CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:30 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna Ausztrál Open Best Of Melbourne Ausztrália
01:30 Sífutás(ismétlés)Világkupa Seefeld Ausztria 10km női döntő
02:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Stockholm Svédország
03:30 Sífutás(ismétlés)Világkupa Seefeld Ausztria 10km női döntő
04:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Stockholm Svédország
05:30 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna Ausztrál Open Best Of Melbourne Ausztrália
06:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa Zakopane Lengyelország HS 140
08:00 Sífutás(ismétlés)Világkupa Seefeld Ausztria 10km női döntő
08:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Stockholm Svédország
09:30 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna Ausztrál Open Best Of Melbourne Ausztrália
13:00 Tenisz(ismétlés)Grand Slam Torna Ausztrál Open Best Of Melbourne Ausztrália
14:30 Kerékpár(ismétlés)Ausztrália . . Ausztrália
15:00 Kerékpár(élő)Volta a la Comunitat Valenciana . 1. szakasz Spanyolország
16:50 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Stockholm Svédország
17:35 Sífutás(ismétlés)Világkupa Seefeld Ausztria 10km női döntő
19:05 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin, Berlin Németország, 1.nap
19:45 Snooker(élő)7 (2)Német Masters, Berlin, Berlin Németország, 1.nap
23:00 Sífutás(ismétlés)Világkupa Seefeld Ausztria 10km női döntő
23:40 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Stockholm Svédország
00:30 Kerékpár(ismétlés)Volta a la Comunitat Valenciana . 1. szakasz Spanyolország
01:30 Snooker(ismétlés)7 (2)Német Masters, Berlin, Berlin Németország, 1.nap
03:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Stockholm Svédország
04:00 Kerékpár(ismétlés)Volta a la Comunitat Valenciana . 1. szakasz Spanyolország
05:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Német Masters, Berlin, Berlin Németország, 1.nap
06:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Stockholm Svédország
07:30 Kerékpár(ismétlés)Volta a la Comunitat Valenciana . 1. szakasz Spanyolország
10:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Stockholm Svédország
10:35 Síugrás(ismétlés)Világkupa Zakopane Lengyelország HS 140
11:45 Kerékpár(ismétlés)Volta a la Comunitat Valenciana . 1. szakasz Spanyolország
12:45 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Stockholm Svédország
14:30 Kerékpár(ismétlés)Volta a la Comunitat Valenciana . 1. szakasz Spanyolország
15:00 Kerékpár(élő)Volta a la Comunitat Valenciana . 2. szakasz Spanyolország
16:30 Formula-e(ismétlés)FIA Bajnokság, Santiago Előzetes
17:00 Sífutás(ismétlés)Világkupa Seefeld Ausztria 10km női döntő
18:00 Síugrás(ismétlés)Világkupa Zakopane Lengyelország HS 140
19:05 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin, Berlin Németország, 2.nap
19:45 Snooker(élő)7 (2)Német Masters, Berlin, Berlin Németország, 2.nap
23:35 Síugrás(ismétlés)Világkupa Zakopane Lengyelország HS 140
00:30 Kerékpár(ismétlés)Volta a la Comunitat Valenciana . 2. szakasz Spanyolország
01:45 Snooker(ismétlés)7 (2)Német Masters, Berlin, Berlin Németország, 2.nap
03:00 Sífutás(ismétlés)Világkupa Seefeld Ausztria 10km női döntő
04:00 Kerékpár(ismétlés)Volta a la Comunitat Valenciana . 2. szakasz Spanyolország
05:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Német Masters, Berlin, Berlin Németország, 2.nap
07:00 Sífutás(ismétlés)Világkupa Seefeld Ausztria 10km női döntő
07:30 Kerékpár(ismétlés)Volta a la Comunitat Valenciana . 2. szakasz Spanyolország
09:00 Sífutás(ismétlés)Világkupa Seefeld Ausztria 10km női döntő
12:05 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Stockholm Svédország
13:00 Formula-e(ismétlés)FIA Bajnokság, Santiago Előzetes
