CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide 2. nap
01:25 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide 3. nap
03:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide 3. nap
05:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide 3. nap
07:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide 3. nap
09:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Adelboden Férfi szlalom 2.futam Svájc
12:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Altenmarkt-Zauchense Ausztria
13:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Altenmarkt-Zauchense Női kombináció műlesiklás Ausztria
17:45 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide 3. nap
19:00 LovaglásFEI Világkupa, Basel Díjugratás
20:00 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London 3. nap
23:30 RaliRali Kalandtúra Dakar 9. szakasz
00:00 Formula-eFIA Bajnokság, Santiago Előzetes
01:30 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide 4. nap
03:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide 4. nap
05:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide 4. nap
07:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide 4. nap
08:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide 4. nap
09:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide 4. nap
11:00 VívásGrand Prix Sorozat, Montreal
12:00 SnowboardFIS Világkupa, Badgastein Parallel Slalom
14:15 Biatlon7 (2)Világkupa Németország Nők - 7,5km sprint
15:50 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Adelboden Férfi szlalom 2.futam Svájc
16:25 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Flachau Women Night Slalom 2nd Leg Ausztria
17:00 Alpesi sí7,5 (2)Lausanne Női óriás-műlesiklás 2.futam
17:30 Alpesi sí7,5 (2)Lausanne Férfi óriás-műlesiklás 2.futam
18:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide 4. nap
19:05 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London 4. nap
19:45 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London 4. nap
23:30 RaliRali Kalandtúra Dakar 10. szakasz
00:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide 4. nap
01:30 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide 4. nap
03:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide negyeddöntő
05:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide negyeddöntő
07:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide negyeddöntő
08:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide negyeddöntő
09:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide negyeddöntő
10:30 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide negyeddöntő
12:30 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide negyeddöntő
13:30 Biatlon7 (2)Világkupa Németország Nők - 7,5km sprint
14:20 Biatlon7 (2)Világkupa Németország
17:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open
18:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide negyeddöntő
19:05 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London Negyeddöntő
19:45 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London Negyeddöntő
23:30 RaliRali Kalandtúra Dakar 11. szakasz
00:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open
02:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open
03:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide Elődöntő
05:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open
07:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open
09:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open
10:30 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide Elődöntő
12:30 SnowboardFIS Világkupa, Laax Slopestyle
13:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Wengen Ffi kombináció műlesiklás Svájc
15:00 Biatlon7 (2)Világkupa Németország Női váltó
15:50 Alpesi sí7,5 (2)Lausanne Női óriás-műlesiklás 2.futam
16:20 Alpesi sí7,5 (2)Lausanne Férfi óriás-műlesiklás 2.futam
16:50 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide Elődöntő
17:55 SíugrásVilágkupa Titisee Neustadt Németország
19:20 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London Negyeddöntő
19:45 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London Negyeddöntő
23:30 RaliRali Kalandtúra Dakar 12. szakasz
00:05 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open
01:25 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide Elődöntő
03:00 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London Negyeddöntő
05:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Wengen Ffi kombináció lesiklás Svájc
06:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Wengen Ffi kombináció műlesiklás Svájc
07:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide Elődöntő
07:45 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide Elődöntő
08:25 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide Döntő
10:55 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Sestriere Női óriás-műlesiklás 1.futam Olaszország
12:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Wengen Férfi lesiklás N Svájc
14:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Sestriere Női óriás-műlesiklás 2.futam Olaszország
15:05 SíugrásVilágkupa Titisee Neustadt Németország
15:50 SíugrásVilágkupa Titisee Neustadt Németország HS 142
17:45 Biatlon7 (2)Világkupa Németország Férfi váltó
19:05 Formula-eFIA Bajnokság, Santiago selejtező
19:45 Formula-eFIA Bajnokság, Santiago Bevezetés
20:00 Formula-eFIA Bajnokság, Santiago 3. forduló
21:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide Döntő
22:05 SzánkóVilágkupa, Lillehammer Nők
22:30 SzánkóVilágkupa, Lillehammer Női második futam
23:00 SzánkóVilágkupa, Lillehammer Kettes 2.futam
23:30 RaliRali Kalandtúra Dakar Áttekintés
00:00 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide Döntő
01:30 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London Elődöntő
03:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Sestriere Női óriás-műlesiklás 2.futam Olaszország
04:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Wengen Ffi kombináció műlesiklás Svájc
04:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Wengen Férfi lesiklás N Svájc
05:30 SíugrásVilágkupa Titisee Neustadt Németország HS 142
06:30 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London Elődöntő
08:30 Formula-eFIA Bajnokság, Santiago 3. forduló
09:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Wengen Férfi lesiklás N Svájc
10:05 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Wengen Férfi műlesiklás 1. futam Svájc
11:15 Biatlon7 (2)Világkupa Németország Női váltó
12:05 Biatlon7 (2)Világkupa Németország
13:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Wengen Férfi szlalom 2.futam Svájc
14:15 Biatlon7 (2)Világkupa Németország
15:10 SíugrásVilágkupa Titisee Neustadt Németország HS 142
17:00 SzánkóVilágkupa, Lillehammer Férfi második futam
17:45 SzánkóVilágkupa, Lillehammer Csapat váltó
19:00 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London Döntő
19:45 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London Döntő
23:35 TeniszATP WORLD TOUR 250, Adelaide Döntő
00:50 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 1. nap
03:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 1. nap
05:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 1. nap
07:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 1. nap
09:15 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 1. nap
11:00 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 1. nap
15:05 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London Döntő
18:05 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 1. nap
19:30 Biatlon7 (2)Világkupa Németország
20:00 Biatlon7 (2)Világkupa Németország
20:30 SíugrásVilágkupa Titisee Neustadt Németország HS 142
21:30 Snooker7 (2)Mesterek Tornája, London Döntő
22:35 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 1. nap
23:30 TeniszGrand Slam Torna, Ausztrál Open 1. nap