CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:00 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
00:30 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
01:00 SíugrásVilágkupa Oslo Norvégia HS 134
03:00 SífutásVilágkupa Oslo Norvégia Női 30km-es tömegrajtos verseny
04:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kranjska Gora Férfi szlalom 2.futam Szlovénia
05:30 SnowboardFIS Világkupa, Mammoth Mountain Félcső
06:30 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
07:00 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
08:30 SíugrásVilágkupa Oslo Norvégia HS 134
10:00 Jégkorong6 (2)Universiade, Férfi elődöntők
13:30 Jégkorong6 (2)Universiade, Férfi elődöntők
16:00 SíugrásVilágkupa Oslo Norvégia HS 134
16:45 SífutásVilágkupa Oslo Norvégia Női 30km-es tömegrajtos verseny
17:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kranjska Gora Férfi szlalom 2.futam Szlovénia
19:15 SíugrásVilágkupa Lillehammer Norvégia
20:15 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
20:45 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
21:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Kranjska Gora Férfi szlalom 2.futam Szlovénia
22:45 SíugrásVilágkupa Lillehammer Norvégia
23:45 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
00:45 SífutásVilágkupa Drammen Norvégia Klasszikus stílusú sprint N
03:00 SíugrásVilágkupa Lillehammer Norvégia HS 138
04:00 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
06:00 SífutásVilágkupa Drammen Norvégia Klasszikus stílusú sprint N
07:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Férfi lesiklás edzés Andorra
07:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Női lesiklás edzés Andorra
11:30 SíugrásVilágkupa Lillehammer Norvégia HS 138
12:30 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
13:30 SífutásVilágkupa Drammen Norvégia Klasszikus stílusú sprint N
16:45 SíugrásVilágkupa Lillehammer Norvégia HS 138
17:15 SíugrásVilágkupa Trondheim Norvégia HS 140 férfi selejtező
18:45 KerékpárTirreno Adriatico 1. szakasz
19:30 SífutásVilágkupa Drammen Norvégia Klasszikus stílusú sprint N
21:00 SíugrásVilágkupa Trondheim Norvégia HS 140 férfi selejtező
22:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Férfi lesiklás N Andorra
23:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Női lesiklás Andorra
01:15 KerékpárTirreno Adriatico 1. szakasz
04:00 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
06:00 KerékpárTirreno Adriatico 1. szakasz
07:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Férfi lesiklás N Andorra
07:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Női lesiklás Andorra
08:30 KerékpárTirreno Adriatico 1. szakasz
09:30 VívásGrand Prix Sorozat, Budapest
10:35 SíugrásVilágkupa Trondheim Norvégia HS 140 férfi selejtező
11:30 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
13:00 KerékpárTirreno Adriatico 1. szakasz
13:45 KerékpárTirreno Adriatico 2. szakasz
16:45 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
18:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Női szuperóriás-műlesiklás Andorra
18:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Férfi szuperóriás-műlesiklás Andorra
19:30 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
20:05 SíugrásVilágkupa Trondheim Norvégia HS 140
21:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Női szuperóriás-műlesiklás Andorra
21:45 KerékpárTirreno Adriatico 2. szakasz
22:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Férfi szuperóriás-műlesiklás Andorra
23:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Női szuperóriás-műlesiklás Andorra
00:20 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
01:00 KerékpárTirreno Adriatico 2. szakasz
03:00 SíugrásVilágkupa Trondheim Norvégia HS 140
04:00 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
04:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Női szuperóriás-műlesiklás Andorra
06:00 KerékpárTirreno Adriatico 2. szakasz
07:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Női szuperóriás-műlesiklás Andorra
07:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Férfi szuperóriás-műlesiklás Andorra
08:35 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund
09:00 SíugrásVilágkupa Trondheim Norvégia HS 140
09:30 Snooker7 (2)Gibraltar Open , 1. nap
12:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Csapat Andorra
13:45 KerékpárTirreno Adriatico 3. szakasz
16:45 Snooker7 (2)Gibraltar Open , 1. nap
21:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Csapat Andorra
23:30 SíugrásVilágkupa Vikersund Norvégia
00:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Csapat Andorra
01:00 KerékpárTirreno Adriatico 3. szakasz
03:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Csapat Andorra
04:00 SíugrásVilágkupa Vikersund Norvégia
06:00 KerékpárTirreno Adriatico 3. szakasz
07:00 SuperbikeVilágbajnokság, Thaiföld Superpole
07:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Csapat Andorra
08:00 SíugrásVilágkupa Vikersund Norvégia
08:45 KerékpárTirreno Adriatico 3. szakasz
09:30 SuperbikeVilágbajnokság, Thaiföld Superpole
10:00 SuperbikeVilágbajnokság, Thaiföld Első futam
13:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Női szlalom 2.futam Andorra
14:15 SífutásVilágkupa Falun Svédország Szabadstílusú sprint N
16:15 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund Férfi váltó
18:30 Snooker7 (2)Gibraltar Open , 2. nap
21:30 KerékpárTirreno Adriatico 4. szakasz
22:30 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund Férfi váltó
23:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Női szlalom 2.futam Andorra
00:00 SífutásVilágkupa Falun Svédország Szabadstílusú sprint N
01:30 SíugrásVilágkupa Vikersund Norvégia
02:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Női szlalom 2.futam Andorra
03:00 SíugrásVilágkupa Vikersund Norvégia
04:00 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund Női váltó
06:00 KerékpárTirreno Adriatico 4. szakasz
09:00 SuperbikeVilágbajnokság, Thaiföld Első futam
10:00 SuperbikeVilágbajnokság, Thaiföld 2. futam
11:00 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund Női váltó
13:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Férfi szlalom 2.futam Andorra
14:00 SíugrásVilágkupa Vikersund Norvégia
14:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Női óriás-műlesiklás 2.futam Andorra
17:00 Snooker7 (2)Gibraltar Open , Elődöntő
18:00 KerékpárTirreno Adriatico 5. szakasz
20:30 SíugrásVilágkupa Vikersund Norvégia
22:00 KerékpárNemzeti körverseny, Tour of Tajvan 1. szakasz
22:15 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund Női 12,5km tömegrajtos verseny
22:45 Biatlon7 (2)Világbajnokság, Östersund Férfi 15km tömegrajtos verseny
23:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Női óriás-műlesiklás 2.futam Andorra
23:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Soldeu Férfi szlalom 2.futam Andorra