Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 sport heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
augusztus 21. kedd
.
?
augusztus 22. szerda
.
?
augusztus 23. csütörtök
.
?
augusztus 24. péntek
.
?
augusztus 25. szombat
.
?
augusztus 26. vasárnap
.
?
augusztus 27. hétfő
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
okt.
19
K
okt.
20
SZE
okt.
21
CS
okt.
22
P
okt.
23
SZO
okt.
24
V
okt.
25
H
okt.
26
K
okt.
27
SZE
okt.
28
CS
okt.
29
P
okt.
30
SZO
okt.
31
V
nov.
1
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2,
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild , Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon,
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
m4 sport
2018. augusztus 21. kedd
00:55 Startfejes magazin
01:25 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Milassin Lóránddal(2020)
01:50 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: ZTE - Békéscsaba mérkőzés8 (2)
03:40 Bringasport magazin
03:55 CSIO Díjugrató Világkupa
05:05 Strandkézilabda magazin
05:25 Kisbajnok magazin
05:55 Startfejes magazin
06:25 Tour de Hongrie: szakasz
07:35 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Puskás Akadémia FC - Kisvárda Master Good mérkőzés8 (2)
09:35 Vízilabda közvetítés: Ifjúsági fiú vízilabda vb bronzmérkőzés4 (3)
11:00 Jövünk!
11:35 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Budapest Honvéd - MOL Vidi FC mérkőzés8 (2)
13:35 Gillette World Sport 2018Sportmagazin (2018)
14:00 Bringasport magazin
14:20 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Újpest FC - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzés8 (2)
16:20 Strandkézilabda magazin
16:45 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVTK - Szombathelyi Haladás mérkőzés8 (2)
18:45 Gillette World Sport 2018Sportmagazin (2018)
19:10 Hungaroring magazin
19:40 Fradi Tv magazin
20:10 Sporthíradó
20:30 Stúdió: Labdarúgás
21:00 Labdarúgó Bajnokok Ligája 2018: Benfica - Paok Szaloniki mérkőzés
22:50 Stúdió: Labdarúgás
23:30 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
m4 sport
2018. augusztus 22. szerda
00:00 AIBA ifjúsági ökölvívó-világbajnokság
01:00 Fradi Tv magazin
01:35 Startfejes magazin
02:00 Kisbajnok magazin
02:25 Hungaroring magazin
02:55 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - Paksi FC mérkőzés8 (2)
04:55 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Milassin Lóránddal(2020)
05:20 Tour de Hongrie: szakasz
06:30 Sporthíradó
07:00 Sporthíradó
07:35 Labdarúgó Bajnokok Ligája 2018: Benfica - Paok Szaloniki mérkőzés
09:35 Fradi Tv magazin
10:05 Hungaroring magazin
10:40 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVTK - Szombathelyi Haladás mérkőzés8 (2)
12:40 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Újpest FC - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzés8 (2)
14:45 Gillette World Sport 2018Sportmagazin (2018)
15:20 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - Paksi FC mérkőzés8 (2)
17:20 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
17:55 Labdarúgó Bajnokok Ligája 2018: Benfica - Paok Szaloniki mérkőzés
20:00 Sporthíradó
20:15 Stúdió: Labdarúgás
21:00 Labdarúgó Bajnokok Ligája 2018: MOL Vidi FC - AEK Athén mérkőzés
22:50 Stúdió: Labdarúgás
23:30 UEFA Bajnokok Ligája összefoglalóFelvételről

Sven Hassel
Gyalogoshadosztály
22% kedvezmény!2 990 Ft helyett: 2 332 Ft
m4 sport
2018. augusztus 23. csütörtök
00:00 AIBA ifjúsági ökölvívó-világbajnokság
01:05 Labdarúgó Bajnokok Ligája 2018: Benfica - Paok Szaloniki mérkőzés
02:50 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Milassin Lóránddal(2020)
03:15 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: ZTE - Békéscsaba mérkőzés8 (2)
05:05 Vízilabda közvetítés: Ifjúsági fiú vízilabda vb bronzmérkőzés4 (3)
06:30 Sporthíradó
07:00 Sporthíradó
07:35 Labdarúgó Bajnokok Ligája 2018: MOL Vidi FC - AEK Athén mérkőzés
09:30 AIBA ifjúsági ökölvívó-világbajnokság
10:30 Szabadidő magazin
11:05 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Budapest Honvéd - MOL Vidi FC mérkőzés8 (2)
13:05 Jövünk!
