CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:05 KerékpárWorld Tour, UAE TOUR 1. szakasz
02:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Crans Montana Női kombináció műlesiklás Svájc
07:15 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Antholz Női 12,5km tömegrajtos verseny
07:45 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Antholz Férfi 15km tömegrajtos verseny
09:00 KerékpárTour of Andalúzia 5. szakasz
10:00 KerékpárTour of Algarve 5. szakasz
11:00 KerékpárWorld Tour, UAE TOUR 1. szakasz
12:00 KerékpárWorld Tour, UAE TOUR 2. szakasz
15:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Naeba Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Japán
16:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Naeba Férfi szlalom 2.futam Japán
17:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Crans Montana Női kombináció műlesiklás Svájc
17:55 KerékpárWorld Tour, UAE TOUR 2. szakasz
00:35 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Naeba Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Japán
01:30 KerékpárWorld Tour, UAE TOUR 2. szakasz
07:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Naeba Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Japán
08:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Naeba Férfi szlalom 2.futam Japán
11:05 KerékpárWorld Tour, UAE TOUR 2. szakasz
12:00 KerékpárWorld Tour, UAE TOUR 3. szakasz
18:00 LovaglásFEI Világkupa, Göteborg Díjugratás
23:35 Formula-eFIA Bajnokság, Marrakech Előzetes
00:05 Autóverseny8 (1)World Endurance bajnokság, Austin Áttekintés
01:05 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Naeba Férfi szlalom 2.futam Japán
01:30 KerékpárWorld Tour, UAE TOUR 3. szakasz
05:00 Formula-eFIA Bajnokság, Marrakech Előzetes
07:15 KerékpárWorld Tour, UAE TOUR 3. szakasz
07:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Crans Montana Női kombináció műlesiklás Svájc
08:30 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Antholz Női 12,5km tömegrajtos verseny
09:30 LovaglásFEI Világkupa, Göteborg Dressage
11:00 KerékpárWorld Tour, UAE TOUR 3. szakasz
12:00 KerékpárWorld Tour, UAE TOUR 4. szakasz
18:05 Biatlon7 (2)Európa-bajnokság, Otepaa
19:55 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, Negyeddöntő
00:30 KerékpárWorld Tour, UAE TOUR 4. szakasz
01:30 Biatlon7 (2)Európa-bajnokság, Otepaa
02:15 Biatlon7 (2)Európa-bajnokság, Otepaa
03:00 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, Negyeddöntő
08:30 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, Negyeddöntő
11:00 KerékpárWorld Tour, UAE TOUR 4. szakasz
12:00 KerékpárWorld Tour, UAE TOUR 5. szakasz
14:00 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, Negyeddöntő
17:30 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, Negyeddöntő
17:50 Biatlon7 (2)Európa-bajnokság, Otepaa
19:20 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, Negyeddöntő
19:55 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, Negyeddöntő
00:30 KerékpárWorld Tour, UAE TOUR 5. szakasz
01:30 Biatlon7 (2)Európa-bajnokság, Otepaa
02:00 Biatlon7 (2)Európa-bajnokság, Otepaa
03:00 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, Negyeddöntő
07:15 KerékpárWorld Tour, UAE TOUR 5. szakasz
09:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Hinterstoder Ausztria
11:30 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, Negyeddöntő
13:00 Labdarúgás6,4 (13)UEFA Europa Liga, sorsolás
14:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Hinterstoder Ffi kombináció műlesiklás Ausztria
14:30 Biatlon7 (2)Európa-bajnokság, Otepaa
15:00 Biatlon7 (2)Európa-bajnokság, Otepaa
16:00 SíugrásVilágkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
16:55 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország HS 130 férfi selejtező
18:15 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország HS 130
20:15 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, Elődöntő
00:30 KerékpárWorld Tour, UAE TOUR 6. szakasz
01:30 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország HS 130
03:00 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, Elődöntő
04:30 SuperbikeVilágbajnokság, Ausztrália Superpole
05:00 SuperbikeVilágbajnokság, Ausztrália Első futam
08:30 KerékpárWorld Tour, UAE TOUR 6. szakasz
10:20 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Női szuperóriás-műlesiklás Olaszország
12:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Hinterstoder Férfi szuperóriás-műlesiklás Ausztria
13:30 Biatlon7 (2)Európa-bajnokság, Otepaa Nők - 7,5km sprint
14:45 Formula-eFIA Bajnokság, Marrakech Bevezetés
15:00 Formula-eFIA Bajnokság, Marrakech 5. forduló
16:00 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország Csapat - HS 130
18:00 Biatlon7 (2)Európa-bajnokság, Otepaa
19:00 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország Csapat - HS 130
19:55 Snooker7 (2)THE PLAYERS Championship, Elődöntő