CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
01:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Montpellier - Schaffhausen
Európa-liga, férfiak, nyolcaddöntő, 1…
03:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Sporting - Wisla Plock
Európa-liga, férfiak, nyolcaddöntő, 1…
10:15 Alley-Oop(ismétlés)6,5 (2)A TV NBA-magazinja, 2021/11
12:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)A vb-selejtezők elé
14:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Montpellier - Schaffhausen
Európa-liga, férfiak, nyolcaddöntő, 1…
16:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Sporting - Wisla Plock
Európa-liga, férfiak, nyolcaddöntő, 1…
17:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Fehéroroszország - Honduras
Felkészülési mérkőzés, Zsogyino
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Portugália - Azerbajdzsán
Vb-selejtező, Lisszabon
22:45 Labdarúgás6,4 (13)Belgium - Wales
Vb-selejtező, Leeuven, mai
01:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Törökország - Hollandia
Vb-selejtező, Isztambul
03:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Franciaország - Ukrajna
Vb-selejtező, Saint-Denis
05:00 Truck Race(ismétlés)E-sport bajnokság, 4. futam, Jarama
06:30 Alley-Oop(ismétlés)6,5 (2)A TV NBA-magazinja, 2021/11
09:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Franciaország - Ukrajna
Vb-selejtező, Saint-Denis
11:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)vb-selejtezők, 1. ford., 1. játéknap
15:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Törökország - Hollandia
Vb-selejtező, Isztambul
17:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Bulgária - Svájc
Vb-selejtező, Szófia
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Németország - Izland
Vb-selejtező, Duisburg
22:45 Labdarúgás6,4 (13)Olaszország - Észak-Írország
Vb-selejtező, Parma, mai
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Izrael - Dánia
Vb-selejtező, Tel-Aviv
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Spanyolország - Görögország
Vb-selejtező, Granada
06:00 Erős emberek(ismétlés)HSMA kamionhúzó ob, döntő, Kecskemét
09:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Portugália - Azerbajdzsán
Vb-selejtező, Lisszabon
11:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Németország - Izland
Vb-selejtező, Duisburg
13:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Spanyolország - Görögország
Vb-selejtező, Granada
15:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)vb-selejtezők, 1. ford., 2. játéknap
17:00 Labdarúgás6,4 (13)Skócia - Ausztria
Vb-selejtező, Glasgow, új
19:00 Labdarúgás6,4 (13)Anglia - San Marino
Vb-selejtező, London, új
21:00 Póker(24-6. rész)World Poker Tour Season XVII B, új
22:00 NBA(ismétlés)Los Angeles Lakers - Philadelphia 76ers
NBA, alapszakasz
01:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Spanyolország - Görögország
Vb-selejtező, Granada
02:45 Europálya(ismétlés)A TV nemzetközi futballmagazinja
04:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Magyarország - Lengyelország
Vb-selejtező, Budapest
06:00 E-sport(ismétlés)SIM Liga GT 021, 1. forduló
12:15 UFC(ismétlés)UFC Countdown: a UFC 260 elé
13:15 Europálya(ismétlés)A TV nemzetközi futballmagazinja
14:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Oroszország - Szlovénia
Vb-selejtező, Szocsi
17:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Hollandia - Lettország
Vb-selejtező, Amszterdam
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Csehország - Belgium
Vb-selejtező, Prága
22:45 Labdarúgás6,4 (13)Horvátország - Ciprus
Vb-selejtező, Rijeka, mai
01:00 Truck Race(ismétlés)E-sport bajnokság, 4. futam, Jarama
03:00 NBA(élő) (premier)New Orleans Pelicans - Dallas Mavericks
NBA, alapszakasz
08:45 NBA(ismétlés)New Orleans Pelicans - Dallas Mavericks
NBA, alapszakasz
11:45 UFC(ismétlés)Stipe Miocic - Francis Ngannou
UFC 260, Las Vegas
14:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Kazahsztán - Franciaország
Vb-selejtező, Nur-Szultan
17:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Grúzia - Spanyolország
Vb-selejtező, Tbiliszi
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Bulgária - Olaszország
Vb-selejtező, Szófia
22:45 NBACharlotte Hornets - Phoenix Suns
NBA, alapszakasz, mai
01:00 NBA(élő) (premier)Toronto Raptors - Portland TrailBlazers
NBA, alapszakasz
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Albánia - Anglia
Vb-selejtező, Tirana
06:30 Póker(ismétlés) (24-6. rész)World Poker Tour Season XVII B
09:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bulgária - Olaszország
Vb-selejtező, Szófia
11:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Albánia - Anglia
Vb-selejtező, Tirana
15:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Flensburg - THW Kiel
Bundesliga, 23. forduló
18:30 Jégkorong(élő) (premier)6 (2)CSZKA Moszkva - Lok. Jaroszlavl
KHL, rájátszás
21:00 NBA(ismétlés)Toronto Raptors - Portland TrailBlazers
NBA, alapszakasz
00:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)San Marino - Magyarország
Vb-selejtező, Serravalle
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Koszovó - Svédország
Vb-selejtező, Pristina
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Románia - Németország
Vb-selejtező, Bukarest
10:00 Alley-Oop(ismétlés)6,5 (2)A TV NBA-magazinja, 2021/12
11:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)San Marino - Magyarország
Vb-selejtező, Serravalle
14:45 UFC(ismétlés)Stipe Miocic - Francis Ngannou
UFC 260, Las Vegas
17:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Azerbajdzsán - Szerbia
Vb-selejtező, Baki
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Luxemburg - Portugália
Vb-selejtező, Luxembourg
23:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)vb-selejtezők, 3. ford., 1. játéknap