CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
01:00 Cselgáncs6 (2)Grand Slam Torna, Dusseldorf
01:30 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Férfi 50km tömegrajtos verseny
03:00 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, Preston 1. nap
05:00 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Férfi 50km tömegrajtos verseny
06:30 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, Preston 1. nap
08:30 AtlétikaFedettpályás EB, Glasgow 3. nap
09:30 Alpesi sí7,5 (2)Universiade, Ffi kombináció műlesiklás
10:30 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Férfi 50km tömegrajtos verseny
12:00 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, Preston 1. nap
13:30 Cselgáncs6 (2)Grand Slam Torna, Dusseldorf
14:00 AtlétikaFedettpályás EB, Glasgow 3. nap
17:00 Alpesi sí7,5 (2)Universiade, Ffi kombináció műlesiklás
17:35 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Férfi 50km tömegrajtos verseny
19:55 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, Preston 2. nap
23:40 SífutásVilágbajnokság, Seefeld Férfi 50km tömegrajtos verseny
01:30 Alpesi sí7,5 (2)Universiade, Ffi kombináció műlesiklás
02:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kvitfjell Férfi szuperóriás-műlesiklás Norvégia
03:00 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, Preston 2. nap
06:30 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, Preston 2. nap
09:00 Biatlon7 (2)Universiade, Nők - 7,5km sprint
09:45 SífutásUniversiade, Szabadstílusú sprint N
10:45 Cselgáncs6 (2)Grand Slam Torna, Dusseldorf
12:35 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, Preston 2. nap
13:55 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, Preston 3. nap
17:30 AtlétikaFedettpályás EB, Glasgow 3. nap
19:55 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, Preston Negyeddöntő
23:40 AtlétikaFedettpályás EB, Glasgow 3. nap
01:30 SíugrásVilágbajnokság, Seefeld
03:00 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, Preston Negyeddöntő
05:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kvitfjell Férfi szuperóriás-műlesiklás Norvégia
06:30 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, Preston Negyeddöntő
09:00 Alpesi sí7,5 (2)Universiade, Női óriás-műlesiklás 2.futam
12:00 Alpesi sí7,5 (2)Universiade, Női óriás-műlesiklás 2.futam
16:00 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
18:45 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, Preston Negyeddöntő
19:55 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, Preston Negyeddöntő
23:35 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
02:00 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
03:00 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, Preston Negyeddöntő
05:30 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
06:30 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, Preston Negyeddöntő
08:30 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
09:30 Alpesi sí7,5 (2)Universiade, Férfi óriás-műlesiklás 2.futam
10:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Spindleruv Mlyn Női óriás-műlesiklás 1.futam Cseh Köztársaság
11:30 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
12:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Spindleruv Mlyn Női óriás-műlesiklás 1.futam Cseh Köztársaság
13:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Spindleruv Mlyn Női óriás-műlesiklás 2.futam Cseh Köztársaság
15:00 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
16:00 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund Nők - 7,5km sprint
17:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Spindleruv Mlyn Női óriás-műlesiklás 2.futam Cseh Köztársaság
18:30 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund Nők - 7,5km sprint
19:15 SíugrásVilágkupa Oslo Norvégia
20:30 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, Preston Elődöntő
23:35 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund Nők - 7,5km sprint
00:30 SíugrásVilágkupa Oslo Norvégia
01:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Spindleruv Mlyn Női óriás-műlesiklás 2.futam Cseh Köztársaság
02:00 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund Nők - 7,5km sprint
03:00 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, Preston Elődöntő
05:00 Alpesi sí7,5 (2)Universiade, Férfi óriás-műlesiklás 2.futam
05:30 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund Nők - 7,5km sprint
06:30 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, Preston Elődöntő
08:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Spindleruv Mlyn Női óriás-műlesiklás 2.futam Cseh Köztársaság
09:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kranjska Gora Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Szlovénia
10:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Spindleruv Mlyn Női szlalom 1.futam Cseh Köztársaság
11:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kranjska Gora Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Szlovénia
12:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kranjska Gora Férfi szlalom 2.futam Szlovénia
13:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Spindleruv Mlyn Női szlalom 2.futam Cseh Köztársaság
14:30 SíugrásVilágkupa Oslo Norvégia Team - HS 134
16:30 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
19:00 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
19:55 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, Preston Elődöntő
23:35 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
01:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kranjska Gora Férfi szlalom 2.futam Szlovénia
02:00 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
03:00 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, Preston Elődöntő
06:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kranjska Gora Férfi szlalom 2.futam Szlovénia
06:30 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, Preston Elődöntő
10:15 Biatlon7 (2)Universiade, Női 12,5km tömegrajtos verseny
10:45 Biatlon7 (2)Universiade, Férfi 15km tömegrajtos verseny
11:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kranjska Gora Férfi műlesiklás 1. futam Szlovénia
12:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kranjska Gora Férfi szlalom 2.futam Szlovénia
13:30 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
14:30 SíugrásVilágkupa Oslo Norvégia HS 134
16:15 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
19:00 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
19:25 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
19:55 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, Preston Döntő
23:05 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
23:30 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
00:00 SíugrásVilágkupa Oslo Norvégia HS 134
01:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kranjska Gora Férfi szlalom 2.futam Szlovénia
02:00 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
02:30 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
04:00 SíugrásVilágkupa Oslo Norvégia HS 134
05:15 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
05:45 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
06:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kranjska Gora Férfi szlalom 2.futam Szlovénia
07:00 SíugrásVilágkupa Oslo Norvégia HS 134
10:45 Alpesi sí7,5 (2)Universiade, Férfi szlalom 2.futam
12:00 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
12:30 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
13:00 SíugrásVilágkupa Oslo Norvégia HS 134
16:45 SíugrásVilágkupa Oslo Norvégia HS 134
17:15 SíugrásVilágkupa Lillehammer Norvégia
18:50 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
19:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kranjska Gora Férfi szlalom 2.futam Szlovénia
21:00 SíugrásVilágkupa Lillehammer Norvégia
21:45 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
22:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kranjska Gora Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Szlovénia