csoportkör
16:00 Labdarúgás6,4 (13)Észak-Macedónia - Észtország
Nemzetek Ligája, csoportmérkőzés…
18:00 Labdarúgás6,4 (13)Dánia - Izland
Nemzetek Ligája, csoportmérkőzés, Koppenhága…
20:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Magyarország - Szerbia
Nemzetek Ligája, csoportmérkőzés, Budapest
22:00 Ökölvívás7,5 (2)Amilcar Vidal - Edward Ortíz
Profi gála, Los Angeles, új