14:30 Kerékpár(ismétlés)Volta a la Comunitat Valenciana . 2. szakasz Spanyolország
15:00 Kerékpár(élő)Volta a la Comunitat Valenciana . 3. szakasz Spanyolország
17:45 Síugrás(élő)Világkupa Willingen Németország
19:05 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin, Berlin Németország, 3.nap
19:45 Snooker(élő)7 (2)Német Masters, Berlin, Berlin Németország, Negyeddöntő
23:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa Willingen Németország
00:30 Kerékpár(ismétlés)Volta a la Comunitat Valenciana . 3. szakasz Spanyolország
01:45 Snooker(ismétlés)7 (2)Német Masters, Berlin, Berlin Németország, Negyeddöntő
03:00 Síugrás(ismétlés)Világkupa Willingen Németország
04:00 Kerékpár(ismétlés)Volta a la Comunitat Valenciana . 3. szakasz Spanyolország
05:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Német Masters, Berlin, Berlin Németország, Negyeddöntő
06:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa Willingen Németország
07:30 Kerékpár(ismétlés)Volta a la Comunitat Valenciana . 3. szakasz Spanyolország
09:00 Formula-e(ismétlés)FIA Bajnokság, Santiago Előzetes
09:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa Willingen Németország
10:15 Alpesi sí(élő)7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női lesiklás Németország
12:30 Alpesi sí(élő)7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női lesiklás Németország
13:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa Willingen Németország
14:30 Kerékpár(élő)Volta a la Comunitat Valenciana . 4. szakasz Spanyolország
16:00 Síugrás(élő)Világkupa Willingen Németország HS 145
19:15 Formula-eFIA Bajnokság, Santiago selejtező
20:00 Formula-e(élő)FIA Bajnokság, Santiago 4.forduló
21:15 Snooker(élő)7 (2)Német Masters, Berlin, Berlin Németország, Elődöntő
23:40 Síugrás(ismétlés)Világkupa Willingen Németország HS 145
00:30 Kerékpár(ismétlés)Volta a la Comunitat Valenciana . 4. szakasz Spanyolország
01:45 Snooker(ismétlés)7 (2)Német Masters, Berlin, Berlin Németország, Elődöntő
03:00 Síugrás(ismétlés)Világkupa Willingen Németország HS 145
04:00 Kerékpár(ismétlés)Volta a la Comunitat Valenciana . 4. szakasz Spanyolország
05:00 Snooker(ismétlés)7 (2)Német Masters, Berlin, Berlin Németország, Elődöntő
06:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa Willingen Németország HS 145
07:30 Kerékpár(ismétlés)Volta a la Comunitat Valenciana . 4. szakasz Spanyolország
09:00 Síugrás(ismétlés)Világkupa Willingen Németország HS 145
10:00 Síugrás(élő)Világkupa Willingen Németország HS 145
12:00 Alpesi sí(élő)7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női szuperóriás-műlesiklás Németország
15:00 Kerékpár(élő)Volta a la Comunitat Valenciana . 5. szakasz Spanyolország
16:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa Willingen Németország HS 145
19:00 Snooker7 (2)Német Masters, Berlin, Berlin Németország, Döntő
19:45 Snooker(élő)7 (2)Német Masters, Berlin, Berlin Németország, Döntő
23:35 Síugrás(ismétlés)Világkupa Willingen Németország HS 145
00:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa - Négysáncverseny Best Of
01:30 Síugrás(ismétlés)Világkupa Willingen Németország HS 145
03:00 Síugrás(ismétlés)Világkupa Willingen Németország HS 145
04:30 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női szuperóriás-műlesiklás Németország
06:00 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Olaszország Női tömegrajtos verseny
06:30 Biatlon(ismétlés)7 (2)Világkupa Olaszország Férfi tömegrajtos verseny
07:00 Síugrás(ismétlés)Világkupa Willingen Németország HS 145
11:00 Alpesi sí(ismétlés)7,5 (2)Világkupa Garmisch Partenkirchen Női szuperóriás-műlesiklás Németország
17:30 Formula-eFIA Bajnokság, Santiago Áttekintés
18:30 Lovaglás. FEI Világkupa Bordeaux Franciaország
21:00 KerékpárTour of Dubai Nemzeti körverseny . 1. szakasz Egyesült Arab Emirátusok