Menü betöltése...
»TV műsor»

Eurosport 1 heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
február 28. péntek
.
?
február 29. szombat
.
?
március 1. vasárnap
.
?
március 2. hétfő
.
?
március 3. kedd
.
?
március 4. szerda
.
?
március 5. csütörtök
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
nov.
23
K
nov.
24
SZE
nov.
25
CS
nov.
26
P
nov.
27
SZO
nov.
28
V
nov.
29
H
nov.
30
K
dec.
1
SZE
dec.
2
CS
dec.
3
P
dec.
4
SZO
dec.
5
V
dec.
6
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2,
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild , Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon,
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
Eurosport 1
2020. február 28. péntek
00:30 KerékpárWorld Tour, UAE TOUR 5. szakasz
01:30 BiatlonEurópa-bajnokság, Otepaa
02:00 BiatlonEurópa-bajnokság, Otepaa
03:00 Snooker10 (1)THE PLAYERS Championship, Negyeddöntő
05:00 KerékpárTour of Hainan 5. szakasz
06:00 KerékpárTour of Hainan 6. szakasz
07:15 KerékpárWorld Tour, UAE TOUR 5. szakasz
08:25 Szabadstílusú síVilágkupa, Almaty Aerials
09:45 Alpesi síVilágkupa Hinterstoder Ausztria
11:30 Snooker10 (1)THE PLAYERS Championship, Negyeddöntő
13:00 LabdarúgásSportműsor7,6 (5)UEFA Europa Liga, sorsolás
14:00 Alpesi síVilágkupa Hinterstoder Ffi kombináció műlesiklás Ausztria
14:30 BiatlonEurópa-bajnokság, Otepaa
15:00 BiatlonEurópa-bajnokság, Otepaa
16:00 SíugrásVilágkupa Tauplitz/Bad Mittern Ausztria
16:50 Eurosport 2 hírek
16:55 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország HS 130 férfi selejtező
18:15 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország HS 130
20:15 Snooker10 (1)THE PLAYERS Championship, Elődöntő
23:30 Eurosport 2 hírek
23:35 PályakerékpárVilágbajnokság, Berlin 3. nap
Eurosport 1
2020. február 29. szombat
00:30 KerékpárWorld Tour, UAE TOUR 6. szakasz
01:30 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország HS 130
03:00 Snooker10 (1)THE PLAYERS Championship, Elődöntő
04:30 SuperbikeVilágbajnokság, Ausztrália Superpole
05:00 SuperbikeVilágbajnokság, Ausztrália Első futam
06:00 KerékpárTour of Hainan 7. szakasz
07:15 PályakerékpárVilágbajnokság, Berlin 3. nap
08:30 KerékpárWorld Tour, UAE TOUR 6. szakasz
09:20 Szabadstílusú síFIS Világkupa, Ski Cross
10:20 Alpesi síVilágkupa Női szuperóriás-műlesiklás Olaszország
12:00 Alpesi síVilágkupa Hinterstoder Férfi szuperóriás-műlesiklás Ausztria
13:30 BiatlonEurópa-bajnokság, Otepaa Nők - 7,5km sprint
14:45 Formula-eFIA Bajnokság, Marrakech Bevezetés
15:00 Formula-eFIA Bajnokság, Marrakech 5. forduló
16:00 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország Csapat - HS 130
18:00 BiatlonEurópa-bajnokság, Otepaa
19:00 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország Csapat - HS 130
19:50 Eurosport 2 hírek
19:55 Snooker10 (1)THE PLAYERS Championship, Elődöntő
23:30 Eurosport 2 hírek
23:35 PályakerékpárVilágbajnokság, Berlin 4. nap

Ambrus Éva
Válogatós gyerekek
22% kedvezmény!4 390 Ft helyett: 3 424 Ft
Eurosport 1
2020. március 1. vasárnap
00:30 KerékpárWorld Tour, UAE TOUR 7. szakasz
01:30 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország Csapat - HS 130
03:00 KerékpárWorld Tour
03:30 KerékpárTour of Tajvan 1. szakasz
05:00 KerékpárTour of Hainan 7. szakasz
05:30 KerékpárTour of Hainan 8. szakasz
06:45 PályakerékpárVilágbajnokság, Berlin 4. nap
07:45 KerékpárWorld Tour
08:30 KerékpárWorld Tour, UAE TOUR 7. szakasz
