Menü betöltése...
»TV műsor»

m4 sport heti műsora

»

Bejelentkezés
Várj...
E-mail:
Jelszó:
Bejelentkezés
augusztus 27. hétfő
.
?
augusztus 28. kedd
.
?
augusztus 29. szerda
.
?
augusztus 30. csütörtök
.
?
augusztus 31. péntek
.
?
szeptember 1. szombat
.
?
szeptember 2. vasárnap
.
?
A TV műsor betöltése folyamatban!



Naptár
H
szept.
21
K
szept.
22
SZE
szept.
23
CS
szept.
24
P
szept.
25
SZO
szept.
26
V
szept.
27
H
szept.
28
K
szept.
29
SZE
szept.
30
CS
okt.
1
P
okt.
2
SZO
okt.
3
V
okt.
4
Egér
Egérrel történő görgetés sebessége:
Gyors
Lassú
Csoportok
RTL Klub, TV2, film+, Cool, Viasat 3, Mozi+, SuperTV2
Duna Televízió, Duna World, m1, m2, m5
m4 sport, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2,
HBO, HBO 2, HBO 3, Filmbox, AXN, Sorozat+
National Geographic HD, National Geographic Wild , Spektrum HD, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet HD
Disney Csatorna, Jim Jam, Minimax, Nickelodeon,
Comedy Central, TV2 Comedy, TV4, tv paprika, FEM3, Viasat 3
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik
TV csatorna sorszáma
Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-den hányas sorszám alatt látható:
m4 sport
2018. augusztus 27. hétfő
01:20 AIBA ifjúsági ökölvívó-világbajnokság
02:15 Red Bull Air Race5 (1)
03:25 Gyorsasági Kajak-kenu világbajnokság: Portugália - Élő közvetítés
04:55 Forma 2: Belgium - 2. futam8,3 (3)
05:45 Gp3: Belgium - 2. futamFelvételről
06:30 Sporthíradó
07:00 Sporthíradó
07:35 Röplabda közvetítés: Férfi röplabda Európa-bajnoki selejtező: Magyarország - Ukrajna mérkőzés
09:20 Bringasport magazin
09:45 Góóól!26,5 (2)
11:05 AIBA ifjúsági ökölvívó-világbajnokság
12:05 Jövünk!
12:35 Gyorsasági Kajak-kenu világbajnokság: Portugália - Élő közvetítés
14:25 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Paksi FC - Puskás Akadémia FC mérkőzés8 (2)
16:25 Tollaslabda Világbajnokság
17:30 Kézilabda magazin
18:30 Sporthíradó
18:45 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Mezőkövesd Zsóry FC - Ferencvárosi TC mérkőzés8 (2)
20:50 Forma-1 - Nagydíj futam: Forma-1 Belga Nagydíj - Futam▶ Forma-1 TV
23:05 AIBA ifjúsági ökölvívó-világbajnokság
m4 sport
2018. augusztus 28. kedd
00:05 Red Bull Air Race5 (1)
01:10 Forma 2: Belgium - 2. futam8,3 (3)
02:05 Tollaslabda Világbajnokság
03:00 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: ETO FC Győr - Vasas mérkőzés8 (2)
04:50 Dtm: Misano - 2. futam
05:55 Startfejes magazin
06:30 Sporthíradó
07:00 Sporthíradó
07:35 AIBA ifjúsági ökölvívó-világbajnokság
08:35 Kisbajnok magazin
09:10 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Mezőkövesd Zsóry FC - Ferencvárosi TC mérkőzés8 (2)
11:10 Kézilabda magazin
12:15 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Kisvárda Master Good - DVTK mérkőzés8 (2)
14:15 Startfejes magazin
14:45 Jövünk!
15:15 Szabadidő magazin
15:45 Tollaslabda Világbajnokság: Női egyes döntő
16:55 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Szombathelyi Haladás - MTK Budapest mérkőzés8 (2)
18:50 Hungaroring magazin
19:25 Fradi Tv magazin
19:55 Sporthíradó
20:15 Stúdió: Labdarúgás
21:00 Labdarúgó Bajnokok Ligája 2018: AEK Athén - MOL Vidi FC mérkőzés
22:50 Stúdió: Labdarúgás
23:15 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
23:45 AIBA ifjúsági ökölvívó-világbajnokság

