CsoportokRTL, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Sport M, Eurosport 1, Eurosport 2, Extreme Sports
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild, Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon, Megamax
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Musicmix, Muzsika TV, Zenebutik
03:00 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 1. szakasz
04:00 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 2. szakasz
05:30 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 3. szakasz
07:00 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 4. szakasz
13:30 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 4. szakasz
14:30 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 5. szakasz
15:30 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 6. szakasz
16:30 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 7. szakasz
18:00 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 8. szakasz
19:00 Formula-eFIA Bajnokság, Berlin Áttekintés
20:00 Formula-eFIA Bajnokság, Bern Áttekintés
21:00 Formula-eFIA Bajnokság, New York Áttekintés
22:00 Snooker7 (2)Welsh Open, Cardiff Elődöntő
23:30 Snooker7 (2)Welsh Open, Cardiff Döntő
03:00 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 4. szakasz
04:00 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 5. szakasz
05:00 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 6. szakasz
06:00 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 7. szakasz
07:30 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 8. szakasz
12:00 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 7. szakasz
13:00 KerékpárCriterium du Dauphiné Libéré 8. szakasz
19:00 MotorsportMotoGP, szezonzáró magazinÖsszefoglaló
21:00 Snooker7 (2)Egyesült Királyság Bajnoksága, York 2.forduló
22:30 Snooker7 (2)Egyesült Királyság Bajnoksága, York 2.forduló
08:30 KerékpárLa course by le Tour de France
09:00 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Ausztria Nők
11:30 KerékpárOszágúti Világbajnokság, Nők
21:00 Snooker7 (2)Egyesült Királyság Bajnoksága, York Elődöntő
22:30 Snooker7 (2)Egyesült Királyság Bajnoksága, York Elődöntő