09:35 Alpesi síVilágkupa Hinterstoder Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Ausztria
10:25 BiatlonEurópa-bajnokság, Otepaa
11:10 Alpesi síVilágkupa Olaszország
12:25 BiatlonEurópa-bajnokság, Otepaa
13:10 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország HS 130
15:15 Snooker10 (1)THE PLAYERS Championship, Döntő
17:00 BiatlonEurópa-bajnokság, Otepaa
17:30 BiatlonEurópa-bajnokság, Otepaa
17:55 Eurosport 2 hírek
18:05 PályakerékpárVilágbajnokság, Berlin 5. nap
19:30 Snooker10 (1)THE PLAYERS Championship, Döntő
19:55 Snooker10 (1)THE PLAYERS Championship, Döntő
23:00 Eurosport 2 hírek
23:05 Koenigsee | ffiak1.futam
23:35 Koenigsee | férfi második futam
Eurosport 1
2020. március 2. hétfő
00:05 Koenigsee | csapat váltó
00:35 KerékpárKuurne-Brussels-Kuurne
01:30 PályakerékpárVilágbajnokság, Berlin 5. nap
03:00 KerékpárKuurne-Brussels-Kuurne
03:03 KerékpárKuurne-Brussels-Kuurne
03:38 KerékpárTour of Tajvan 1. szakasz
04:10 KerékpárTour of Tajvan 2. szakasz
05:43 KerékpárKuurne-Brussels-Kuurne
06:19 KerékpárWorld Tour
07:00 PályakerékpárVilágbajnokság, Berlin 5. nap
08:29 Formula-eFIA Bajnokság, Marrakech 5. forduló
09:20 Alpesi síVilágkupa Hinterstoder Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Ausztria
10:44 Alpesi síVilágkupa Hinterstoder Ausztria
11:19 Alpesi síVilágkupa Hinterstoder Ffi kombináció műlesiklás Ausztria
11:45 Alpesi síVilágkupa Hinterstoder Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Ausztria
12:20 Alpesi síVilágkupa Hinterstoder Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Ausztria
13:55 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország HS 130
14:16 PályakerékpárVilágbajnokság, Berlin 5. nap
15:02 KerékpárWorld Tour
15:46 KerékpárKuurne-Brussels-Kuurne
16:28 Alpesi síVilágkupa Hinterstoder Ffi kombináció műlesiklás Ausztria
17:03 Alpesi síVilágkupa Hinterstoder Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Ausztria
17:54 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország Csapat - HS 130
18:21 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország HS 130
19:21 Eurosport 2 hírek
19:28 Cselgáncs6 (2)Grand Slam Torna, Dusseldorf
19:59 Olimpiai játékokHome of the olympics
20:32 Olimpiai játékokHome of the olympics
21:03 Olimpiai játékokHome of the olympics
22:04 Eurosport 2 hírek
22:12 Snooker10 (1)THE PLAYERS CHAMPIONSHIP, Döntő
23:34 Cselgáncs6 (2)Grand Slam Torna, Dusseldorf

Rubik Ernő
A mi kockánk
22% kedvezmény!3 999 Ft helyett: 3 119 Ft
Eurosport 1
2020. március 3. kedd
00:07 KerékpárWorld Tour
00:47 KerékpárKuurne-Brussels-Kuurne
01:29 PályakerékpárVilágbajnokság, Berlin 5. nap
03:02 Koenigsee | női második futam
03:28 Koenigsee | kettes 2.futam
03:52 Koenigsee | férfi második futam
04:16 KerékpárTour of Tajvan 2. szakasz
05:10 KerékpárTour of Tajvan 3. szakasz
06:19 Formula-eFIA Bajnokság, Marrakech 5. forduló
07:17 Alpesi síVilágkupa Hinterstoder Ffi kombináció műlesiklás Ausztria
08:19 Alpesi síVilágkupa Hinterstoder Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Ausztria
09:09 BiatlonEurópa-bajnokság, Minszk Nők - 7,5km sprint
10:03 BiatlonEurópa-bajnokság, Minszk
10:39 BiatlonEurópa-bajnokság, Minszk
11:37 BiatlonEurópa-bajnokság, Minszk
12:14 KerékpárTour of Tajvan 3. szakasz
12:44 KerékpárWorld Tour
13:18 KerékpárKuurne-Brussels-Kuurne
14:00 KerékpárGP SAMYN Nők
15:00 KerékpárGP SAMYN Férfiak
17:15 KerékpárFollow Fabian
18:11 KerékpárKuurne-Brussels-Kuurne
