CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
01:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Rayo Vallecano - Barcelona
Spanyol Kupa, nyolcaddöntő
03:00 UFC(ismétlés)UFC Fight Night, Abu Dzabi
09:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Rayo Vallecano - Barcelona
Spanyol Kupa, nyolcaddöntő
12:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO KC - Brest
Bajnokok Ligája, nők, csoportkör
14:15 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Olekszandr Uszik - Dereck Chisora
Profi gála
16:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Atalanta - Lazio
Olasz Kupa, negyeddöntő
18:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Juventus - Spal
Olasz Kupa, negyeddöntő
21:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Napoli - Spezia
Olasz Kupa, negyeddöntő
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Navalcarnero - Granada
Spanyol Kupa, nyolcaddöntő
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Spanyol Kupa, nyolcaddöntő
04:00 Póker(ismétlés) (10-9. rész)Triton Poker
05:00 Póker(ismétlés) (10-10. rész)Triton Poker
12:00 Autósport(ismétlés) (1-2. rész)The Next Michelisz
13:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Internazionale - Milan
Olasz Kupa, negyeddöntő
15:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Juventus - Spal
Olasz Kupa, negyeddöntő
17:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Gaziantep - Galatasaray
török bajnokság, 22. forduló
19:00 Póker(ismétlés) (10-10. rész)Triton Poker
20:00 NBA(ismétlés)Houston Rockets - Portland TrailBlazers
NBA, alapszakasz
23:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Buducsnoszt Podgorica - Győri Audi ETO KC
Bajnokok Ligája…
01:00 Europálya(ismétlés)A TV nemzetközi futballmagazinja
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)VfB Stuttgart - Mainz
Bundesliga, 19. forduló
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Rayo Vallecano - Barcelona
Spanyol Kupa, nyolcaddöntő
06:30 Autósport(ismétlés) (1-2. rész)The Next Michelisz
13:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Buducsnoszt Podgorica - Győri Audi ETO KC
Bajnokok Ligája…
15:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Eintracht Frankfurt - Hertha BSC
Bundesliga, 19. forduló
18:00 Jégkorong(élő) (premier)6 (2)Färjestad - Örebro
svéd bajnokság
20:15 UFCDustin Poirier - Conor McGregor
UFC 257, Abu Dzabi, A 01…
23:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Hoffenheim
Bundesliga, 19. forduló
01:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)RB Leipzig - Bayer Leverkusen
Bundesliga, 19. forduló
03:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Buducsnoszt Podgorica - Győri Audi ETO KC
Bajnokok Ligája…
10:00 Alley-Oop(ismétlés)6,5 (2)A TV NBA-magazinja, 2021/4
11:00 NBA(ismétlés)Boston Celtics - Los Angeles Lakers
NBA, alapszakasz
14:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)CSZKA Moszkva - Podravka Koprivnica
Bajnokok Ligája, nők…
17:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Besiktas - Trabzonspor
török bajnokság, 22. forduló
19:00 UFC(ismétlés)UFC Fight Night, Abu Dzabi
22:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)1. FC Köln - Arminia Bielefeld
Bundesliga, 19. forduló
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Wolfsburg - Freiburg
Bundesliga, 19. forduló
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Hoffenheim
Bundesliga, 19. forduló
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)RB Leipzig - Bayer Leverkusen
Bundesliga, 19. forduló
08:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Buducsnoszt Podgorica - Győri Audi ETO KC
Bajnokok Ligája…
13:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bayern München - Hoffenheim
Bundesliga, 19. forduló
15:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)RB Leipzig - Bayer Leverkusen
Bundesliga, 19. forduló
17:30 Jégkorong(élő) (premier)6 (2)Dinamo Moszkva - SZKA
KHL, alapszakasz
20:00 UFCDustin Poirier - Conor McGregor
UFC 257, Abu Dzabi, A 01…
23:00 NBA(ismétlés)Denver Nuggets - Utah Jazz
NBA, alapszakasz
02:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Vipers Kristiansand - FTC-Rail Cargo Hungaria
Bajnokok Ligája…
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 19. forduló
05:00 Germánia(ismétlés)Bundesliga-show, 1106
11:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Vipers Kristiansand - FTC-Rail Cargo Hungaria
Bajnokok Ligája…
14:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Buducsnoszt Podgorica - Győri Audi ETO KC
Bajnokok Ligája…
17:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Galatasaray - Basaksehirspor
török bajnokság, 23. forduló
19:00 Labdarúgás6,4 (13)török bajnokság, 22. forduló, új
19:45 Truck RaceE-sport bajnokság, 1. futam, Hungaroring, új
20:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Internazionale - Juventus
Olasz Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés
22:45 Labdarúgás6,4 (13)Almeria - Sevilla
Spanyol Kupa, negyeddöntő, mai
01:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Dortmund - Padeborn
Német Kupa, nyolcaddöntő
04:00 Alley-Oop(ismétlés)6,5 (2)A TV NBA-magazinja, 2021/4
09:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Essen - Leverkusen
Német Kupa, nyolcaddöntő
11:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Dortmund - Padeborn
Német Kupa, nyolcaddöntő
14:15 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Olekszandr Uszik - Dereck Chisora
Profi gála
16:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Almeria - Sevilla
Spanyol Kupa, negyeddöntő
18:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Metz - Vipers Kristiansand
BL, nők, csoportkör
20:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Napoli - Atalanta
Olasz Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés
22:45 Labdarúgás6,4 (13)Levante - Villarreal
Spanyol Kupa, negyeddöntő, mai