CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:00 UFC(ismétlés)Germaine de Randamie - Aspen Ladd
UFC Fight Night, Sacramento
03:00 Póker(ismétlés) (24. rész)World Poker Tour Season XVI
04:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)FTC-Rail Cargo Hungaria - Bietigheim
BL, nők, csoportmérkőzés
10:00 Póker(ismétlés) (25. rész)World Poker Tour Season XVI
12:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, idényösszefoglaló
13:00 Tenisz(élő) (premier)1. elődöntő, ATP 250-es torna, Bastad
15:00 Tenisz(élő) (premier)2. elődöntő, ATP 250-es torna, Bastad
19:00 Tenisz(élő) (premier)1. elődöntő, ATP 250-es torna, Newport
21:00 Ökölvívás(élő) (premier)7,5 (2)Dillian Whyte - Oscar Rivas
Profi gála, London
01:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)PSG - MOL-Pick Szeged
BL, férfiak, csoportmérkőzés
03:00 UFC(élő) (premier)Rafael dos Anjos - Leon Edwards
UFC Fight Night, San Antonio…
06:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga, idényösszefoglaló
09:00 Tenisz(ismétlés)1. elődöntő, ATP 250-es torna, Newport
12:00 Tenisz2. elődöntő, ATP 250-es torna, Newport, új
14:00 Tenisz(élő) (premier)döntő, ATP 250-es torna, Bastad
16:00 Póker(ismétlés) (25. rész)World Poker Tour Season XVI
17:00 UFCRafael dos Anjos - Leon Edwards
UFC Fight Night, San Antonio…
20:30 Darts(élő) (premier) (2. rész)8,8 (4)2. nap, World Matchplay, Blackpool
00:30 Póker(ismétlés) (25. rész)World Poker Tour Season XVI
01:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Afrikai Nemzetek Kupája, döntő
03:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO KC - Thüringer HC
BL, nők, csoportmérkőzés
06:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Copa América, döntő
11:30 Tenisz(élő) (premier)1. mérkőzés, ATP500-as torna, Hamburg, 1. nap
13:30 Tenisz(élő) (premier)2. mérkőzés, ATP500-as torna, Hamburg, 1. nap
15:30 Tenisz(élő) (premier)3. mérkőzés, ATP500-as torna, Hamburg, 1. nap
18:30 Tenisz(élő) (premier)4. mérkőzés, ATP500-as torna, Hamburg, 1. nap
20:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Malmö - Chelsea
Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, 1…
22:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)összefoglaló, Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, 1. mérkőzések
00:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Arsenal - BATE Boriszov
Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért…
02:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)összefoglaló, Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, visszavágó
04:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Krim Ljubljana - Győri Audi ETO KC
BL, nők, csoportmérkőzés
09:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Magyarország - Brazília
Férfi junior-vb, Spanyolország, csoportmérkőzés
11:30 Tenisz(élő) (premier)1. mérkőzés, ATP500-as torna, Hamburg, 2. nap
13:30 Tenisz(élő) (premier)2. mérkőzés, ATP500-as torna, Hamburg, 2. nap
15:30 Tenisz(élő) (premier)3. mérkőzés, ATP500-as torna, Hamburg, 2. nap
18:30 Tenisz(élő) (premier)4. mérkőzés, ATP500-as torna, Hamburg, 2. nap
20:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Eintracht Frankfurt - Internazionale
Európa-liga, nyolcaddöntő, 1…
22:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga nyolcaddöntő, 1. mérkőzés
összefoglaló
00:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Arsenal - Rennes
Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó
02:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Európa-liga nyolcaddöntő, visszavágó
összefoglaló
04:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Győri Audi ETO KC - Podravka Koprivnica
BL, nők, csoportmérkőzés
06:00 Lovassport(ismétlés) (2. rész)Western lovas magazin
09:00 Küzdősportok(ismétlés)Superfight Series Hungary, Budapest
11:30 Tenisz(élő) (premier)1. mérkőzés, ATP500-as torna, Hamburg, 3. nap
13:30 Tenisz(élő) (premier)2. mérkőzés, ATP500-as torna, Hamburg, 3. nap
15:30 Tenisz(élő) (premier)3. mérkőzés, ATP500-as torna, Hamburg, 3. nap
18:30 Tenisz(élő) (premier)4. mérkőzés, ATP500-as torna, Hamburg, 3. nap
20:30 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Arsenal - Napoli
Európa-liga, negyeddöntő, 1. mérkőzés
22:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)összefogl, Európa-liga, negyeddöntő, 1. mérk
23:45 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Férfi junior-vb, Spanyolország, nyolcaddöntő
01:45 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Napoli - Arsenal
Európa-liga, negyeddöntő, visszavágó
04:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)RN Löwen - Telekom-Veszprém
BL, férfiak, csoportmérkőzés
09:00 Póker(ismétlés) (25. rész)World Poker Tour Season XVI
11:30 Tenisz(élő) (premier)1. mérkőzés, ATP500-as torna, Hamburg, 4. nap
13:30 Tenisz(élő) (premier)2. mérkőzés, ATP500-as torna, Hamburg, 4. nap
15:30 Tenisz(élő) (premier)3. mérkőzés, ATP500-as torna, Hamburg, 4. nap
18:30 Tenisz(élő) (premier)4. mérkőzés, ATP500-as torna, Hamburg, 4. nap
21:00 UFCCountdown: a UFC 240 elé, új
22:00 Kézilabda(ismétlés)2 (6)Férfi junior-vb, Spanyolország, negyeddöntő
01:00 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)Eintracht Frankfurt - Chelsea
Európa-liga, elődöntő, 1. mérkőzés
03:15 Labdarúgás(ismétlés)6,4 (13)összefogl, Európa-liga, elődöntő, 1. mérk
04:15 Kézilabda(ismétlés)2 (6)MOL-Pick Szeged - PSG
BL, férfiak, csoportmérkőzés
11:30 Tenisz(élő) (premier)1. negyeddöntő, ATP500-as torna, Hamburg, 5. nap
13:30 Tenisz(élő) (premier)2. negyeddöntő, ATP500-as torna, Hamburg, 5. nap
15:30 Tenisz(élő) (premier)3. negyeddöntő, ATP500-as torna, Hamburg, 5. nap
18:00 Tenisz(élő) (premier)4. negyeddöntő, ATP500-as torna, Hamburg, 5. nap
20:30 Labdarúgás(élő) (premier)6,4 (13)VfB Stuttgart - Hannover
Bundesliga 2, 1. forduló
23:30 UFC(ismétlés)Jon Jones - Thiago Santos
UFC 239, Las Vegas