19:10 Eurosport 2 hírek
19:16 Snooker10 (1)Döntő
20:00 LovaglásNemzetek kupája, Abu Dhabi
21:02 Formula-eFIA Bajnokság, Marrakech Áttekintés
21:55 Eurosport 2 hírek
22:02 KerékpárKuurne-Brussels-Kuurne
23:03 KerékpárGP SAMYN Férfiak
Eurosport 1
2020. március 4. szerda
00:00 KerékpárTour of Tajvan 3. szakasz
00:32 Formula-eFIA Bajnokság, Marrakech Áttekintés
01:25 Snooker10 (1)THE PLAYERS CHAMPIONSHIP, Döntő
03:00 Északi összetettVilágkupa, Lahti
03:30 SífutásVilágkupa Lahti Finnország Női 10km klasszikus
04:15 SífutásVilágkupa Lahti Finnország Női váltó
05:00 KerékpárTour of Tajvan 3. szakasz
05:30 KerékpárTour of Tajvan 4. szakasz
07:00 Formula-eFIA Bajnokság, Marrakech Áttekintés
08:00 Snooker10 (1)THE PLAYERS CHAMPIONSHIP, Döntő
09:30 Alpesi síVilágkupa Hinterstoder Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Ausztria
10:30 KerékpárGP SAMYN Férfiak
11:30 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország Csapat - HS 130
12:30 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország HS 130
13:35 SífutásVilágkupa Lahti Finnország Férfi15km klasszikus
14:20 SífutásVilágkupa Lahti Finnország Férfi váltó
15:20 SífutásVilágkupa Norvégia Ffi és Női sprint
17:10 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország Csapat - HS 130
18:00 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország HS 130
19:00 KerékpárWorld Tour
19:55 Eurosport 2 hírek
20:00 Alpesi síVilágkupa Hinterstoder Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Ausztria
21:00 KerékpárGP SAMYN Férfiak
22:00 Eurosport 2 hírek
22:05 SífutásVilágkupa Norvégia Ffi és Női sprint
23:30 Olimpiai játékokHome of the olympics

Carlos Ruiz Zafón
Éjféli palota
22% kedvezmény!3 999 Ft helyett: 3 119 Ft
Eurosport 1
2020. március 5. csütörtök
00:00 Olimpiai játékokHome of the olympics
00:30 Olimpiai játékokHome of the olympics
01:30 KerékpárGP SAMYN Férfiak
02:30 Alpesi síVilágkupa Hinterstoder Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Ausztria
03:00 Alpesi síVilágkupa Hinterstoder Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Ausztria
04:00 KerékpárTour of Tajvan 4. szakasz
04:40 KerékpárTour of Tajvan 5. szakasz
06:10 KerékpárGP SAMYN Férfiak
07:00 BiatlonEurópa-bajnokság, Minszk
08:00 BiatlonEurópa-bajnokság, Minszk
08:30 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország HS 130
09:30 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország Csapat - HS 130
10:30 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország HS 130
11:30 Formula-eFIA Bajnokság, Marrakech Áttekintés
12:30 BiatlonVilágbajnokság, Antholz
13:30 BiatlonVilágbajnokság, Antholz
14:00 BiatlonVilágbajnokság, Antholz Női váltó
14:55 BiatlonVilágbajnokság, Antholz Női 12,5km tömegrajtos verseny
15:30 Snooker10 (1)THE PLAYERS CHAMPIONSHIP, Döntő
17:05 BiatlonVilágkupa Cseh Köztársaság Nők - 7,5km sprint
18:55 Eurosport 2 hírek
19:00 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország Csapat - HS 130
20:00 SíugrásVilágkupa Lahti Finnország HS 130
21:00 BiatlonVilágkupa Cseh Köztársaság Nők - 7,5km sprint
21:55 Eurosport 2 hírek
22:00 SífutásVilágkupa Norvégia Ffi és Női sprint
23:00 BiatlonVilágkupa Cseh Köztársaság Nők - 7,5km sprint
23:55 Eurosport 2 hírek
Kis tüzek mindenüttShaker Heights. Cleveland nyugodt, virágzó külvárosa, ahol a házak színétől a szabályos keresztutakon át a lakók sikeres életéig minden tökéletesen elrendezett…