13:35 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
14:10 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
14:40 Labdarúgó Bajnokok Ligája 2018: MOL Vidi FC - AEK Athén mérkőzés
16:40 Pecatúra magazin
17:10 Labdarúgó Bajnokok Ligája 2018: Benfica - Paok Szaloniki mérkőzés
19:10 Sporthíradó
19:25 Labdarúgó Bajnokok Ligája 2018: MOL Vidi FC - AEK Athén mérkőzés
21:25 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
22:00 Sporthíradó
22:15 AIBA ifjúsági ökölvívó-világbajnokság
23:20 Labdarúgó Bajnokok Ligája 2018: MOL Vidi FC - AEK Athén mérkőzés
m4 sport
2018. augusztus 24. péntek
01:20 Pecatúra magazin
01:45 CSIO Díjugrató Világkupa
02:55 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: ZTE - Békéscsaba mérkőzés8 (2)
04:40 Bringasport magazin
05:00 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Milassin Lóránddal(2020)
05:25 Fradi Tv magazin
05:50 Hungaroring magazin
06:30 Sporthíradó
07:00 Sporthíradó
07:35 Labdarúgó Bajnokok Ligája 2018: MOL Vidi FC - AEK Athén mérkőzés
09:35 AIBA ifjúsági ökölvívó-világbajnokság
10:30 Bringasport magazin
10:55 Forma-1 - szabadedzés 1: Forma-1 Belga Nagydíj - 1. szabadedzés▶ Forma-1 TV
12:40 Építők
13:05 Strandkézilabda magazin
13:30 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
14:00 Labdarúgó Bajnokok Ligája 2018: MOL Vidi FC - AEK Athén mérkőzés
16:00 Stúdió: Kajak-kenu
16:30 Gyorsasági Kajak-kenu világbajnokság: Döntők
18:15 Stúdió: Kajak-kenu
18:45 Gillette World Sport 2018Sportmagazin (2018)
19:10 Startfejes magazin
19:45 Boxutca magazin8 (2)Élő műsor
20:35 Sporthíradó
20:55 Játékoskijáró
21:55 Női labdarúgó magazin6 (2)
22:30 AIBA ifjúsági ökölvívó-világbajnokság
23:30 Gyorsasági Kajak-kenu világbajnokság: Döntők

Hősök (1. évad) (1. lemez) DVD16% kedvezmény!1 290 Ft helyett: 1 090 Ft
m4 sport
2018. augusztus 25. szombat
01:25 Játékoskijáró
02:20 Vízilabda közvetítés: Ifjúsági fiú vízilabda vb bronzmérkőzés4 (3)
03:40 Pecatúra magazin
04:05 Boxutca magazin8 (2)Élő műsor
04:55 AIBA ifjúsági ökölvívó-világbajnokság
05:50 Labdarúgó Bajnokok Ligája 2018: MOL Vidi FC - AEK Athén mérkőzés
07:50 Boxutca magazin8 (2)Élő műsor
08:45 Bringasport magazin
09:05 Építők
09:35 Szabadidő magazin
10:10 Gyorsasági Kajak-kenu világbajnokság: Döntők
11:55 Forma-1 - szabadedzés 3: Forma-1 Belga Nagydíj - 3. szabadedzés▶ Forma-1 TV
13:10 Gillette World Sport 2018Sportmagazin (2018)
13:40 Játékoskijáró
14:45 Stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
15:00 Forma-1 - Időmérő edzés: Forma-1 Belga Nagydíj - Időmérő edzés▶ Forma-1 TV
16:15 Stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
16:30 Stúdió: Labdarúgás
17:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Budapest Honvéd - DVSC mérkőzés8 (2)
18:45 Stúdió: Labdarúgás
19:00 Stúdió: Labdarúgás
19:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Mezőkövesd Zsóry FC - Ferencvárosi TC mérkőzés8 (2)
21:15 Stúdió: Labdarúgás
21:35 Góóól!Dráma film (2005)8,3 (3)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
22:25 Dtm: Misano - 1. futam
23:35 Gyorsasági Kajak-kenu világbajnokság: Portugália - Élő közvetítés
m4 sport
2018. augusztus 26. vasárnap
01:20 AIBA ifjúsági ökölvívó-világbajnokság
02:15 Forma 2: Belgium - 1. futam8,3 (3)
03:20 Gp3: Belgium - 1. futamFelvételről
04:00 Szabadidő magazin
04:30 Startfejes magazin
04:55 Bringasport magazin
05:15 AIBA ifjúsági ökölvívó-világbajnokság
06:15 Gyorsasági Kajak-kenu világbajnokság: Portugália - Élő közvetítés
07:55 Kisbajnok magazin
08:30 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Bóbis Ildikóval(2020)
09:00 Jövünk!
09:35 Gp3: Belgium - 2. futamFelvételről
10:20 Építők
10:50 Forma 2: Belgium - 2. futam8,3 (3)
11:45 Góóól!Dráma film (2005)8,3 (3)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
12:40 Röplabda közvetítés: Férfi röplabda Európa-bajnoki selejtező: Magyarország - Ukrajna mérkőzés
14:30 Stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
15:10 Forma-1 - Nagydíj futam: Forma-1 Belga Nagydíj - Futam▶ Forma-1 TV
17:15 Stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
17:40 Gillette World Sport 2018Sportmagazin (2018)
18:15 Stúdió: Labdarúgás
18:30 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: ETO FC Győr - Vasas mérkőzés8 (2)
20:15 Stúdió: Labdarúgás
20:45 Góóól!26,5 (2)
22:00 Sporthíradó
22:25 Dtm: Misano - 2. futam
23:35 Gyorsasági Kajak-kenu világbajnokság: Portugália - Élő közvetítés

Az emlékmás (2012) Blu-ray10% kedvezmény!6 690 Ft helyett: 5 990 Ft
m4 sport
2018. augusztus 27. hétfő
01:20 AIBA ifjúsági ökölvívó-világbajnokság
02:15 Red Bull Air Race5 (1)
03:25 Gyorsasági Kajak-kenu világbajnokság: Portugália - Élő közvetítés
04:55 Forma 2: Belgium - 2. futam8,3 (3)
05:45 Gp3: Belgium - 2. futamFelvételről
06:30 Sporthíradó
07:00 Sporthíradó
07:35 Röplabda közvetítés: Férfi röplabda Európa-bajnoki selejtező: Magyarország - Ukrajna mérkőzés
09:20 Bringasport magazin
09:45 Góóól!26,5 (2)
11:05 AIBA ifjúsági ökölvívó-világbajnokság
12:05 Jövünk!
12:35 Gyorsasági Kajak-kenu világbajnokság: Portugália - Élő közvetítés
14:25 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Paksi FC - Puskás Akadémia FC mérkőzés8 (2)
16:25 Tollaslabda Világbajnokság
17:30 Kézilabda magazin
18:30 Sporthíradó
18:45 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Mezőkövesd Zsóry FC - Ferencvárosi TC mérkőzés8 (2)
20:50 Forma-1 - Nagydíj futam: Forma-1 Belga Nagydíj - Futam▶ Forma-1 TV
23:05 AIBA ifjúsági ökölvívó-világbajnokság
Ének-zene tankönyv 6.o. MS-2456A Muzsikáló Nagyvilág sorozat a művészet szinte valamennyi területét átfogó szemelvények sorozata. Kiemeli a magyar nép történelmének, hagyományainak…