CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Magyarország - Törökország
Nemzetek Ligája, csoportmérkőzés
02:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)THW Kiel - Barcelona
Bajnokok Ligája, férfiak, csoportkör
05:00 UFC(ismétlés)Countdown: a UFC 255 elé
09:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Anglia - Izland
Nemzetek Ligája, csoportmérkőzés
12:00 Darts(ismétlés)8,8 (4)Dartsmagazin, 2020/november
13:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Aalborg - Telekom Veszprém
Bajnokok Ligája, férfiak, csoportkör
15:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Magyarország - Törökország
Nemzetek Ligája, csoportmérkőzés
18:00 UFC(ismétlés)Countdown: a UFC 255 elé
19:00 Póker(10-5. rész)Triton Poker, új
20:00 Darts(élő) (premier)8,8 (4)nyolcaddöntők, 1. nap, Grand Slam of Darts, Coventry
00:30 Europálya(ismétlés)A TV nemzetközi futballmagazinja
02:00 Ökölvívás(ismétlés) (2. rész)7,5 (2)Tyson-klasszikusok
Tyson - James Quick” Tillis, Tyson - Trevor…
04:00 Ökölvívás(ismétlés) (3. rész)7,5 (2)Tyson-klasszikusok
Tyson - Larry Holmes, Tyson - Frank Bruno…
06:30 Póker(ismétlés) (10-5. rész)Triton Poker
13:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Düsseldorf - Sandhausen
2. Bundesliga, 8. forduló
15:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Bayern München - Werder Bremen
Bundesliga, 8. forduló
18:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Eintracht Frankfurt - RB Leipzig
Bundesliga, 8. forduló
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Hertha BSC - Borussia Dortmund
Bundesliga, 8. forduló
22:30 Ökölvívás(élő) (premier)7,5 (2)Conor Benn - Sebastian Formella
Profi gála, London
02:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Krim Mercator Ljubljana - FTC-Rail Cargo Hungaria
Bajnokok…
04:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO KC - Buducsnoszt
Bajnokok Ligája, nők, csoportkör
06:00 Europálya(ismétlés)A TV nemzetközi futballmagazinja
09:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Krim Mercator Ljubljana - FTC-Rail Cargo Hungaria
Bajnokok…
11:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO KC - Buducsnoszt
Bajnokok Ligája, nők, csoportkör
14:00 Darts(élő) (premier) (1. rész)8,8 (4)negyeddöntők, Grand Slam of Darts, Coventry
18:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)1. FC Köln - Union Berlin
Bundesliga, 8. forduló
20:00 Labdarúgás6,4 (13)Freiburg - Mainz
Bundesliga, 8. forduló, mai
22:00 UFC(ismétlés)Deiveson Figueiredo - Alex Perez
UFC 255
01:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)DVSC-Schaffler - Kastamonu
EHL, nők, selejtező, 3. forduló…
02:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Vác - Baník Most
EHL, nők, selejtező, 3. forduló, visszavágó
09:45 Darts(ismétlés) (2. rész)8,8 (4)negyeaddöntők, Grand Slam of Darts, Coventry
14:30 UFC(ismétlés)Deiveson Figueiredo - Alex Perez
UFC 255
17:30 Jégkorong(élő) (premier)6 (2)CSZKA Moszkva - Szibir
KHL, alapszakasz
20:00 Darts(élő) (premier)8,8 (4)elődöntők, Grand Slam of Darts, Coventry
00:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Krim Mercator Ljubljana - FTC-Rail Cargo Hungaria
Bajnokok…
01:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO KC - Buducsnoszt
Bajnokok Ligája, nők, csoportkör
05:00 Póker(ismétlés) (10-5. rész)Triton Poker
06:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 8. forduló
09:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO KC - Buducsnoszt
Bajnokok Ligája, nők, csoportkör
12:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Krim Mercator Ljubljana - FTC-Rail Cargo Hungaria
Bajnokok…
14:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Spal - Monza
Olasz Kupa, 4. forduló
16:30 Póker(ismétlés) (10-5. rész)Triton Poker
18:00 Germánia(ismétlés)Bundesliga-show, 1009
19:00 Darts(élő) (premier)8,8 (4)döntő, Grand Slam of Darts, Coventry
23:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Alingsas - Magdeburg
EHL, férfiak, csoportkör
01:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Wisla Plock - Ademar León
EHL, férfiak, csoportkör
03:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Conor Benn - Sebastian Formella
Profi gála, London
09:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Krim Mercator Ljubljana - FTC-Rail Cargo Hungaria
Bajnokok…
12:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Toulouse - Ademar León
EHL, férfiak, csoportkör
14:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)török bajnokság, 9. forduló
15:00 Jégkorong(élő) (premier)6 (2)Metalurg - Ak Barsz
KHL, alapszakasz
17:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Udinese - Fiorentina
Olasz Kupa, 4. forduló
19:30 Labdarúgás6,4 (13)Cagliari - Verona
Olasz Kupa, 4. forduló, mai
21:30 Labdarúgás6,4 (13)Bologna - Spezia
Olasz Kupa, 4. forduló, mai
23:30 UFCMain Event: Jones - Reyes
új
01:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Telekom Veszprém - Aalborg
Bajnokok Ligája, férfiak, csoportkör
03:00 Darts(ismétlés)8,8 (4)döntő, Grand Slam of Darts, Coventry
09:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Telekom Veszprém - Aalborg
Bajnokok Ligája, férfiak, csoportkör
12:45 Küzdősportok(ismétlés)K1 Superfight Series Hungary, 6. gála
14:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Torino - Virtus Entella
Olasz Kupa, 4. forduló
17:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Sampdoria - Genoa
Olasz Kupa, 4. forduló
19:00 UFC(ismétlés)Main Event: Jones - Reyes
20:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)A CFR Cluj - Roma elé
Európa-liga, csoportkör, 4. forduló
20:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)CFR Cluj - Roma
Európa-liga, csoportkör, 4. forduló
23:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)összefoglaló, Európa-liga, 4. forduló