CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:00 NBADenver Nuggets - Charlotte Hornets
NBA, alapszakasz, mai
03:00 UFC(ismétlés)Daniel Cormier - Derrick Lewis
UFC 230, New York
11:00 NBA(ismétlés)Denver Nuggets - Charlotte Hornets
NBA, alapszakasz
14:00 Darts(élő) (premier) (1. rész)8,8 (4)BDO-világbajnokság, 2. nap
18:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Benfica - Rio Ave
portugál bajnokság, 16. forduló
20:30 Darts(élő) (premier) (2. rész)8,8 (4)BDO-világbajnokság, 2. nap
00:00 NBAMinnesota Timberwolves - Los Angeles Lakers
NBA, alapszakasz…
03:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Olekszandr Uszik - Tony Bellew
Profi gála, Manchester
07:30 Darts(ismétlés)8,8 (4)PDC-világbajnokság, 16. nap, döntő
11:30 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Siófok - KC - Herning-Ikast
EHF-kupa, nők, csoportkör
14:00 Darts(élő) (premier) (1. rész)8,8 (4)BDO-világbajnokság, 3. nap
19:00 Labdarúgás6,4 (13)portugál bajnokság, 16. forduló, összefoglaló, új
20:00 Darts(élő) (premier) (2. rész)8,8 (4)BDO-világbajnokság, 3. nap
00:00 NBA(ismétlés)Minnesota Timberwolves - Los Angeles Lakers
NBA, alapszakasz
03:00 UFC(ismétlés)Daniel Cormier - Derrick Lewis
UFC 230, New York
10:30 UFC(ismétlés)Jon Jones - Alexander Gustafsson
UFC 232, Las Vegas
14:00 Darts(élő) (premier) (1. rész)8,8 (4)BDO-világbajnokság, 4. nap
18:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, az őszi idény összefoglalója
20:00 Darts(élő) (premier) (2. rész)8,8 (4)BDO-világbajnokság, 4. nap
00:30 Vízilabda(ismétlés)6 (3)Szolnoki Dózsa - Hannover
Bajnokok Ligája, csoportkör, 6…
02:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Siófok - KC - Herning-Ikast
EHF-kupa, nők, csoportkör
04:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, az őszi idény összefoglalója
05:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, csoportkör
08:00 Erős emberek(ismétlés)IHGF női és férfi Sziklaemelő Vk
11:45 NFL(ismétlés)3 (9)Baltimore Ravens - Los Angeles Chargers
Rájátszás, 3. wild…
15:15 NFL(ismétlés)3 (9)Chicago Bears - Philadelphia Eagles
Rájátszás, 4. wild card…
19:30 Trash Talk(élő) (premier)Amerikai sportmagazin
21:15 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)Portimonense - Braga
portugál bajnokság, 17. forduló
23:30 UFC(ismétlés)Habib Nurmagomedov - Conor McGregor
UFC 229, Las Vegas
00:00 NBA(ismétlés)San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder
NBA, alapszakasz
02:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Bundesliga, az őszi idény összefoglalója
03:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, csoportkör
04:00 Erős emberek(ismétlés)IHGF női és férfi Sziklaemelő Vk
07:30 Darts(ismétlés)8,8 (4)PDC-világbajnokság, 16. nap, döntő
11:00 Erős emberek(ismétlés)IHGF női és férfi Sziklaemelő Vk
13:00 Ökölvívás(ismétlés)7,5 (2)Olekszandr Uszik - Tony Bellew
Profi gála, Manchester
15:30 Darts(élő) (premier) (1. rész)8,8 (4)BDO-világbajnokság, 8. nap
20:00 Darts(élő) (premier) (2. rész)8,8 (4)BDO-világbajnokság, 8. nap