Ljudmila Ulickaja
A lélek testéről
22% kedvezmény!2 999 Ft helyett: 2 339 Ft
m4 sport
2018. augusztus 29. szerda
00:45 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Paksi FC - Puskás Akadémia FC mérkőzés8 (2)
02:25 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Szombathelyi Haladás - MTK Budapest mérkőzés8 (2)
04:10 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
04:35 Jövünk!
05:05 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Bóbis Ildikóval(2020)
05:30 Szabadidő magazin
06:00 Építők
06:30 Sporthíradó
07:00 Sporthíradó
07:35 AIBA ifjúsági ökölvívó-világbajnokság
08:35 Tollaslabda Világbajnokság: Női egyes döntő
09:40 Labdarúgó Bajnokok Ligája 2018: AEK Athén - MOL Vidi FC mérkőzés
11:35 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
12:05 Startfejes magazin
12:45 Red Bull Air Race5 (1)
13:50 Hungaroring magazin
14:25 Fradi Tv magazin
15:05 Tollaslabda Világbajnokság: Férfi egyes döntő
16:05 Chi - a Belső Erő magazin
16:40 Öttusa magazin
17:10 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
17:45 Stúdió: Labdarúgás
18:00 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: ZTE - Kaposvár mérkőzés8 (2)
19:45 Stúdió: Labdarúgás
20:00 Stúdió: Labdarúgás
21:00 Labdarúgó Bajnokok Ligája 2018: Rájátszás visszavágó: PAOK - Benfica mérkőzés
22:50 Stúdió: Labdarúgás
23:15 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
23:45 Labdarúgó Bajnokok Ligája 2018: AEK Athén - MOL Vidi FC mérkőzés
m4 sport
2018. augusztus 30. csütörtök
01:45 Chi - a Belső Erő magazin
02:10 Hungaroring magazin
02:40 Dtm: Misano - 2. futam
03:40 Tollaslabda Világbajnokság: Férfi egyes döntő
04:35 Gillette World Sport 2018Sportmagazin (2018)
05:00 Chi - a Belső Erő magazin
05:25 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
05:55 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
06:30 Sporthíradó
07:00 Sporthíradó
07:35 Öttusa magazin
08:00 UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
08:35 Labdarúgó Bajnokok Ligája 2018: AEK Athén - MOL Vidi FC mérkőzés
10:40 Tollaslabda Világbajnokság: Vegyes páros döntő
11:45 Pecatúra magazin
12:15 Lendület magazin
12:50 Röpte magazin
13:25 Napos Oldal - DVTK magazin
14:00 AIBA ifjúsági ökölvívó-világbajnokság
18:00 UEFA Bajnokok Ligája sorsolás
19:10 AIBA ifjúsági ökölvívó-világbajnokság
20:05 Sporthíradó
20:25 Labdarúgó Bajnokok Ligája 2018: AEK Athén - MOL Vidi FC mérkőzés
22:25 AIBA ifjúsági ökölvívó-világbajnokság
23:25 Red Bull Air Race magazin6,5 (2)Felvételről
23:55 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Budapest Honvéd - DVSC mérkőzés8 (2)

