CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:45 Germánia(ismétlés)Bundesliga-show, 1013
02:00 NBA(élő) (premier)Boston Celtics - New York Knicks
NBA, alapszakasz, eredeti…
05:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 13. forduló, összefoglaló
10:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Női Eb, középdöntő
12:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Női Eb, középdöntő
14:45 NBABoston Celtics - New York Knicks
NBA, alapszakasz, mai
18:15 Europálya(élő) (premier)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
20:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Werder Bremen - Düsseldorf
Bundesliga, 14. forduló
23:45 NFL(ismétlés)3 (9)Tennessee Titans - Jacksonville Jaguars
Alapszakasz, 14. játéknap
03:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Spanyolország - Németország
Női Eb, középdöntő
05:00 UFC(ismétlés)The Countdown: a UFC 231 elé
07:30 Europálya(ismétlés)A Sport TV nemzetközi futballmagazinja
09:00 Táncsport(1. rész)standard táncok formációs vb-je, új
12:30 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Olekszandr Uszik - Tony Bellew
Profi gála, Manchester
15:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Schalke - Dortmund
Bundesliga, 14. forduló
18:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Hertha - Eintracht Frankfurt
Bundesliga, 14. forduló
21:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Setubal - Benfica
portugál bajnokság, 12. forduló
00:00 NBA(élő) (premier)Dallas Mavericks - Houston Rockets
NBA, alapszakasz
03:00 UFC(ismétlés)The Countdown: a UFC 231 elé
04:00 UFC(élő) (premier)Max Hollowoay - Brian Ortega
UFC 231, Toronto
06:00 UFC(élő) (premier)Max Hollowoay - Brian Ortega
UFC 231, Toronto
13:30 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Bergischer HC - Minden
Bundesliga, 16. forduló
15:15 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Svédország - Franciaország
Női Eb, középdöntő
17:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Hollandia - Románia
Női Eb, középdöntő
21:15 Labdarúgás6,4 (13)Mönchengladbach - VfB Stuttgart
Bundesliga, 14. forduló, mai
23:15 Labdarúgás6,4 (13)Sporting - Aves
portugál bajnokság, 12. forduló, mai
01:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Mainz - Hannover
Bundesliga, 14. forduló
03:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Hertha - Eintracht Frankfurt
Bundesliga, 14. forduló
05:00 Erős emberek(ismétlés)IMWF bothúzó abszolút Európa-bajnokság
08:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Schalke - Dortmund
Bundesliga, 14. forduló
11:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, magazin
14:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Hollandia - Románia
Női Eb, középdöntő
17:15 Labdarúgás6,4 (13)portugál bajnokság, 12. forduló, összefoglaló, új
18:30 Labdarúgás6,4 (13)Bundesliga, 14. forduló, összefoglaló, új
19:30 Germánia(élő) (premier)Bundesliga-show, 1014
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Bochum - St. Pauli
2. Bundesliga, 16. forduló
22:30 Darts(ismétlés) (1. rész)8,8 (4)Az év legjobb meccsei
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Schalke - Dortmund
Bundesliga, 14. forduló
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 14. forduló, összefoglaló
05:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)portugál bajnokság, 12. forduló, összefoglaló
07:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, 14. forduló, összefoglaló
08:45 Germánia(ismétlés)Bundesliga-show, 1014
10:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Spanyolország - Románia
Női Eb, középdöntő
12:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Hollandia - Norvégia
Női Eb, középdöntő
15:45 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Spanyolország - Norvégia
Női Eb, középdöntő
18:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Svédország - Oroszország
Női Eb, középdöntő
21:00 Kézilabda(élő) (premier)2 (6)Hollandia - Németország
Női Eb, középdöntő
23:00 UFCRoad to the Octagon: Lee - Iaquinta
új
00:00 Darts(ismétlés) (3. rész)8,8 (4)Az év legjobb meccsei
03:00 UFC(ismétlés)UFC 230, New York
07:45 Erős emberek(ismétlés)IHGF női és férfi Sziklaemelő Vk
10:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Spanyolország - Norvégia
Női Eb, középdöntő
12:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Svédország - Oroszország
Női Eb, középdöntő
14:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Hollandia - Németország
Női Eb, középdöntő
16:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, magazin
18:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)MOL Vidi FC - Chelsea, előzetes
18:45 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)MOL Vidi FC - Chelsea
Európa-liga, csoportkör, 6. forduló
21:30 Trash Talk(élő) (premier)Amerikai sportmagazin
23:00 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)összefoglaló, Európa-liga, 6. forduló