CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
00:00 SzánkóVilágkupa, Lake Placid
00:30 SzánkóVilágkupa, Lake Placid Nők Sprint
01:00 SzánkóVilágkupa, Lake Placid Férfi sprint
01:35 Snooker7 (2)Egyesült Királyság Bajnoksága, York 8 közé jutásért
04:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Lake Louis Férfi szuperóriás-műlesiklás Kanada
05:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Lake Louis Férfi lesiklás N Kanada
06:00 Snooker7 (2)Egyesült Királyság Bajnoksága, York 8 közé jutásért
10:30 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Killington Női óriás-műlesiklás 1.futam Amerikai Egyesült…
11:05 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Killington Női óriás-műlesiklás 2.futam Amerikai Egyesült…
11:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Killington Női szlalom 1.futam Amerikai Egyesült Államok
12:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Killington Női szlalom 2.futam Amerikai Egyesült Államok
13:00 Snooker7 (2)Egyesült Királyság Bajnoksága, York 8 közé jutásért
14:00 Snooker7 (2)Egyesült Királyság Bajnoksága, York Negyeddöntő
17:30 Snooker7 (2)Egyesült Királyság Bajnoksága, York Negyeddöntő
18:30 SíugrásVilágkupa Nizhny Tagil Oroszország HS 134 selejtező
19:45 Snooker7 (2)Egyesült Királyság Bajnoksága, York Negyeddöntő
23:30 Snooker7 (2)Egyesült Királyság Bajnoksága, York Negyeddöntő
01:05 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open 1. nap
03:00 SífutásVilágkupa Lillehammer Norvégia Női Skiathlon
03:45 SífutásVilágkupa Lillehammer Norvégia Női váltó
04:30 SífutásVilágkupa Lillehammer Norvégia Férfi Skiathlon
05:15 SífutásVilágkupa Lillehammer Norvégia Férfi váltó
06:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open 1. nap
10:15 SíugrásVilágkupa Nizhny Tagil Oroszország
11:00 Snooker7 (2)Home Nations Series , Skót Open 1. nap
15:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Lake Louis Kanada
16:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Lake Louis Kanada
17:00 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Lake Louis Női szuperóriás-műlesiklás Kanada
17:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Beaver Creek Férfi szuperóriás-műlesiklás Amerikai…
18:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Beaver Creek Férfi lesiklás N Amerikai Egyesült Államok
19:45 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Beaver Creek Férfi óriás-műlesiklás 1.futam Amerikai…
20:15 Alpesi sí7,5 (2)Világkupa Beaver Creek Férfi óriás-műlesiklás 2.futam Amerikai…
21:35 Biatlon7 (2)Világkupa Svédország Férfi váltó
22:30 SíugrásVilágkupa Nizhny Tagil Oroszország
23:45 SíugrásVilágkupa Nizhny Tagil Oroszország