Hyeonseo Lee
A lány hét névvel - Szökésem Észak-Koreából
22% kedvezmény!3 990 Ft helyett: 3 112 Ft
m4 sport
2018. augusztus 31. péntek
01:50 Labdarúgó Bajnokok Ligája 2018: Rájátszás visszavágó: PAOK - Benfica mérkőzés
03:40 Pecatúra magazin
04:10 Öttusa magazin
04:35 Gillette World Sport 2018Sportmagazin (2018)
05:00 Lendület magazin
05:30 Röpte magazin
05:55 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Bóbis Ildikóval(2020)
06:30 Sporthíradó
07:00 Sporthíradó
07:35 AIBA ifjúsági ökölvívó-világbajnokság
08:25 Bringasport magazin
08:45 Tollaslabda Világbajnokság: Vegyes páros döntő
09:45 Red Bull Air Race5 (1)
10:55 Forma-1 - szabadedzés 1: Olasz Nagydíj - 1. szabadedzés▶ Forma-1 TV
12:40 Fradi Tv magazin
13:20 Tollaslabda Világbajnokság: Férfi egyes döntő
14:20 Napos Oldal - DVTK magazin
14:55 Forma-1 - szabadedzés 2: Olasz Nagydíj - 2. szabadedzés▶ Forma-1 TV
16:40 Bringasport magazin
17:00 AIBA ifjúsági ökölvívó-világbajnokság
19:05 Startfejes magazin
19:45 Puskás Akadémia magazin
20:15 Sporthíradó
20:30 Játékoskijáró
21:30 Női labdarúgó magazin6 (2)
22:05 Golf magazin10 (1)
22:35 Sporthíradó
22:50 Tollaslabda Világbajnokság: Férfi páros döntő
23:50 Fradi Tv magazin
m4 sport
2018. szeptember 1. szombat
00:20 AIBA ifjúsági ökölvívó-világbajnokság
01:20 Játékoskijáró
02:20 Puskás Akadémia magazin
02:45 Startfejes magazin
03:15 Pecatúra magazin
03:40 Tollaslabda Világbajnokság: Férfi páros döntő
04:40 Napos Oldal - DVTK magazin
05:05 Tollaslabda Világbajnokság: Férfi egyes döntő
06:00 Lendület magazin
06:35 Röpte magazin
07:05 AIBA ifjúsági ökölvívó-világbajnokság
08:10 Gillette World Sport 2018Sportmagazin (2018)
08:35 Puskás Akadémia magazin
09:05 Bringasport magazin
09:20 UTE Tv(2019)
09:50 Szabadidő magazin
10:30 Gp3: Monza - 1. FutamFelvételről
11:25 Építők
11:55 Forma-1 - szabadedzés 3: Olasz Nagydíj - 3. szabadedzés▶ Forma-1 TV
13:10 Golf magazin10 (1)
13:40 Játékoskijáró
14:45 Stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
15:00 Forma-1 - Időmérő edzés: Olasz Nagydíj - Időmérő▶ Forma-1 TV
16:00 Stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
16:15 Kajak-kenu Red Bull Vizisprint
16:50 Stúdió: Labdarúgás
17:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVSC - Szombathelyi Haladás mérkőzés8 (2)
18:45 Stúdió: Labdarúgás
19:00 Stúdió: Labdarúgás
19:30 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Újpest FC - Budapest Honvéd mérkőzés8 (2)
21:15 Stúdió: Labdarúgás
21:30 Góóól!Dráma film (2005)8,3 (3)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
22:45 Kajak-kenu Red Bull Vizisprint
23:35 Forma 2: Monza - 1. Futam8,3 (3)

Anne Jacobs
A villa lányai
22% kedvezmény!4 390 Ft helyett: 3 424 Ft
m4 sport
2018. szeptember 2. vasárnap
00:45 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Újpest FC - Budapest Honvéd mérkőzés8 (2)
02:35 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: DVSC - Szombathelyi Haladás mérkőzés8 (2)
04:25 Startfejes magazin
04:55 Bringasport magazin
05:10 Szabadidő magazin
05:40 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Újpest FC - Budapest Honvéd mérkőzés8 (2)
07:40 Múlt és Jelen: Gulyás László beszélgetése Dávid Imrével(2020)
08:15 Góóól!Dráma film (2005)8,3 (3)Ahogy a világon annyi más gyerek, titokban Santiago is arra…
09:35 Gp3: Monza - 2. FutamFelvételről
10:20 Kisbajnok magazin
10:55 Forma 2: Monza - 2. Futam8,3 (3)
12:00 Építők
12:20 Jövünk!
13:00 Kézilabda közvetítés: K&H férfi kézilabda liga: Tatabánya - Balatonfüred mérkőzés8,5 (2)
14:45 Stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
15:10 Forma-1 - Nagydíj futam: Forma-1 Olasz Nagydíj - Futam▶ Forma-1 TV
17:15 Stúdió: Forma-1▶ Forma-1 TV
17:30 Stúdió: Labdarúgás
18:00 Labdarúgó közvetítés: OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - MOL Vidi FC mérkőzés8 (2)
19:50 Stúdió: Labdarúgás
20:15 Góóól!26,5 (2)
21:15 Sporthíradó
21:30 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: Nyíregyháza - Vasas mérkőzés8 (2)
23:30 Forma-1 - Nagydíj futam: Forma-1 Olasz Nagydíj - Futam▶ Forma-1 TV